Dodaj do ulubionych

Opinie o lekarzach, szpitalach etc

26.09.08, 14:48
Hej!

Proponuję zbierać wszystkie opinie o lekarzach jakie macie na speculo.pl - jest już tam kilka informacji, chyba szczególnie ginekologów, ale dobrze by było gdyby zbierać wszystko w jednym miejscu - łatwiej wtedy jest wyszukiwać.

Pozdro
Edytor zaawansowany
  • Gość: Jan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 21:59
    Sa juz zebrane tutaj: www.rankinglekarzy.pl
  • 21gazeta 30.09.09, 18:52
    Moja opinia o szpitalach i lekarzach jest bardzo zła jestem jedną z
    ofiar tego systemu. Niewiem jak jest gdzie indziej chyba tak samo
    ludzie w szpitalach umierają i nikogo to nie obchodzi dotyczy też
    cierpiących spowodowanych chorobą.Lekarze tylko narzekają że mało
    zarabiają a wygląda na to że to nie prawda.Kiedy w końcu obywatel
    tego kraju będzie miał jakieś prawa bo jak narazie pozostało tylko
    prawo do umierania.Pozatym żadnej opieki medycznej.Najgorszą opinie
    mam o szpitalu na ul francuzkiej.
  • mikelek25 16.03.10, 09:37
    Niestety prawda jest taka, że los pacjenta maja głęboko.. już jest
    mało oddanych lekarzy. Ważniejszy biznes i tyle
  • dolores_2 07.05.11, 11:33
    ja z lekarzami chciałabym mieć jak najmniej wspólnego ale niestety się nia da.moje dowiadczenia dotychczasowe są przykre.obecnie mam 5-letnie dziecko,które często choruje(moim zdaniem,a zdaniem naszego lekarza rodzinnego "choruje tak jak wszystkie inne dzieci w tym wieku").pod koniec zeszłego roku byłymy w szpitalu na zapalenie zatok i tak się do teraz ciągnie i nawraca.córka kaszle i wszystko z góry spływa jej na dolne drogi oddechowe,ale pani doktor na to,że "jej dzieci też kaszlą"dzisiaj mała ma zielony katar z domieszką krwi i jednym okiem zaczyna wypływać ropa ,ale zdaniem p.doktor na pewno wszystko jest ok.muszę zmienić przychodnię i ZARZĄDAĆ skierowania do laryngologa,który zrobi chociaż wymaz z nosa(bo na bardziej szczegółowe badania pewnie nie ma co liczyć:(JELI MIESZKACIE W BYDGOSZCZY I MACIE DOBREGO LARYNGOLOGA NA KASĘ CHORYCH TO PROSZĘ POINFORMUJCIE!ŻYCZĘ ZDROWIA I CIERPLIWOCI WSZYSTKIM PACJENTOM(PRZEDE WSZYSTKIM TYM"CO SOBIE CHOROBĘ WMAWIAJĄ"
  • Gość: ASia IP: 109.243.223.* 18.08.10, 18:06
    Jest mi bardzo przykro myślałam ,że na lekarzy można liczyć ,ale
    myliłam sie.Pacjent leczył się przez kilka lat na oddziale jednej z
    Polskich hematologii płacił ,chodził na same prywatne wizyty do
    ordynatora oddziału ,a pod koniec swojego życia był skazany na
    śmierć na całkiem innym oddziale w innym mieście został odesłany i
    taki doktorek śmie udzielać wywiadu w gazecie CHOREGO PACJENTA NIE
    MOGE ODESAĆ Z KWITKIEM .To Świnie!!!!! Macie Tego pacjenta na
    sumieniu jak dawał kase przez 4 lata to był dobry ..........
    żalllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: gość andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.10, 21:41
    Lekarze ze szpitala w Zamościu bynajmniej nie którzy nie nadają się aby leczyć
    ludzi umieją tylko kasę brać i ludzi traktować jak króliki doświadczalne.Sam
    miałem przykład jak już człowiek jest bliski śmierci to odsyła się go z kwitkiem
    a takim człowiekiem jest sam ORDYNATOR
  • wiktoriaa7 30.03.11, 20:27
    Ostrzegam przed nieodpowiedzialnym lekarzem, chirurgiem plastykiem p. Knakiewiczem
    z Wrocławia. Podczas płatnej operacji plastycznej pozwala bez zgody pacjenta by niewprawny student "Medycyny" uczył się zakładać szwy- czego konsekwencją jest nierówna szeroka blizna na twarzy. zamiast wziąć odpowiedzialność za swój błąd, staje się bezczelny, kłamie,że pacjentka nie chodziła na wizyty kontrolne oraz nie zdejmowała u niego szwów. Dla mnie jest to dno. Proszę żądać potwierdzania wizyt, rachunków i nie ufać słowom doktora- wszystko na piśmie. Doktor nie ceni swojego słowa.
  • hawkchicken 17.04.18, 11:15
    Takich serwisów jest więcej, np.: gdzieskierowac24.pl/
  • Gość: Juliusz Syty IP: *.centertel.pl 25.05.09, 13:26
    Opinia o dr Elżbiecie Kowalskiej
    ginekolog położnik
    gabinet prywatny: Wrocław, ul. Komandorska

Szanowni Państwo,
    wystawiam pani doktor opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych
    pacjentów - może zastanawiając się nad wyborem lekarza prowadzącego,
    zastanowicie się nad "naszym" przypadkiem, może tym bardzo skrajnym pod względem
    skutków, i poważnie zastanowicie się nad poszukaniem kogoś bardziej godnego
    zaufania.
    Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że pani doktor została nam "polecona", jako
    jedna z najlepszych ginekologów we Wrocławiu. Ona ze swojej strony również
    wiedziała, że jesteśmy znajomymi jej bliskich znajomych, co dało nam złudną
    gwarancję "właściwej opieki" nad ciążą. Co prawda czytaliśmy opinie negatywne o
    niej, jednak zaufaliśmy rekomendacji naszych przyjaciół. Dzisiaj możemy
    potwierdzić, że negatywne opinie okazały się prawdziwe, a my niestety bardzo naiwni.
    Co miesiąc pani doktor przyjmowała nas prywatnie, pobierając standardową opłatę
    za każdą wizytę i utwierdzając nas w przekonaniu, że ciąża przebiega prawidłowo.
    Nigdy nie zaproponowała przeprowadzenia dodatkowych badań, co nas oczywiście
    uspokajało.
    Zgodnie z tym, do czego zobowiązała się na początku pani doktor Kowalska, a co w
    dużym stopniu wpłynęło na wybór jej jako lekarza prowadzącego, zadzwoniliśmy do
    niej po pojawieniu się pierwszych bóli porodowych. Miała być przy nas będzie bez
    względu na to, czy będzie miała dyżur czy nie, i poprowadzić poród do końca.
    Dzwoniliśmy do niej w drodze do szpitala. Kiedy w końcu odebrała telefon,
    powiedziała nam, że na dyżurze jest dobra położna i ona osobiście nie będzie tam
    potrzebna. Pomimo prośby o przyjazd, nie zjawiła się w szpitalu ani przed, ani w
    trakcie, ani po porodzie.
    Trudno opisać cały ciąg wydarzeń, jaki nastąpił później. Syn został przewieziony
    z Wrocławia w stanie krytycznym do Łodzi, bo tylko tam była szansa na utrzymanie
    go przy życiu. Dzisiaj jesteśmy w domu, ale najmniejsza infekcja może być dla
    niego śmiertelna.
    Stawiamy sobie pytanie, co by było gdyby... Może jakby dr Kowalska przyjechała
    do nas do szpitala, spojrzała na wyniki, czuwała nad przebiegiem porodu
    OSOBIŚCIE, co dawała nam do zrozumienia przez 9 miesięcy ciąży, wszystko
    skończyłoby się inaczej.
    Naszym obowiązkiem jest poinformowanie wszystkich, którzy liczą jak my, na
    profesjonalną i rzetelną opiekę dr Kowalskiej, że to jest ułuda. Każdy lekarz
    jest "tym najlepszym", kiedy nie występują komplikacje. Ale jak się pojawiają,
    każdy z nich przechodzi prawdziwą weryfikację. Swoich umiejętności, wiedzy,
    doświadczenia, a przede wszystkim wzięcia odpowiedzialności za swojego pacjenta.
    Od początku do końca.
    Tej weryfikacji pani doktor Kowalska nie przeszła pozytywnie.

Dlatego przestrzegamy wszystkich jej obecnych i przyszłych pacjentów - pani
    Kowalska jest osobą nieodpowiedzialną, nierzetelną i niegodną zaufania.
    I wyjątkowo ryzykownym jest składanie w jej ręce życia Waszych dzieci i ich matek.

Na marginesie - do dnia dzisiejszego panie doktor nie nawiązała z nami żadnego
    kontaktu. Nie chce widocznie wiedzieć, jaki był dalszy rozwój sytuacji. Nie chce
    z nami porozmawiać, może przyznać się do zaniedbań.
    Czyli najważniejsze były pieniądze?

Prosimy o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone przez panią dr Kowalską o kontakt
    pod adres e-mail:
    juliusz.syty@gmail.com
    Jeśli takich przypadków będzie więcej, przekażemy sprawę kancelarii prawnej, za
    pośrednictwem której wyciągniemy konsekwencje.
  • Gość: Razor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 16:06
    ...a prosze mi powiedziec,tak z ciekawosci-gdzie pana zdaniem nastapilo
    uchybienie?Bron boze nie chcialbym pana urazic,zwlaszcza ze ja tylko prosty
    lekarz jestem-ale skoro chce pan isc z ta sprawa do sadu-to zapewne ma pan
    jakies OBIEKTYWNE powody ku temu,oraz dowody na to...?Bo nie uwierze,ze dorosly
    czlowiek bylby zdolny do bezpodstawnych oszczerstw-to by przeciez bylo nie do
    pomyslenia:)
  • Gość: jk IP: *.wroclaw.vectranet.pl 25.05.09, 17:23
    ja niestety mam tak samo negatywną opinię o p. dr Kowalskiej.

Też trafiłam do niej z polecenia znajomych - pani wywołała mi poród, który jej zdaniem był już 8 dni spóźniony, była głucha na moje wypowiedzi typu, że ten termin od początku był błędnie wyliczony.

Po podaniu leków wywołujących poród, zostawiła mnie oczywiście na dyżurze i poszła do domnu (na 1 Maja kończyła pracę ok 15ej).

Jakież było jej zdziwienie, gdy przyszła rano i zastała mnie samą w sali, bo dziecko było w złym stanie w innej części szpitala. Lekarze zgodnie orzekli, że poród został przedwcześnie wywołany.

Po tamtej porannej wizycie, p. dr Kowalska nigdy nie zajrzała do sali, w której leżałam i wyłam modląc się, aby dziecko wyzdrowiało i było wp ełni sprawne (leżeliśmy w tamtym szpitalu prawie miesiąc).
    Czemu nie przyszła? Bała mi się spojrzeć w oczy?
  • Gość: gość IP: *.chello.pl 25.05.09, 19:23
    Ja też mam niezbyt dobrą opinię o Kowalskiej. Chodziłam do Pani doktor 3 lata.
    Nie dość, że nie wykryła torbieli, to ciągle testowała jakieś leki na mnie -
    skutek- trudności z zajściem w ciążę, co oczywiście Pani doktor stwierdziła, że
    należy leczyć z zaprzyjaźnioną kliniką w Berlinie. Kiedy dotarłam do kliniki w
    Poznaniu - tam wreszcie postawili diagnozę. Od dobrych paru lat wystarczyło
    podawać jeden lek. A w konsekwencji "leczenia" przez Kowalską muszę poświęcić
    parę miesięcy na dojście organizmu do siebie, bo tak mnie rozchwiała
    hormonalnie, że aż strach. Przestrzegam!!!! To nie jest dobry lekarz.
  • Gość: Razor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 20:56
    Naprawde,nie chce mi sie polemizowac-ze terminy porodow sa wyznaczane z
    definicji "orientacyjnie" /plus minus dwa tygodnie.Srednio/,ze kazdemu,nawet
    medycznemu geniuszowi zdarzaja sie powiklania,ze lekarz nie ma obowiazku byc w
    szpitalu 24h/7dni w tygodniu,ze po pracy nalezy sie czas wolny.Nie chce mi sie
    tego tlumaczyc-nie zrozumiecie tego,drodzy panstwo,nie potraficie,niestety.

Chcialbym poprosic tylko o jedna rzecz:skoro wszyscy tak swietnie sie na
    medycynie znacie,nie zawracajcie nam prosze glowy-i leczcie sie sami.
  • Gość: omega IP: 89.252.203.* 29.07.09, 08:30
    nie wysilaj sie, nie zrozumieja. po nagonce medialnej to lekarz
    winien jest wszystkiemu. do tego silne emocje, i nie ma szans zeby
    zrozumieli ze nie kazdego da siew yleczyc. A takie fora sa dla nich
    udealne, anonimowo mozna sobie popluc do woli, Ci prawdziwie
    skrzywdzeni i majacy argumenty ida do prokuratury tylko tam trzeba
    niestety odpowiadac ze ewentualne oszzerstwa wiec 99proc nigdy sie
    nie odważy.
  • Gość: a ja na to IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.10, 13:30
    Właśnie taka lekceważąca postawa w stosunku do pacjentów i określenie "oni nie
    zrozumieją" -w podtekście - bo to oczywiście debile skończone, a nie
    inteligentni jak my ludzie, więc po co im tłumaczyć? - to kwintesencja lekarza
    polskiego. W całym cywilizowanym świecie lekarz tłumaczy pacjentowi, co mu jest,
    a jak ma wątpliwości, to prosi o pomoc kolegów, a ci którzy praktykują prywatnie
    nie pracują w szpitalach - w Polsce - każdy jest największym specjalistą,
    zwłaszcza do kasowania należności i większość nie zamierza ani konsultować, ani
    odpowiadać za swoje czyny - bo na to są zbyt zepsuci moralnie.
    Moja sprawa jest w prokuraturze - od kilku lat - bo tyle czeka się na opinię w
    sprawie - ale, ale - zapomniałam jeszcze dodać, że - nie powinno się świadczyć
    przeciw kolegom po fachu, czyli niech żyje miernota medyczna i etyczna psująca
    opinię całemu środowisku. A plebs (pacjenci) niech siedzi cicho i się ciszy, że
    udało mu się przeżyć.
  • smerfeta7 08.10.09, 18:47
    Biorąc opłaty za wizyty i obiecanie pacjentowi, że napewno bedzie
    przy porodzie, to należy być. Slowa także zobowiązują.
  • Gość: Już zdrowa IP: *.aster.pl 09.05.11, 20:16
    Kurcze strasznie w tym Wrocławiu z lekarzami ja też miałam problemy, postawiono mi złą diagnozę i leczono sterydami przez pół roku, dopiero kiedy trafiłam do dr Tadeusz Śliwińskiego z przychodni Medix diagnoza okazała się całkiem inna, po usg skierował mnie do chirurga i wreszcie zaczęłam normalne leczenie!!!
    To jedyny lekarz nie-świr jakiego w ostatnich latach spotkałam...no i nie wyciąga kasy.
  • Gość: jacek IP: *.starachowice.vectranet.pl 02.02.14, 19:30
    Dr Śliwiński z Medixu jest super specjalistą. Chodzę na regularne wizyty i powiem Wam , że lepszego radiologa we Wrocławiu nie ma. Widać, że jego doświadczenie jest na najwyższym poziomie. Ja chodzę tylko do niego
  • p.a1 17.03.14, 19:30
    Pan doktor Tadeusz Śliwiński nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił się tylko na moim problemie zdrowotnym. Miły, sympatyczny ,przez całą wizytę był uśmiechnięty i bardzo pogodny. Jeżeli mają państwo problem z jamą brzuszną dr Śliwiński wykona usg bardzo profesjonalnie, skutecznie i bez żadnych pomyłek. Jestem bardzo zadowolony z wizyty, wiem że zapłacone pieniądze nie zostały zmarnowane. Zdrowie człowieka to jedna z bardzo ważnych rzeczy w życiu człowieka natomiast podejście lekarza do pacjenta jest bezcenne.
  • Gość: opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 22:13
    Opinie o lekarzach można zamieszczać tu: www.dobrylekarz.info/ jest ich
    tam już całkiem sporo.
  • Gość: gammah IP: *.uwoj.gorzow.pl 18.08.09, 13:59
    Czy ktoś mial styczność z lekarzem Wojciechem Perdzyńskim? Urolog i
    chirurg dziecięcy w WarsZawie.
    Mój syn ma problem z jednym jądrem i chirurg chce mu je usunąć.
    Podobno sa inne metody. Szukam wszystkich lekarzy zajmujących się
    tym tematem. Za każdą informację dziękuję.
    Mój e-mail; enter.00@o2.pl
  • Gość: mr IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.10.09, 19:12
    Skoro o lekarzach i szpitalach to może też o pacjentach, bo to
    właśnie wy pacjenci towarzysze doli i niedoli w kolejkach do
    leczenia i szukaniu szansy na dobrą opiekę wkurzacie mnie ostatnio
    coraz bardziej, nie mniej niż niektórzy lekarz. Otórz pamietajcie ,
    że jesteście zwykłymi sku..., jeśli chodzicie do gabinetów
    prywatnych z załozeniem, że w ten sposób kupujecie sobie jakąś
    specjalną opiekę czy jakieś ekstra prawa do leczenia w publicznym
    szpitalu. Lekarz w szpitalu ma się zajmować przydzielonymi mu
    pacjentami a nie całodobowa opieką nad pacjentami z prywatnego
    gabinetu i jeśli jakieś wasze nadzieje co do ekstra opieki zostały
    zawiedione to dobrze wam tak. Wkurza mnie też szum na różnych
    forach, że zapłaciliście za przyśpieszenie leczenia w szpitalu a
    przecież wam sie należy na nfz. Pamietajcie, ile razy to robicie, to
    płacicie za wyrzucenie z kolejki oczekującego w niej pacjenta (może
    potrzebujecego bardziej od was) a nie za usługę w ramach nfz, bo ona
    wam się należy ale np. za dwa lata, wiec nie mówcie , że lekarz
    świnia bierze, bo ten co za coś takiego daje może gorsza świnia.
    Rynek jest taki, jaki klient na nim funkcjonuje i dotyczy to równiez
    opieki medycznej, i dlatego żygać się chce. Na szczęście jest
    jeszcze troche takich co ich kupić nie można i tym bardziej chylę
    czoła, że nie biorą gdy tylu chce dawać i jeżdżą do pracy
    komunikacją zbiorową albo strym gratem.
  • agasik4 21.08.10, 21:46
    i latwiej tez jest opluwac lekarzy

--
    "Większość ludzi żyje w cichej rozpaczy"
    Henry D.Thoreau
    - XIX wieczny amerykański eseista i filozof
  • walczeosprawiedliwosc 15.10.10, 20:40
    SOR -na Kurlandzkiej woła o pomstę do nieba. Dr. MAIK jest przykładem lekarza, który minął się z powołaniem. Moja mama uskarżała się na silne bóle brzucha. Dwa razy samodzielnie zjawiła się na Kurlandzkiej. Dr. Maik robiący wywiad po pierwsze się na nim nie skupiał, po drugie żartował z mojej mamy, że może bolą ją żebra. Podał Ketonal i do domu. Mama trafiła na drugi dzień do prywatnej klinik w której okazało się, że ma ciężkie już zapalenie jamy brzusznej, konieczna była natychmiastowa operacja. Gdyby nie szybka interwencja lekarzy z Certusa mama mogłaby nie żyć a DR.MAIK WINNY BYŁBY JEJ ŚMIERCI. Jeśli zdarzą się Wam podobne "przygody" lub się zdarzyły - piszcie, stworzymy pozew zbiorowy bo nie może być tak, że płacimy ciężkie pieniądze na służbę zdrowia a jak nas nie stać na prywatne leczenie to umieramy. walczeosprawiedliwosc@onet.pl
  • Gość: pogodna-do_kwadrat IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.10, 22:35
    Postanowilam podzielic sie swoja opinia na temat lek. med. Ryszarda Szcząchora, dyrektora C.M. ALDEMED w Zielonej Górze.
    We wrzesniu rozpoczelismy z synem terapie alergologiczna w Aldemedzie. Wybralam jako lekarza prowadzacego lek. med. R.S., ktory jest jednoczesnie dyrektorem placowki Pomyslalam - teraz wiem, ze bylam bardzo naiwna -, ze jesli ktos jest dyrektorem przychodni, to kto jak kto, ale on na pewno reprezentuje odpowiedni poziom. O, jakze sie mylilam! Juz podczas pierwszej wizyty w moim odczuciu pan doktor zachowal sie niewlasciwie, pouczajac mnie i przerywajac w pol zdania, wyśmiewając wręcz moje pytania o koszt odczulania. Moje uwagi zwerbalizowane panu doktorowi na chyba drugiej wizycie dotyczyly opoznienia wizyty o kilkadziesiat minut.
    Podczas ostatniej zapytalam go, czy w zwiazku z tym, ze musze z synem czekac po 40-50 min. na korytarzu, moze wszystkim usprawniloby zycie to, ze pacjenci byliby umawiani na konkretna wizyte. Poza tym wytknelam mu, ze w miedzyczasie, gdy ja czekalam z dzieckiem na korytarzu doktor przyjal przed nami osobe, ktora przyszla po nas. O jaki dostalam wyklad! Pan doktor powiedzial mi, ze juz od poczatku prezentuje postawe rozczeniowa. Zachowal sie wyjatkowo arogacko - podnosil na mnie glos, przerywal, a ponadto powiedzial, ze nie jestem niewiadomo kim, zeby mial mnie traktowac specjalnie. Niby kim powinnam byc wedlug niego?
    Czy nie kazdy pacjent powinien byc traktowany przez pana dyrektora z takim samym szacunkiem? Oczekuje tylko odrobiny kultury i profesjonalizmu. Nic wiecej, bo z tego, co wyczytalam w necie, to kompetencji nie mam co szukac...
    Zachowanie dra Szcząchora, szefa ALDEMEDU, wiele mi wyjasnilo. Zrozumialam teraz dlaczego personel tej placowki jest taki niemily, ze kolejki w rejestracji wygladaja jak za komuny, ze przychodzac do lekarza na umowiona wizyte pacjent czeka kilkadziesiat minut na swoja kolej... Wstyd, panie menadżerze...
    Ludzie, nie godzcie sie na takie traktowanie. To naprawde nie jest jedyna placowka w Zielonej Gorze, a juz na pewno nie najlepsza.
  • hipo22 29.12.11, 21:17
    Tak to już jest, szczególny przypadek lekarza menadżera kasa kasa kasa i tyle co go obchodzi chory.
  • nadusia9 28.12.10, 20:06
    Stanowczo odradzam wizyt u dr.Witolda Kowalskiego chirurga /przyjmuje w przychodni w Łodzi Aleksandrowska./Nie spotkałam się do tej pory z tak aroganckim,nieuprzejmym,odpychającym i lekceważącym pacjentów lekarzem,myślę że minął się z powołaniem,a przysięga Hipokratesa jest mu obca!!!
  • Gość: CHIRURG OLECKO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 17:47
    Ordynator interny w Olecku jest niekompetętny i bierze łapówki, a do tego sypia z pacjętkami za załatwienie miejsca choremu lub za wystawienie zaświadczenie o stanie zdrowia. Ponadto jest hamski i nieodpowiedzialny !!!!!!!!!!
  • Gość: Oleczcanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 17:48
    Szeremeta to enda jakich mało !!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: sebek Olecko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 17:50
    Zgadzam się on powinien kredy leczyć nie ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: kasia.dombrowska IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.11, 17:45
    Lekarze, Specjaliści, konsultacje, badania... w 800 prywatnych placówkach w całej Polsce!
    Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku  800 placówek w całej Polsce  ... Jeżeli chcesz, abyś Ty i cała Twoja rodzina była leczona szybko, skutecznie, przez najlepszych lekarzy w 800 prywatnych placówkach w całej Polsce… To napisz i dowiedz się więcej: Katarzyna Dąbrowska ,tel:691806327, kasia.dombrowska@tlen.pl
  • wiktoriaa7 29.05.11, 11:31
    Uczulam na nieodpowiedzialnego chirurga plastyka p. K.
    Zapłaciłam za operację plastryczną, przy której bez mojej zgody przyuczał się syn doktora- student 3-go roku. Nie dostałam ani karty informacyjnej, ani rachunku. Została mi natomiast brzydka,szeroka i nierówna blizna tam, gdzie według słów doktora miała być cieńka linia.
    Proszę pamiętać- zaufanie ograniczone. Do lekarzy warto chodzić ze świadkami, gdyż inaczej nie uznają reklamacji.
  • Gość: XYZ IP: *.dabnet.pl 10.01.12, 19:58
    O leczeniu się nie wypowiadam, bo do niego nie doszło. Pani obejrzała (korzeń do usunięcia), antybiotyk wypisała i .. koniec. A) powiedziała,że tu mi nie usuną i poleciła inny gabinet; że niby chirurgicznie to powinnam usunąć (oki; chciała dobrze niech będzie)
    B) nie dała mi L-4 (mimo prośby) przez co były kłopoty u rodzinnego, który twierdził,że dentysta MUSI dać L-4 i z jakiej racji ona (rodzinna) ma mi dać zwolnienie jak to stomatolog antybiotyk przepisał , no i on/ona mnie widział(a) i przyjęł(a) (i ma rację kobieta tak na chłopski rozum)
    C) pani stomatolog REGON wpisała na recepcie ręcznie przez co w aptece refundacji nie było tylko 100 % (bo REGON ma być w pieczątce jakby Państwo nie wiedzieli).
    Ogólnie -przepłaciła, zęba nie usunęłam i musiałam po południu godzinę czekać na zwolnienie u rodzinnego. NIE POLECAM.
  • Gość: as IP: 195.116.94.* 12.12.12, 19:15
    ONKOLOG lek. med. Anna Klajnowicz przychodnia nr 4 w Tychach

Chciałam wszystkich uprzedzić przed "super" panią onkolog jeśli nie da się jej łapóweczki nie będzie dla nikogo uprzejma świętej pamięci Babcia która u niej się leczyła wydała grube pieniądze... bombonierki, koniaczki, pieniądze częste wizyty niby "szczegółowe" i niby było wszystko w porządku. Ufaliśmy jej z racji tego, że wydawało się nam że jest dobrym lekarzem bo jeśli ktoś bierze łapówkę to chyba powinien się bardziej postarać co się okazało po 2 latach po zachorowaniu na raka Babcie dopadły przeżuty a pani "cudowna" nie wykryła tego przez pół roku. Jeśli wykryto by przeżuty w tedy kiedy trzeba Babcia jeszcze by żyła...
  • Gość: rozczarowana IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.13, 10:28
    Ludzie zastanówcie się 5 razy zanim posłuchacie lekarza. Oni pozbawili zdrowia setki tysięcy ludzi. Uczelnie medyczne które kształcą nam lekarzy są na usługach koncernów farmaceutycznych. Tak naprawdę nie chodzi o leczenie ludzi, tylko żeby biznes się kręcił. Niedouczeni a niejednokrotnie tępi lekarze trują nas bezmyślnie. Udają że coś wiedzą i sprawiają dobre wrażenie. Skąd mają wiedzieć jak nie mają czasu się dokształcać pracując na kilku kontraktach. Są zmęczeni i odstawiają "manianę", szafując naszym cennym zdrowiem. Gdy się zorientujemy nasze zdrowie jest zrujnowane jest już zazwyczaj za późno. O tym jak brakuje elementarnej wiedzy i jakimi są ignorantami, dowiadujemy się dopiero gdy mamy problem ze zdrowiem. W mojej rodzinie nie było ani jednego przypadku wyleczenia. Naprawdę lepiej leczyć się samemu, ostrożnie i z rozwagą. Jest wiele cennych informacji w internecie. Tak naprawdę nikomu nie zależy na waszym zdrowiu, Dlatego zadbajcie o nie sami.
  • janina.wroc 17.07.14, 22:16
    Szanowni Państwo,
    wystawiam lek. Kubiak opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jego kolejnych pacjentów. Nie polecam tego lekarza jako lekarza prowadzącego. Proponuję Administracji przychodni ZIEMOWITA we Wrocławiu,aby poszukała kogoś bardziej godnego zaufania.
    Nie słucha tego co do niego mówi pacjent. Odmawia skierowania na badania,nawet na badanie krwi. Wyłącznie po ogólnikowej informacji pacjenta (który to nie posiada wykształcenia z zakresu medycyny), bez wyników badań - z góry zakłada że pacjent jest
    okazem zdrowia.
    Zachowuje się w sposób ignorancki do pacjenta.
  • Gość: DR IP: *.play-internet.pl 24.07.14, 16:33
    Jak zapłacisz to wszędzie bedzie dobrze, tak uważam, a jak nie masz kasy, to kicha.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka