Dodaj do ulubionych

Czy lek.med.Beata Chudeusz to dobry radiolog??

  • Gość: kasia2 Re: Czy lek.med.Beata Chudeusz to dobry radiolog? IP: *.play-internet.pl 26.05.16, 05:02
   Diagnozy stawiane przez dr Chudeusz są nieprawidłowe i - jak już zostało napisane powyżej-przerażające! Poszliśmy z córką,która jest wcześniakiem, na badanie przezciemiączkowe głowy. Mimo, że 3 poprzednie badania wykonywane po urodzeniu były prawidłowe, doktor stwierdziła, że córka ma wylewy wewnątrzkomorowe 3 st. Ale ma dla nas dobrą informację, ponieważ "się cofają". Skąd mogła wiedzieć, że się cofają, skoro ją badała po raz pierwszy? W odpowiedzi, że córka nie miała wylewów, nie chciała nawet spojrzeć na wyniki badań ze szpitala i powiedziała, że "ma swój obraz". Po wizycie udałam się do szpitala, gdzie rodziłam córkę po wcześniejsze zdjęcia usg. Neonatolodzy opiekujący się Małą pocieszali, że u dr Chudeusz diagnoza wylewów 3 st. jest standardem, zdarzają sie nawet 4 st! Poradzili udać się do dobrego i rozsądnego radiologa. udaliśmy się na prywatną wizytę, podczas której radiolog wykluczył jakiekolwiek wylewy i asymetrię komór. Również potwierdził, że jesteśmy kolejnym praypadkiem z nieprawidłową diagnozą dr Chudeusz.
   Sytuację naszą opisałam ku pociesze innych rodziców-udajcie się do innego radiologa i nie panikujcie,choć ciężko. Ja przz te kilka dni prawie straciłam pokarm, jak się okazalo niepotrzebnie. A niektorych lekarzy nalezaloby pozbawic prawa wykonywania zawodu!
   • Gość: a8 Re: Czy lek.med.Beata Chudeusz to dobry radiolog? IP: *.finemedia.pl 03.09.16, 21:40
    potwierdzam powyzsze komentarze. Diagnozy 3 st. u Pani Dr to standard. Najgorsze jest to ze srodowisko lekarskie bardzo dobrze zna praktyki tej nieudolnej lekarki a ordynator na Koszarowej przymyka na nie oko i sam mowi ze wylewy 3 st. sie wchlaniaja, co oczywiscie nie jest prawda. Po postawionej diagnozie przeplakalam 3 doby, az natrafilam na wpis Kasi2, ktory dal mi nadzieje na lepsze jutro. Po powrocie ze szpitala udalismy sie do 2 innych radiologow oraz neurologa, ktorzy absolutnie nie potwierdzaja zadnego wylewu. Zastanawiam sie dlaczego panuje przyzwolenie na takie praktyki. Porazka wroclawskiej medycyny.
    • Gość: mart Re: Czy lek.med.Beata Chudeusz to dobry radiolog? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.11.16, 22:28
     My mielismy taka sama sytuacje w 2015 roku! Podczas pobytu w szpitalu moje dziecko mialo zrobione kontrolne usg, ktore wykazało nam niby wylew dokomorowy 3 stopnia. Wypisałam sie na własna prośbę ze szpitala i udałam sie na następny dzien na prywatne usg, ktore nie wykazało żadnego wylewu dokomorowego. Mając dwa skrajne wyniki, zdecydowałam sie na kolejne usg u cenionego fachowca. Badanie nie potwierdziło żadnego wylewu. Pobyt na oddziale neonatologicznym w szpitalu na ul. Koszarowej we Wrocławiu byl dla mnie koszmarem. Zamierzam sprawe zgłosić do Rzecznika Praw Człowieka oraz NFZ. Do dnia dzisiejszego głowie sie nad celem takiej diagnozy, pewnie nie tylko ja, bo w tym samym czasie kilka innych matek na oddziale neonatologicznym poznalo taka sama błędna diagnozę, ktora sprostowano u innych radiologow, neurologow i radiologow. Wg lekarzy poza szpitalem nie ma wylewu. Moze ktos chętny do pomocy przy rozwikłaniu tej tajemniczej zagadki?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka