Dodaj do ulubionych

implanty we wrocławiu

01.04.09, 20:09
Poszukuję dobrego stomatologa z Wrocławia, który zajmuje się
impalntami a zupełnie nie znam nikogo kto korzystałby z takiej
usługi. Proszę również o opinie osoby które mają juz implanty -
strasznie się boję i nie chcę oddać się w ręce
jakigoś "konowała".Wielkie dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: pacjent Re: implanty we wrocławiu IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.04.09, 15:17
      Witam,
      ja zdecydowanie polecam Prestige Dent z Oławskiej 9. Nigdzie jeszcze
      nie spotkałem tak profesjonalnego podejścia. Miałem mieć robiony
      most i poszedłem na konsultacje w tej sprawie. Zaproponowano mi
      implanty i wogóle nie żałuję. może to i brzmi groźnie, ale nie ma
      się czego bać tym bardziej, że wszystko dokładnie tłumaczą i jesteś
      pod sałą opieką przed jak i po zabiegu - mam telefon bezpośrednio do
      lekarza i w każdej chwili mogę dzwonić. odpowiada na wszystkie
      pytania. poza tym mają taki program dzięki, któremu wiedzą, gdzie
      dokładnie ma być wkręcony implant. oczywiście najpierw robią badanie
      tomograficzne, ale wydatek się opłaca - pełne bezpieczeństwo. już
      zaczynam zbierać kasę na przyszłość jak natura pozbawi mnie reszty
      moich własnych zębów. powodzenia w wyborze
    • robertale Re: implanty we wrocławiu 15.04.13, 13:15
      Dla potomnych:) Ja korzystałem całkiem niedawno z usług tej kliniki www.live-dent.pl/co-to-sa-implanty-stomatologiczne.php
      Wiadomo że był stres, sporo szukania itp. bo kasa to jest niemała. Ale jest to już za mną i ta klinika to był bardzo dobry wybór. Oni specjalizują się właśnie w implantach.

--
      laptopdogier.blogspot.com/
        • Gość: and WELLdent dr Karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.13, 16:52
          polecam dr Karola z Centrum Stomatologicznego na Kukuczki. na konsultacji wszystko dokładnie wyjaśnia, też wykonuje tomografię przed zabiegiem, wszsytko jest bardzo profesjonalnie przeprowadzone. zawierana jest umowa, która gwarantuje bezpieczeństwo.P O L E C A M dr Karola - jest też dostępny pod telefonem wrazie potrzeby.
          • Gość: Maciej K. Re: WELLdent dr Karol IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.13, 16:49
            Ja miałem problem z jedynką po leczeniu w rodzinnym mieście. Trafiłem do worcławskiej kliniki platinum w sumie to z przypadku. Okazało się że bolący ząb jest nie do odratowania. Tam lekarze mną się całkowicie zajęli. Wytłumaczono mi na czym będzie polegał zabieg i cały czas miałem prywatny kontakt z lekarzem. Wszystko odbywało się z uwzględnieniem każdej mojej decyzji w tym idealne dobranie koloru do reszty zębów. Zawsze mogę się tam zgłosić i wiem że w każdej chwili się mną tam zajmą najlepiej. Nie pamiętam dokładnie adresu bo nie jestem z Wrocławia ale tu mają stronę www.platinum-klinika.pl/
        • Gość: Stomatolog Re: implanty we wrocławiu IP: *.promax.media.pl 17.03.14, 01:31
          Chciałbym się wypowiedzieć tutaj na forum odnośnie sytuacji , która często występuje u pacjentów chcących wszczepić sobie implant w miejscu dawno temu utraconego zęba. Zazwyczaj kość w takim miejscu mocno zanika utrudniając ,lub uniemożliwiając implantację w tym miejscu . Dobrym i jednocześnie tanim zapobiegawczym sposobem jest wprowadzenie do zębodołu po usuniętym zębie kolagenowego stożka , który chroni kość przed zanikiem , a zarazem poprawia warunki do odbudowy nowej kości w tym miejscu . Należy o tym pamiętać decydując się na usunięcie zęba , z odroczeniem implantacji na przyszłość .

lek.stom.WOJCIECH SUKIENNICKI www.medykdent.pl
          • Gość: Stomatolog Re: implanty we wrocławiu IP: *.promax.media.pl 17.03.14, 01:44
            I jeszzce jedna sugestia i odpowiedz na pytanie , które na pewno można sobie tu zadać. Czy lepiej wykonać implantację natychmiast po usunięciu zęba ,czy też odczekać ,aż kość narośnie
            w zębodole ? ... Otóż jednoznacznej odpowiedzi nie ma , a natychmiastowa implantacja po usunięciu jest dla pacjenta tracącego ząb wygodna i zalecana , jednak warunkiem jest odpowiednio dobra kość dookoła , tak aby implant mógł się w niej mocno zakotwiczyć . Jeśli jest inaczej , to lepiej implantowanie odroczyć w czasie ,a zębodół wypełnić kolagenowym stożkiem chroniącym go przed zanikiem kości ,a nawet poprawiającym powstawanie kości w tym miejscu.

lek.stom. WOJCIECH SUKIENNICKI www.medykdent.pl
    • doris.wrc Re: Warto jechać do dr Cynkiera? 07.04.16, 11:35
      no jest! ale z Norwegii latał do PL pewnie też dlatego, ze było taniej... ja szukam dla mamy jakiegoś implantologa, bo staram się ją przekonać żeby zrobiła coś z zębami, a właściwie ich brakiem. :/ Możesz podesłać jakiś namair na tego lekarza? Mama bardzo się boi, a jak piszecie że nie bolało to może ją przekona :)
    • arowana1444 Re: implanty we wrocławiu 11.09.17, 17:21
      Zawsze też można wybrać się na darmowe konsultacje implantologiczne, tutaj www.medykdent.pl/konsultacje-implantologiczne-wroclaw/ takie organizują. Jak ktoś ma wątpliwości, jakieś pytania czy chcę zorientować się ile takie implanty w jego przypadku będą kosztowały, to dobra opcja, bo darmowa.
    • zatroskany Re: implanty we wrocławiu 04.11.19, 08:40
      Polecam Sky Med na al. Kasztanowej (obok wieży ciśnień) we Wrocławiu. Trafiłam tam do dr Krzeszewskiej z wielkimi obawami przed zrobieniem implantu. Teraz wiem, że to żaden strach. Pani doktor zrobiła mi na miejscu tomografię i wszczepiła implant firmy Nobel Biocare ( ponoć jeden z najlepszych) . Nareszcie mam ładnie zrobiony ząbek :-)

Nic nie bolało, pani doktor bardzo sympatyczna i "normalna"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka