Dodaj do ulubionych

instruktor nauki jazdy

• nazaliaemalia Re: instruktor nauki jazdy 22.01.16, 20:11
      Andrzej Bialek (509 048 499) z akademii dobrej jazdy i nikt inny ! Jazdy z nim sa swobodne , dają dobra praktykę do jazdy w przyszłości swoim autem i naprawde egzamin okazuje sie bułka z masłem. Miałam skończony kurs 5 lat temu, 3 nieudane praktyki, przez 2 tygodnie pojezdzilam kilka zaledwie godzin z Andrzejem , dzisiaj zdałam praktykę i nie boje sie wsiadać do zadnego auta :)
    • pablo668 Re: instruktor nauki jazdy 25.01.16, 14:27
      Ja polecam swojego instruktora, czyli pana Jerzego Nalepę ze szkoły jazdy Kursant, bo to najspokojniejszy człowiek jakiego znam i umie przekazać wiedzę. Najpierw jeździłem chwilę w innej szkole jazdy, ale po wymuszonej przeprowadzce zapisałem się tutaj i widzę dużą różnicę w podejściu do klienta.
      • stignacyw Re: instruktor nauki jazdy 14.06.16, 19:23
        Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Akademie Dobrej jazdy, a szczególniej to jej najlepszego instruktora p. Andrzeja Białka, lepszego człowieka nie mogłam znaleźć. Wybrałam go z polecenia znajomej, która bardzo go wychwalała, I tak o to poznałam osobę która, mimo że wykonuje swoją pracę bardzo porządnie i sumiennie a do tego jest normalnym człowiekiem. Posiada on w sobie milionowe pokłady cierpliwości,Pomaga kursantom, tłumaczy co się robi źle, jak trzeba to nawet pochwali :). Jest świadomy tego, co robi i mówi, potrafi bardzo mocno zmotywować człowieka, pokazał mi, że jednak potrafię jeździć (pomimo mojego narzekania, że nie nadaję się na kierowcę).On we mnie wierzył . Stara się też psychicznie nastawić kursanta do egzaminu .
        W momencie, gdy ja byłam pewna, że prawo jazdy zdam za 10 razem, On powtarzał, że zdam za pierwszym maksymalnie za drugim razem, co spowodowało, że faktycznie sama zaczęłam myśleć, że jednak zdam szybciej ten egzamin , i faktycznie zdałam za 2 razem. Nie zmusza do wykupywania dodatkowych godzin, sam mi mówił, że mam wykupić tyle godzin ile czuje, że potrzebuje żebym dobrze jeździła. Wyjatkowy Instruktor godny polecenia - numer kontaktowy: 509048499 :)
    • plewersant Re: instruktor nauki jazdy 12.07.16, 22:23
      Andrzej Białek (Akademia Dobrej Jazdy, 509 048 499)! Wyjeździłem najpierw pełny 30 godzinny kurs, po 8 latach kolejny pełny 30 godzinny kurs i nie umiałem jeździć. Więc postarałem się o instruktora szerzej znanego Wrocławskiej publiczności ze swojej skuteczności.
      Z panem Andrzejem pojeździłem kilka razy i załapałem o co chodzi. Diagnozował co robię nie tak i kazał powtarzać manewr dopóki nie załapałem. Jeździliśmy po trudnych skrzyżowaniach, których raczej nie objeżdża się na egzaminie, bo za trudne i był to dobry poligon do nauki - drogi po których potem jechałem na egzaminie wydawały mi się banalne.
      Mam porównanie z kilkoma innymi instruktorami i Andrzej Białek zrobił lepszą robotę niż wszyscy poprzedni razem. Jeśli tak jak ja zaliczacie sami siebie do beznadziejnych przypadków, to warto się o niego postarać.
    • tooth_bru_sh Andrzej Białek ADJ 20.07.16, 11:08
      hej,
      serdecznie polecam pana Andrzeja z Akademii Dobrej Jazdy. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały człowiek, ma super podejście nawet do tzw."przypadków beznadziejnych", którym myślałam, że byłam. Dopiero pod koniec kursu zdecydowałam się zmienić swojego pierwotnego instruktora na pana Andrzeja i tylko żałowałam, że zrobiłam to tak późno.
      Pan Andrzej to osoba o świetnym podejściu pedagogicznym i nie ważne, czy masz 18 czy 45 lat. Potrafi znaleźć wspólny język z każdym i do każdego dotrzeć w indywidualny sposób. Świetnie tłumaczy, powtarza każdy manewr tak długo, aż będziesz go w stanie zrobić z "zamkniętymi oczami", wyjaśnia zawiłości, odpowiada na wszystkie pytania, a nawet jak nie zna odpowiedzi od razu, to zawsze dotrze do źródła, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Rewelacyjnie przygotowuje do egzaminu i do korzystania z samochodu już po nim. Zabrał mnie w najtrudniejsze i najbardziej kolizyjne miejsca we Wrocławiu, nigdy nie ograniczaliśmy się do jeżdżenia tylko po strefie egzaminacyjnej. Dzięki niemu bardziej uwierzyłam w siebie i w to, że mogę być dobrym kierowcą :) serdecznie polecam, bo nawet jeśli czasem trzeba troszkę poczekać na rozpoczęcie kursu u niego, to zwraca się to potem z nawiązką. Z reguły nie trzeba dokupować dodatkowych godzin, a co do terminów i godzin jazd, jest bardzo elastyczny. Mnie na przykład parokrotnie odbierał z pracy, kiedy nie mogłam na wyznaczoną godzinę dojechać.
      jeśli planujesz robić prawko we Wrocławiu, to najlepszy instruktor! w związku z tym, że miałam problem z dotarciem do jego numeru telefonu, chociaż gdzieś krąży po internecie, to tutaj podam od razu, zyskacie trochę na czasie :) Andrzej Białek 509 048 499
    • katkrz1997 Re: instruktor nauki jazdy 29.07.16, 11:35
      Z czystym sercem mogę napisać, że najlepszym instruktorem (w tym byłym egzaminatorem wordu) jest Pan Janusz Jastrzębski z Wrocławskiej szkoły Art-ruch. Wspaniałe oraz indywidualne podejście do każdego kursanta z osobna. Dzięki Panu Januszowi oraz szkole nauki jazdy Art-ruch od dziś jestem w gronie kierowców za co serdecznie dziękuję!
    • weronikabar Re: instruktor nauki jazdy 31.08.16, 10:20
      Polecam Akademię Dobrej Jazdy i Pana Andrzeja Białka!!!!
      Pan Andrzej od początku zrobił na mnie wrażenie, gdyż powiedział, że chce mnie nauczyć jeździć a nie tylko zdać egzamin. 
      Miałam wcześniej negatywne doświadczenia ze szkołami jazdy i instruktorami, potrzebowałam odbudować wiarę w siebie i swoje możliwości. Po kursie z Panem Andrzejem zdałam za 2 razem, większość Jego kursantów zdaje za 1 lub 2 razem, więc statystyki same mówią za siebie.
      Pan Andrzej jest spokojnym, szczerym i niewybuchowym człowiekiem, nigdy nie krzyczy, zawsze spokojnie tłumaczy, jak trzeba to zatrzymuje samochód i wszystko dokładnie rozrysowuje w zeszycie.
      Każdy z nas ma inne możliwości i zdolności, także każdemu potrzebna jest inna ilość godzin jazd, jednemu wystarczy 30, innemu 50, także nie należy się zrażać jeśli po 30 godzinach dalej nam nie idzie, tylko dokupić te dodatkowe jazdy i na pewno się uda!!!
      Pan Andrzej zawsze podchodzi indywidualnie do każdego kursanta, mimo, że pracuje od 7 rano, często nawet do 21. Zawsze pomocny, ustala termin dogodny dla nas, zawsze otwarty na potrzeby i pomysły kursanta, a także troskliwy- dba o to abyśmy mieli jak wrócić do domu, często podwozi pod przystanek lub nawet pod dom.
      Z czystym sercem polecam Pana Andrzeja Białka jako idealnego instruktora nauki jazdy!!!!
    • karlena323 Re: instruktor nauki jazdy 08.09.16, 13:02
      A ja polecam p. Krzysztofa D. ze szkoły jazdy KURSANT. Ma świetne podejście, pedagogiczne. nawet na takie egzemplarze jak ja , ktorym wydawalo się, ze super ogarna wszystko w dwie lekcje ;) jest opanowany i bardzo dobrze tłumaczy. uczy jakby teorii w praktyce. zatrzymuje się i tłumaczy co się wydarzyło na skrzyżowaniu, kto i dlaczego ma pierwszeństwo, albo kto jaki blad zrobil. ja np. tak się najlepiej ucze i dla mnie było gites. Poza tym naprawdę szybko można u niego zrobić kurs. ma elastyczne godziny pracy, zawsze się dostosuje i zrobi tak, żeby było dobrze :) poleciłam go już koleżance i jej mamie. sa zadowolone. Wiem, ze na tym rynku dużo leserów i słabych instrunktorow, a to naprawdę ważne, żeby trafic na dobrego nauczyciela. Pozdrawiam wiec p.Krzyska i polecam!
      • harolda111 Re: instruktor nauki jazdy 28.09.16, 22:06
        O_ooo jakie rzeczy. tez polecam instruktora z Kursanta, ale pana Andrzeja. Fajowy koles. Widac, ze ma kolo dużo spraw na glowie i telefon mu się urywa, ale jak jest jazda, to czas swiety. tłumaczy, jest profesjonalny, punktualny, nie olewa i wydaje sie zaanagazowany w kurasanta. bez kitu. mam wrazenie, ze koles ma leb jak sklep. pamięta wszytsko!!!! jakie ostatnio robiles bledy i specjalnie na następnej lekcji wizie Cie przez dane skrzyżowanie, żeby sprawdzić czy sie nauczyles. no nic mu nie umknie. ale to dobrze. Nie chodzi przecież, żeby wzorowo przejść kurs, ale żeby sie czegos nauczyć i wzorowo zdac egzamin, czli za pierwszym podejściem :) Polecam i pozdrawiam p.Andrzeja.
          • karlena323 Re: instruktor nauki jazdy 06.12.16, 22:07
            TAK! Pani Magda! Wszyscy mega ją chwalą! Ponoc jeździ lepiej od facetów,a ma podejście kobiece - łagodne i jednocześnie zdecydowane. Wie czego chce i jak to powinno wygladac :D W ogole w Kursancie jest bardzo duzy wybor instruktorow. Na pewno znajdziesz kogos odpowiedniego. Powodzonka i szerokości.
            • elizabeth_21 Re: instruktor nauki jazdy 11.01.17, 00:00
              Dzieki @karlena323! Wlasnie weszłam na strone Kursanta i widze caly spis instruktorow. To faktycznie duza szkola. Duzy wybor. Podoba mi się Twój opis Pani Magdy, wiec na pewno się do niej zglosze :) W ogole po stronie internetowej widać, ze szkola jest naprawdę duza. A i teraz jak obserwuje droge, auta, to widze coraz więcej samochodow kursanta. Wyobrazam sobie, ze zaraz i ja tak będę jeździć. Nie mogę się doczekać. Będę informować na bieżąco jak jest ;)
    • victoria.15 Re: instruktor nauki jazdy 12.01.17, 15:21
      Pan Michał Kołodziej z Kursanta! Miły, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, jeździsz cały czas po trasach jak na egzaminie. Mój chłopak robił u niego prawko i zdał na pierwszym razem, ja też. Polecam bardzo!
      • elizabeth_21 Re: instruktor nauki jazdy 05.02.17, 21:33
        Podsumowując ostatnie wpisy polecani instruktorzy z Kursanta to: p. Krzysztof, p. Andrzej, p. Magda i teraz jeszcze do grona dołączył p. Michał K. :) Jak wszyscy zaczną się wypowiadać, to zaraz pojawi się tutaj cała lista instruktorów z tej szkoły ;) Kurcze, duży wybór. Ale chyba w kobietach siła i moc :) No i jeszcze się okazlo, ze jest jakas promocja na kat. B. wszystkie znaki na niebie mowia wiec, ze to będzie dobra inwestycja ;)
    • elizabeth_21 Re: instruktor nauki jazdy 07.03.17, 11:47
      Jak to wszystkich? :) Tam pracuje kilkadziesiąt osób! Ja mocno wierze, ze Kursant ma świetna kadrę,inaczej nie utrzymalby przez tak dlugi czas czolowej, 1 pozycji w rankigach zdawalnosci. Ale moze moglbys polecic kogos konkretnego. popytaj znajmopych. Tworzymy liste najznakomitszych instruktorow w KURSANCIE :) Dobre wiadomosci tez trzeba szerzyc, zeby internet nie byl tylko uzywka dla hejterow ;)
      • elizabeth_21 Re: instruktor nauki jazdy 04.04.17, 08:38
        dobra, ja juz zrobilam maly research - glownie na forach internetowych. W ogole o Kursancie pisze sie bardzo pozytywnie, co nikogo chyba nie dziwi ;) Znalazlam dobre opinie o p. Andrzeju (tych chyba najwiecej), o p. Tadeuszu, Krzysztofie, p. Magdzie (ponoc jest niezawodna!). wiekszosc pisze, ze fajna atmosfera nauki i pelen profesjonalizm. Dzieki temu szybko i sprawnie idzie. No wlasnie, maja kilkudziesieciu instruktorow, wiec jeszcze musze popytac o innych ;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka