Dodaj do ulubionych

instruktor nauki jazdy

11.05.09, 13:24
poszukuje dobrego instruktora nauki jazdy. Polecicie mi kogs?
Edytor zaawansowany
  • Gość: ptyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 14:21
    Mogę polecić instruktora, którego mi polecono- i słusznie.
    Przekonało mnie do tego pana to, że nauczył jeździć 50-letnia mamę
    mojej koleżanki. Ja miałam prawo jazdy od 16 lat- i nigdy nie
    jeździłam. Ten pan mnie nauczył, przestałam się bać i teraz sobie
    śmigam po mieście. A rodzina i znajomi nie mogą uwierzyć. Ja też
    nie :-)
    p. Mirek Gradecki, 698124681
  • Gość: ida IP: *.lanet.net.pl 11.05.09, 19:56
    pan Bekieszczuk, nie mam już jego numeru, pracował w szkole jazdy Oświata:
    prawojazdywroclaw.pl/prawojazdy/61/
    Cierpliwy, kulturalny, pomocny. Po ukończeniu kursu z każdym omawiał szanse na
    egzamin, proponował czasem dodatkowe lekcje ale tak, że sprawdzało się: koledze
    powiedział, że nie potrzebuje wcale; mi dał 5 godz i jak chciałam więcej, to
    uczciwie powiedział, że nie widzi sensu; koleżance zalecił więcej-wszyscy
    zdaliśmy egzaminy za pierwszym razem.
  • 11.05.09, 22:00
    Zbyszek Niemczycki z OSK Kadet. Wesoły facet i bardzo dobry instruktor. Ja zdałem za pierwszym razem (z tego co wiem, nie tylko ja...).

--
    berloo
    http://www.berloo.ovh.org/
  • Gość: kamila IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.11.09, 19:30
    Zbyszek Niemczycki jest fajnym wesołym instruktorem, który kilka
    miesięcy temu pracował w szkole Wolski i Gliga, gdzie go
    poznałam.Nie był moim instruktorem. Jeździłam z innym bardzo fajnym
    instruktorem Darkiem Ostrowskim.
  • Gość: surilka IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.05.09, 23:50
    hej, unikaj "młodych wilków " z Manewru - patrz na doświadczenie
    instruktora; czego może Cię nauczyc młody niedoświadczony
    instruktor, który sam ma prawko 3 lata ? Popytaj znajomych. Miłej
    nauki.
  • Gość: jakmogles IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 12:26
    pewnie wez starego zgreda a on bedzie w czasie jazdy zalatwial
    zakupy dla wlasnej baby !!!!
    Odwal sie gosciu z tymi starymi , mlodzi ucza fajnej, szybkiej
    jazdy ...
    Starzy wleka sie jak czolgi po jezdniach.
    Potem beda na ciebie kierowcy narzekac ze jezdzi slimak.....
    Ucz sie u mlodego instruktora mlody , nie znaczy bez doswiadczenia.
    Strazy robili uprawnienia 100 lat temu i jezdzili po ulicach jak po
    swidnickiej jezdzily trabanty.
    Teraz full mlodysz moze za szybkich kierowcow i dlatego trzeba
    nauczyc sie jezdzic u mldego....
  • Gość: ola IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.09, 12:15
    witam, ja tez syukam dobrego instruktora. kogo polecacie
  • Gość: sesese IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.09.09, 10:30
    Ja polecam Zbyszka Niemczyckiego i Zbyszka Greczyło z OSK Kadet.
    Rewelacyjni instruktorzy !!
  • Gość: D. IP: *.217.146.194.generacja.pl 20.05.11, 21:40
    Ja również polecam Pana Zbyszka Niemczyckiego!! Indywidualne podejście i super atmosfera. Dzięki Panu Zbyszkowi pozbyłam się lęku przed jazdą, a miałam spory po wcześniejszej "nauce" z "instruktorem" z innej szkoły z Wrocławia.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.11, 20:52
    bardzo, bardzo polecam! wyszłam z tej szkoły i zdałam. Pan Niemczycki jest przewspaniały, bardzo dobrze uczy, nie naciąga na dodatkowe godziny. Jestem bardzo zadowolona! Przedtem byłam w kursancie na dodatkowym szkoleniu, i ciągle naciągali na godziny, wyjeździłam 15h zamiast 5ciu, i dalej coś im nie pasowało, a poszłam do kadeta na dodatkowe szkolenie, 5h, i po sprawie. i zdałam egzamin, a w kursancie mi wmawiali, że się nie nadaję i że pewnie nie zdam. żenada! Idźcie do pana Niemczyckiego a na pewno zdacie egzamin, bez problemu!! ;)
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 14:43
    ja polecam Pawła ze szkoły "Klakson & B" na ul.Braniborskiej został mi polecony
    przez koleżanki, to młody chłopak bardzo cierpliwy i wszystko świetnie tłumaczy
    naprawdę polecam, dzięki niemu zdałam nareszcie a próbowałam 4 razy będąc po
    kursie w innej szkole gdzie tylko naciągali mnie na dodatkowe godziny. Z Pawłem
    wystarczyły 3 godziny nauczył mnie manewrów perfect i udało się!!!
    jak ktoś chce to jego nr 880216764 Paweł
  • 06.11.09, 20:44
    Aniu, znam chlopaka .
    Robilam u niego zretsza juz wtedy o nim pisalam.
    Polecam....
  • Gość: ksiaze.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 12:28
    znam Pawla fajny , zaprzyjazdzilismy sie ..POLECAM .
    sMIGAM PO ULICACH DZIEKI NIEMU !!!!
  • Gość: jak moglas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 12:21
    Figa polecam ci Klakson z Wrocka i instruktora Pawla, fajny
    spokojny chlopaczek podaje nr do goscia 880 216 764 pozdrow go od
    dziewczyn i ekonomika , pozdro .....
  • Gość: babs IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.10, 10:38
    też polecam Pawła :) dzięki niemu udało mi się zdać za drugim razem
    po dłuuuuuuuuugiej przerwie i kilku godzinach jazdy... super uczy :)
    Paweł - jak to czytasz to dzięki raz jeszcze :)
  • Gość: nowicjusz IP: *.wroclaw.mm.pl 25.10.10, 15:04
    Powiedzcie coś na temat umiejętności nauczania techniki jazdy przez Bożenę i Grzegorza Półrolnik z Wrocka. Mam rozpocząć u nich, ale jak to nowicjusz chciałbym wiedzieć z czym moge sie spotkać? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
  • 21.11.09, 08:06
    Zbyszek Niemczycki obecnie pracuje w OSK KAdet na glinianej
    w zasadzie jest właścicielem tej szkoły ...
    Zarówno on jak i drugi Zbyszek (Zbyszek Greczyło) to świetni instruktorzy :)
    --
    Zapraszam --> www.atomowki.com.pl
  • Gość: Andzia IP: *.171.18.1.static.crowley.pl 24.11.09, 09:38
    JA polecam P.Krzysia z AutoRondo:) na Glinianej:)przesympatyczny!
    cierpliwy i zawsze na czas!... zaczełam od Rafałka z WSJ...młody i
    pewny siebie za pewny!!!
  • Gość: wsj Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.10, 15:17
    młodość i pewność siebie, to dobre cechy instruktora, ale jak Pani nie mogła się
    z nim dogadać, należało zadzwonić do biura WSJ i wybrać z pozostałych ;)
  • Gość: mateo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 15:54
    Ja nie polecam nikomu tej szkołę a szczególnie tego barana Niemczyckiego,który tłumaczy jakbyś przychodził na jazdy mając przejechane 10000 km na innym aucie,wszystko jest dla niego takie oczywiste!?! Nie oczywiste dla osoby która 1 raz siada za kółkiem,ten człowiek to masakra,nie potrafi tłumaczyć i uczyć
    Zdecydowanie odradzam!!!!Trzymajcie się z daleka, chyba że chcecie zdawać po 10 razy
  • 22.06.10, 16:09
    Gość portalu: mateo napisał(a):

> Ja nie polecam nikomu tej szkołę a szczególnie tego barana Niemczyckiego,który
    > tłumaczy jakbyś przychodził na jazdy mając przejechane 10000 km na innym aucie
    > ,wszystko jest dla niego takie oczywiste!?! Nie oczywiste dla osoby która 1 raz
    > siada za kółkiem,ten człowiek to masakra,nie potrafi tłumaczyć i uczyć
    > Zdecydowanie odradzam!!!!Trzymajcie się z daleka, chyba że chcecie zdawać po 10
    > razy

No patrz... Ja siedziałem pierwszy raz za kółkiem na kursie u Niemczyckiego. Po
    kursie wziąłem kilka godzin jazd, żeby nie wyjść z wprawy (na egzamin czekałem
    kilka tygodni) i zdałem. Za pierwszym razem!

Coś więc kolego ściemniasz albo po prostu jesteś konkurencji...

--
    berloo
  • Gość: Regdy 017 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 20:50
    Pan Zbyszek Greczyło, który zresztą jest fantastycznym instruktorem, zdaje się że pracuje w innej szkole jazdy. Polecam go wszystkim, którzy nie chcą tracić dużo kasy na "niezbędne" dalsze godziny (chociaż nie przesadzajmy, nie każdy może być mistrzem kierownicy), być ignorowani, jeździć o dziwnych porach itd.to szczerze polecam właśnie tego instruktora. Byli kursanci Kadeta na pewno mają na niego namiary ;)
  • Gość: Alina IP: 78.10.83.* 07.07.14, 12:45
    Polecam pana Janusza Jastrzębskiego z Art-Ruchu, został polecony mi przez
    koleżankę i nie żałuję, nie mogłam zdać , miałam straszne braki, po wykupieniu
    paru godzin u Pana Janusza , poszłam i zdałam ,gorąco polecam szkołę Art-Ruch
    i Pana Janusza!!!!!!!!!!!!
  • Gość: ola IP: *.wroclaw.vectranet.pl 12.02.15, 23:49
    Ja też polecam Pana Janusza z Art Ruch przede wszystkim jest bardzo dokładny i wychwytuje bardzo dużo błędów , bardzo zrozumiałe tłumaczy błędy i pokazuje wiele elementów na których można się wyłożyć na egzaminie. Na moim egzaminie nic mnie nie zaskoczylo, wszystkie manewry jakie miałam cwiczyłam na kursie. Pan Janusz przy tym jest bardzo szarmancki chwali za postępy i jest zawsze na czas. A i jego autko zawsze jest świeże i wypucowane jak z salonu:)
  • Gość: mam juz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.10, 10:49
    dzieki ludziska za numer do pawła z klaksonu,facet jest rewelacyjny - no i
    swietnie uczy!!! he he
  • Gość: maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.10, 17:02
    ja tez jeżdże z Pawłem i mówie Wam rewelacja a mam porównanie :) tak
    super świetnie tłumaczy i uczy manewrów że czy chcesz czy nie chcesz
    musisz się nauczyć...dzięki Niemu wogóle wyjechałam na miasto na
    egzaminie ale zjadły mnie nerwy na mieście:) ale teraz już musi się
    udać :) czy zdam czy nie zdam bedę go wszystkim polecać!
  • Gość: alllaaa IP: *.europe.hp.net 28.05.10, 14:57
    Pawel to super instruktor, potwierdzam, bardzo dobrze uczy, wszystko
    bardzo dokladnie tlumaczy w przystepnym i zrozumialy sposob, polecam
    wszystkim
  • Gość: daniel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.10, 16:29
    i ja się przyłączam...Paweł super uczy i nie naciąga na dodatkowe
    godziny co najważniejsze (mi powiedział szczerze że uważa że jestem
    gotowy i nie potrzebuje dodatkowych i miał racje:))dzięki niemu
    zdałem a byłem już w kilku miejscach...pozdro
  • Gość: Luta IP: *.am.wroc.pl 30.03.10, 12:15
    Najlepszym i bezkonkurencyjnym instruktorem nauki jazdy jest Tomek
    Goleniewski 0660462310, jest to gościu nie wypalony zawodowo-widać
    że robi to z pasją,jest niesamowity.Pozbyłam sie przy nim wszelkich
    oporów,jeżdżę od roku i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.Pan
    Tomek jest bardzo ciekawym człowiekiem, o wysokiej kulturze
    osobistej.Polecam.wszyscy którym poleciłam Go są olśnieni jego
    profesjonalizmem i milym usposobieniem
  • Gość: zuza IP: *.technologpark.net 17.10.11, 12:54
    zgadzam sie Tomasz Goleniewski jest NAJLEPSZY!!!
  • 15.06.10, 15:52
    Bardzo polecam Maćka z Auto VIP-u. Super mnie przygotował do egzaminu i
    jazdy. Jest bardzo sympatyczny i fajnie się z nim jeździ :)
  • Gość: .... IP: *.wroclaw.vectranet.pl 22.06.10, 16:18
    a l.ske mu robiłaś?a może było lepiej?
  • Gość: M... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.07.10, 22:38
    Ja z czystym sumieniem mogę polecieć Panów Leszka i Wiesia z osk sto
    na ulicy Sienkiewicza. Panowie mają bogate doświadczenie w nauce
    kursantów. Wielu moich znajomych miało okazje od nich się uczyć i
    bardzo sobie chwalą:).
  • Gość: enimre IP: 195.116.30.* 22.07.10, 09:56
    Ja mogę polecić Macieja Szczotke, maja siedzibe w dwóch mniejscach we wrocku. Gość z doświadczeniem, mimo, że nie najtaniej wart polecenia, większość osób od niego zdaje za 1 lub drugim razem.
    Pozdrawiam
  • Gość: kaśka IP: *.tktelekom.pl 26.08.10, 21:04
    również polecam pana Macieja Szczotke, wyeliminował wszystkie moje
    blędy z poprzedniej szkoły jazdy i zdałam za pierwszym razem ;)
  • 24.08.10, 11:26
    Nie ma lepszych! Basia i Marek. Mają własną szkołę:
    basiaimarek.pl/
    Zdałam za pierwszym razem, kilkoro moich znajomych również - Tylko
    dzięki nim.
    Polecam serdecznie!
    --
    "W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna."
  • 26.08.10, 21:57
    fajny wątek założony - jak sądzę - przez pracownika OSK Kadet. a potem same
    pochlebne opinie. miodzio.
  • Gość: hłehłe IP: *.chello.pl 27.08.10, 20:55
    umciaciarumcia napisał:

> fajny wątek założony - jak sądzę - przez pracownika OSK Kadet. a potem same
    > pochlebne opinie. miodzio.

dokładnie. Ale lemingi to kupią :)
  • Gość: magda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.11.10, 10:43
    Pani Basia i Pan Marek z OSK ''BASIA I MAREK''- zrobie Im tu troche reklamy bo na to zasluguja !!! Dobrzy fachowcy a zarazem sumienni i uczciwi.Gruszek na wierzbie nie obiecywali tylko robili swoje no i zdalam za pierwszym razem .Oby wszyscy mieli tyle szczescia co ja - trafic na dobry osrodek i dobrych instruktorow!!!
  • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.10, 15:39
    POPIERAM!!!!!!!! I wszyscy moi znajomi:)
    Zdaliśmy za pierwszym razem!!!
  • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 13:20
    a ja polecam Pawła z Klaksonu młody, pełen entuzjazmu instruktor któremu się "chce"- a nie załatwianie własnych spraw na mieście -a do tego uczy także po angielsku bo moi znjomi obcokrajowcy doszkalają się u niego...pozdrawiam
  • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.12.10, 12:20
    Polecam wszystkim Panią Basie i Pana Marka ze szkoły ,,BASIA I MAREK ''.Trafiłam do nich z innego ośrodka w którym niewiele mnie nauczyli.Dopiero u nich tak naprawde zaczęłam kumać o co tu chodzi.Dobry instruktor to podstawa - mi się udało . Egzamin mam już zaliczony ale polecam tym którzy szukają dobrych instruktorów którzy uczą a nie udają że uczą.
  • 26.06.13, 11:23
    Czym jest forfreeadvertising.com ?

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą całkowicie za darmo, co się wiąże z wyższą pozycją w wynikach wyszukiwania SEO, PageRank to Forfreeadvertising.com jest właściwym miejscem. Dzięki naszemu portalowi, łatwo i szybko będziesz widoczny w Internecie. Tworzenie reklamy, prezentacji swojej strony, firmy, sklepu lub poprostu siebie jest całkowicie darmowe i bezpieczne! Każdy wpis jest osobna stroną, na której masz możliwość dodawania słów kluczowych, treści, opisów, obrazów i hiperłączy. forfreeadvertising.com nie jest zbiorem linków! Więc możesz być pewien, że Twoja strona nie będzie tracić na wartości, twoja strona będzie widoczna i rozszerzy bazę klientów.

Gdzie bedziesz widoczny?
    Twoja strona, jej opis, słowa kluczowe, oraz inne ważne informacje na temat swojej działalności będą widoczne w najlepszych wyszukiwarkach, specjalistycznych witrynach i katalogach.
  • Gość: takijeden IP: *.dialog.net.pl 20.05.11, 22:57
    Robert Kubica
  • Gość: Shrek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 01:19
    Proszę o pomoc!!!
    Ponieważ poprzedni temat o naciągaczach został zarchiwizowany, to doklejam się ze swoim problemem do najbardziej zbliżonego tematu.
    Znalazłem się w podobnej sytuacji jak wielu klientów KURSANTA. Zachęcony wszechogarniającą reklamą i relatywnie niską ceną skusiłem się na kurs w tej szkole. Po pierwszym egzaminie wewnętrznym dowiedziałem się, że nie nadaję się do egzaminu państwowego i muszę dokupić 10 dodatkowych godzin, po czym przeżyłem deja vu, czyli kolejny egzamin wewnętrzny i kolejne 10 godzin i trzeci niezaliczony egzamin wewnętrzny. Jawne naciąganie, a co w tym jest najgorsze wszystko w zgodzie z obowiązującym prawem. Czy naprawdę nie ma wyjścia z tego błędnego kręgu? Proszę o merytoryczne rady, a nie kryptoreklamy "najlepszych" szkół we Wrocławiu.
    Pozdrawiam i przestrzegam
    Shrek
  • Gość: ania IP: *.play-internet.pl 31.08.11, 14:06
    Zawsze mozesz zabrać dokumenty i pójsć do każdej innej szkoły a jest ich we Wrocławiu 108.Nie musisz wykupować w kursancie tyle godzin i nikt nie moze Cię do tego zmusić.idź do jakiejkolwiek szkoły wykup dwie godzinki i zobacz czy faktycznie nie nadajesz się na egzamin.instruktor zweryfikuje szybko Twoje umiejętnosci.To już nie pierwszy taki przypadek
    we Wrocławiu.Pare szkół tak robi.A chwalenie się zdawalnością szkoły kiedy kursant wyjeżdzi z 50 godz.albo i więcej jest chore.Bo uważam ,ze zaliczenie egz.państwowego za nawet drugim czy trzecim razem przez kogoś kto wyjeżdzi 30 czy nawet 35 godz.jest sukcesem.Pozdrawiam pytaj się chętnie odpowiem
  • Gość: dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 15:00
    a ja zabrałam papiery z Kursanta i poszłam do Pawła z Klaksonu (znalazłam go na tym forum) pojeździłam 5 godzin i zdałam... a w Kursancie nawet nie chciał mi typek zaliczyć wewnętrznego twierdził że robię dużo błędów i potrzebuję jeszcze przynajmniej 12 godz!!! nieźle co!? teraz wszystkim będę polecać Pawła bo świetnie tłumaczy i ma podejście do ludzi...pozdrawiam
  • Gość: krysia IP: *.146.253.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.09.11, 00:04
    znałam kiedyś dobrego andrzej Świerczyński , ale nie wiem czy dalej jest w temacie
  • Gość: elo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.11, 22:42
    ejjj Paweł daje rade 4 godziny i po egzaminie, a chcieli mi wcisnąc 15 dodatkowych mowił ze moge podac nr. wiec...o cholera nie podam bo nie pamietam, ale gdzies tam jest 880 ... cos tedy pozdro od KAWY
  • Gość: hakerspeed IP: *.24.199.109.static.rdi.pl 07.12.11, 18:45
    Dla mnie super instruktorem był pan Bogdan Sikorski z PZM-ot wrocław ul. Na Niskich Łąkach
    Bardzo dobrze uczy.
  • Gość: kierowca IP: *.152.150.161.dsl.dynamic.t-mobile.pl 30.07.13, 15:18
    Gorąco polecam Pana Andrzeja Białko z Akademii Dobrej Jazdy. Pan Andrzej Uczy bezpiecznej jazdy i przygotowuje rewelacyjnie do egzaminu. Zdałem za pierwszym razem!
  • Gość: nowy kierowca IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.10.13, 18:03
    Polecam pana Zbyszka Niemczyckiego z OSK Kadet. Naukę jazdy zaczęłam w innym, dużym ośrodku (wiedziona rankingami WORDu) jednak pod koniec zrezygnowałam, mając obawy, że chcą mnie naciągnąć na dodatkowe godziny (na jednej z ostatnich jazd instruktor wręcz oburzył się na moją uwagę, że zbyt mało parkowaliśmy). Trafiłam do pana Zbyszka i po kilku 1-godzinnych spotkaniach jestem szczęśliwym kierowcą. Bardzo sympatyczny, spokojny facet, a przy tym skuteczny, jazdy są konkretne i jeśli umawiałam się na godzinę, to faktycznie godzinę jeździłam (czego niestety o poprzednim instruktorze nie mogę powiedzieć). Okazało się, że nie muszę robić kolejnych godzinek, tylko znaleźć uczciwego i dobrego instruktora. Polecam!
  • Gość: JACEK b. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 01.02.14, 20:27
    Polecam serdecznie Pana Zbyszka Niemczyckiego ze szkoły jazdy Kadet na Glinianej.
    Przyjechałem do Wrocławia z Krakowa i tu znalazłem( za pomocą internetu) Pana Zbyszka, który po moich poprzednich przygodach z instruktorami -w różnych częściach Polski-(mam taką pracę że podróżuję) okazał się prawdziwym aniołem- kulturalny, z poczuciem humoru, inteligentny, serdeczny, a przede wszystkim prawdziwy fachowiec w dziedzinie szkolenia kierowców- prosto, cierpliwie i na temat. Wczoraj zdałem egzamin i na świeżo dzielę się swoją radością i opinią.!!!
    Oto jego namiar- 508352657
  • Gość: agata.k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.14, 14:07
    witam serdecznie, tak szczerze to nie jestem fanką FOR internetowych, ale muszę podziękować za numer do Pawła B. Miałam 4 różnych instruktorów, fajnych nie powiem,(szkoda, ze bardziej skupiali się na mnie niż na nauce-ale szczegół Panie Marku!!!), a Paweł to extra facet i nauczyciel, godzina jazdy z nim to jak 4 z nimi wszystkimi, naprawde robi robote koleś.
  • Gość: magia IP: *.play-internet.pl 01.07.14, 10:21
    Wlasnie wrocilam z jazd z Pawlem B. i potwierdzam kazde dobre slowo napisane o nim,swietny instruktor,polecam!!! Mam pozwolenie zeby napisac jego numer wiec podaje:
    880216764
  • 10.12.14, 15:41
    Wybrałam się na kurs prawa jazdy, z myślą że jazde mam w genach, bo tata świetny kierowca :) po mniej wiecej 15h jazdy stwierdziłam, że totalnie się do tego nie nadaje, że wcale nie zależy to od genów i raczej nie jest mi pisane bycie świetnym kierowcą. Jestem strasznie nerwowa, szybko się poddawałam, gdy popełniłam jeden błąd, to od razu miałam ochotę wysiąść z auta. Pan Andrzej Białek i jego niesamowity spokój, cierpliwość, odpwiednie podejście, sprawiły że przestałam się tak stresować. Najzwyczajniej w świecie, myślę ze sam do konca nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wzmocnił we mnie to poczucie pewności siebie za kółkiem. Z błędów wyciągałam wnioski i przestalam popełniać je później. Nigdy w życiu nie poczułam jeżdżąc z nim, że czegoś nie potrafie i że już nie ma szans by się tego nauczyć. Cały czas mi powtarzał, że w koncu załapie, tylko jedni potrzebują 10h, a inni 40h. Ale nie ma co się poddawać, bo MOŻNA się nauczyć. Wczoraj zdałam egzamin państwowy praktyczny. I to nie za 10 razem, a za drugim. Pierwszego razu mi nie poszło, bo najzwyczajniej w świecie źle zaparkowałam, ale nie wynikało to z braku umiejętności, czy niewiedzy. Zrobiłam głupi błąd i już. Drugi raz natomiast pokazałam wszystko to, co wyniosłam z lekcji z Panem Andrzejem. Pokazałam wszystkie umiejętności, jakie nabyłam podczas każdej kolejnej godziny z Panem Andrzejem. Ciągle miałam w głowie wszystko,co powtarzał, a każda Jego rada była i będzie niesamowicie cenna, gdy będę siadała za kółko już we własnym aucie :) Sama egzaminatorka ( tak, miałam z kobietą, wiec było jeszcze cieżej :P ) powiedziała mi po egzaminie, że podoba jej się moja jazda. Jest płynna, bezpieczna, jestem dobrym kierowcą :) Gdyby nie to, że trafiłam na ŚWIETNEGO Instruktora, najprawdopodobniej zrezygnowałabym z kursu. Poza tym, Pan Andrzej, prócz tego że jest instruktorem, jest również człowiekiem, z którym można porozmawiać na każdy temat. Wiec podczas jazd towarzyszy świetna atmosfera :) Do tej pory pamiętam jak pierwszy raz rozmawialiśmy, śmiałam się wtedy, że wg mnie zdanie za pierwszym razem graniczy z cudem, najszybciej wróżyłam sobie za trzecim, czwartym. Lecz prawda jest taka, że zdałabym i za pierwszym, bo już 40 min miałam po mieście przejeżdżone, wszystko robiłam bezbłędnie, ale pech to pech. :) Jednym idzie lepiej parkowanie prostopadle, innym równolegle. :)

W każdym bądź razie, gorąco, szczerze

Polecam !! :))
    Gosia
  • Gość: gocha2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.15, 22:00
    To jesteś szczęściarą, że zaliczyłaś i to za drugim razem. Ja dopiero się uczę, mam 20 godzin i coś myślę, że nic z tego nie będzie, pewnie jestem za stara, może nie za głupia, ale za stara. Głowę mam napakowana teorią ale jak wsiadam za kierownice dostaje małpiego rozumu. Niestety instruktor to nie wszystko, trzeba mieć wsparcie również wśród rodziny zwłaszcza kiedy robi się prawo jazdy przed ....................sześćdziesiątką. Nie wiem czy ten pan A. Białek potrafił by nauczyć taka babę ja?
  • Gość: jezdze sobie.haha IP: *.play-internet.pl 04.02.15, 13:44
    Zadzwon do pawla jego numer jest na forum.
    Koles jest mistrzem swiata,uczy w taki sposob ze by chyba malpe byl w stanie nauczyc jezdzic.
    Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy nasze IQ bylo by 2xwieksze po studiach i w ogole
    A co najlepsze jest to mlody ismnstruktor, nie jakis stary dziad ktory pracuje bo musi
  • Gość: Joanna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.03.15, 09:35
    A co ma piernik do wiatrak wiek, trafiłaś na jednego z idiotów którzy potrafią ciebie tak zdołować niczego nie tłumacząc miałam podobne położenie ale się nie podałam jestem 10 lat młodsza i dałam radę . polecam oglądanie filmów instruktażowych stronę Michała Trąbskiego kompendium wiedzy wiele spraw jest wytłumaczone w przystępny i zrozumiały sposób i zachęcam do zmiany instruktora . Powodzenia trzymam kciuki.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.