Dodaj do ulubionych

Dobra drukarnia we Wrocławiu

13.05.09, 15:16
Proszę o polecenie dobrej drukarni we Wrocławiu lub okolicach. Chciałabym
zamówić zawieszki- metki na dobrym jakościowo papierze (może być usztywniony
nabłyszczany lub czerpany, jeśli będzie trzeba możemy go kupić we własnym
zakresie), mam gotowy projekt. Zależy mi na rzetelnej usłudze, kontaktowych,
konkretnych ludziach w pracowni, dobrej jakości i czasie oczekiwania innym niż
mętne "kilka- kilkanaście tygodni".
Ostatnio dwukrotnie źle trafiłam: albo na miejsce, gdzie drukarni nie zależało
na kliencie i o wszystko trzeba było się dopraszać; za drugim razem świetna
obsługa, ale wykonanie kiepskie (paskudne kolory), więc jestem już wyczulona i
chciałabym uniknąć kolejnej pomyłki.

Z góry dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • Gość: fryzjer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.09, 19:43
    polecam drukarnię TiR we Wrocławiu na ulicy Ostrowskiego 13 C www.tir.com.pl/?p=kontakt&lang=en

zdr.
  • Gość: Dawid IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.10, 14:57
    Polecam Drukarnie Therismos we Wrocłaiu niedaleko ronda na Powstańców śląskich
    www.therismos.pl
  • turkus0wa 14.05.09, 09:39
    a ja polecam Cyfratech na Armii Krajowej
  • Gość: Piotr IP: *.18.25.213.easy-com.pl 14.05.09, 11:21
    Ja często korzystam z usług drukarni Allexim na ul Paprotnej k/Marino (www.allexim.pl). Drukują szybko i nie sprawiają zadnych problemów z realziacją zlecenia. Nie wiem tylko jaka skala zlecenia i czy będą chcieli się podjąć:) POzdr
  • Gość: Iwona IP: 156.17.58.* 14.05.09, 12:59
    Semata, specjalizuje się w drukach wysokiej jakości, niskonakładowych, tel.
    071-3735581
  • Gość: asia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.09, 10:22
    Polecam Print w Dobrzykowicach 071 3185999
  • btb577 27.06.09, 11:51
    Ja korzystam z drukarni internetowej smyksc.pl
    Zamówienia składam poprzez stronę, na serwer przesyłam im pliki i drukują. Nie
    miałem z nimi jeszcze żadnych problemów.
    Z tego co wiem to an pewno drukują plakaty, ulotki, foldery, teczki, gazetki,
    wizytówki i kalendarze.
    Pozdrawiam
  • Gość: aś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.09, 22:17
    Drukarnia TŻ przy ul. Opolskiej!
  • m.dymek 27.08.09, 22:48
    Zajęło nam sporo czasu znalezienie drukarni, która przyłoży się do nawet
    niewielkiej ilości wydruków. Polecam QQprint
    na tęczowej, HD-print na międzyleskiej, a do
    wszystkich dodatków do druku, nawet przy niskim nakładzie -
    Illusion.

--
    www.vincidesign.pl
  • Gość: Małgorzata M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.09, 19:47
    HD-Print polecam, szybko, profesjonalnie za rozsądną cenę. Jeszcze
    raz gorąco polecam.
  • Gość: Jacek IP: *.static.korbank.pl 13.01.10, 15:15
    Polecam Grafikon przy ul.Różyckiego 1c- rzetelność , dobre ceny ,
    termin szybki a poza tym dużo miła obsługa!
  • Gość: Daniel IP: 78.8.145.* 13.01.10, 15:50
    ja korzystam z agencji reklamowej Times www.agencja-times.wroclaw.pl.
    O tyle jest wygodniej, że zawsze doradezą, a co do cen to jak
    porównywałem do drukarni wrocławskich to byli konkurencyjni.
  • Gość: melon IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.09.10, 08:06
    a ja drukowalem ostatnio do mojej pizzerii ulotki w prografie na żernickiej, za 10 tys A6 ful kolor
    zaplacilem 300 netto. nie ma nikt tak tanio, a jakosc w porzadku
  • Gość: adwok IP: *.as.kn.pl 14.01.10, 09:30
    polecam ta drukanie kliklinka
  • Gość: darek IP: *.print.wroc.pl 29.04.10, 13:49
    Polecam drukarnie Print. Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia.
  • andzialipka 06.09.10, 10:33
    My korzystamy z Koplandu na Rzeźniczej. Naprawdę świetna jakość usług, i obsługa jest bardzo miła i pomocna.
  • Gość: Andrzej IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.10.10, 17:10
    Polecam Dobrą Drukarnię we Wrocławiu na ul. Krakowskiej 180. Dysponuje ona 4 kolorowym, szybkim cyfrowym Heildelbergiem na suchy offset w formacie B3. Poza tym sam operator maszyny jest grafikiem i można się z nim dogadać w każdej kwestii, a większość zleceń od klientów robi do A do Z.
  • Gość: Grazka IP: *.wro-com.net 26.10.10, 13:31
    Polecam tą firmę, zajmują sie kompleksowo usługami poligraficznymi i mają niskie ceny.
    Drukowałam u nich kalendarzyki i karty rabatowe i wyszly super. Z dogadaniem też nie było problemu. Tak więc polecam. ich strona: www.printwroclaw.pl
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 15.05.13, 13:59
    Ja polecam POLTLIDERA na Sępa-Sarzyńskiego, obok wydziału architektury. Super obsługa, niskie ceny( można się dogadać w sprawie rabatu przy dużej ilości wydruków) i jakość naprawdę ok. POLECAM!!!
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 09:46
    Szczerze polecam drukarnie niedaleko Psiego Pola. Potrzebowałam w trybie pilnym materiałów na konferencję i miałam problem ze znalezieniem drukarni, która potrafiła w miarę szybko moje zlecenie zrealizować. W drukarni gutenberg nie było najmniejszego problemu, polecam - drukarnia gutenberg
  • Gość: ann k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.13, 11:14
    A nie gutenberg-drukarnia.pl ? :)
  • Gość: menelinho IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.13, 11:44
    Witam wszystkich polecam drukarnię, która działa we Wrocławiu, chyba mieszczą się gdzieś indziej ale wysyłają wszystkie materiały za darmo, świetna jakość drukarnia wrocław
  • Gość: free-market IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.13, 12:30
    Aż miło to czytać.
    Jak widać wolny rynek działa.

Oferta bogata. Zostało podanych dużo potencjalnych miejsc druku.

I co najważniejsze: w powyższych wypowiedział nikt nikogo słownie nie zaatakował.
    Zostały podane, zarekomendowane drukarnie bez poniżania konkurencji.
    Brawo, tak trzymać !!!
  • Gość: nopt IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.08.13, 14:11
    to również się dołączę seodrukarenka.wordpress.com/
  • Gość: nopt IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.08.13, 14:13
    właściwie tak, bo coś się nie ten seodrukarenka.wordpress.com
  • Gość: my IP: 77.46.4.* 22.08.13, 13:34
    ja polecam drukarnie internetowa offset i cyfra www.drukarniaonline.net osobiście nie mam czasu na latanie po drukarniach przez internet jest szybciej
  • Gość: Janusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 10:05
    Szukałem drukarni "na szybko", Sytuacja losowa i ulotki były potrzebne "ma wczoraj" pracownik zawalił sprawę i zrobiło się lekkie piekiełko. Jedynie co mi pozostało, to szukanie w sieci (na miejscowych specjalistów nie miałem co liczyć. Było ich raptem dwóch - ten z którego usługo normalnie korzystałem miał remont i zakład nieczynny jeszcze przez ponad tydzień - skutki gaszenia pożaru w budynku obok - przy okazji jego też zalali częściowo, drugi "nie wyrabiał się" i raz u niego coś też byłem zmuszony zamówić i był to mój pierwszy i ostatni raz u niego). W każdym razie trafiłem na ofertę drukarni która oferowała dobry termin i mogła przyjąć zlecenie "od ręki" Ulotki, które zamówiłem miałem dostarczone przez kuriera po 48 godzinach... I tak zostałem ich klientem....
  • komi1981 19.01.15, 02:15
    Chyba nie była taka dobra ta drukarnia, skoro pod linkiem jest domena na sprzedaż :/ Jak się w ogóle aktualnie rysuje sytauacja z drukarniami we Wrocławiu? To najbilższe większe miasto dla mnie.
  • zuzann-a 19.01.15, 14:00
    www.betadruk.pl/
  • Gość: opar33 IP: *.dynamic.mm.pl 04.02.15, 08:29
    Drukarnia Openprint: www.openprint.pl/ . Od jakiegoś czasu drukuję tam materiały reklamowe dla firmy . Mają niskie ceny ( głównie z tego powodu zamawiam w drukarni internetowej bo jednak można znacznie obniżyć koszta zamówienia). Jednocześnie szybko realizują to co zamówiłeś. Czekasz maksymalnie 2-3 dni. W przypadku zamówień na szybko można trochę dopłacić i powinni Ci wszystko wysłać do 2 dni. Raz skorzystałem z tej opcji.
    Jakość druku oraz zastosowany papier również jak najbardziej na plus tak więc polecam.
  • Gość: selawi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.02.15, 12:31
    Ja mam zaufaną drukarnię pod Wrocławiem (co prawda 50km, ale się opłaca, mowa o: www.edytor-studio.pl/) Szybko realizują projekty i ceny nie są wygórowane. Ostatnio zamawiałam od nich kalendarze i ulotki;)
  • znnawca 22.07.15, 14:30
    Ja lubie mieć zrobione po swojemu więc mnie odpowiada rozwiązanie, które jest na www.4create.eu/. Samemu wybiera się szablon, personalizuje i wysyłają. Co się chce - ulotki, wizytówki, papier firmowy. Przydatna stronka.
  • Gość: Greg IP: *.icpnet.pl 09.09.15, 11:55
    od 2013 korzystam z drukarni Marker www.kalendarze.info.pl/
    Działają na terenie całej Polski!
  • majkelq1 14.05.16, 14:58
    Drukarnia Like08
  • janovakk 18.11.16, 11:05
    Druk Wielkoformatowy to to ich specjalność. Portfolio posiada mój projekt m.in drukarnia.like08.pl/
  • jankowskii2 16.12.16, 12:13
    Moja stała drukarnia, szybko załatwiają sprawy i jak trzeba to też poprawiają projekty. drukarnia.like08.pl/
  • milonga71 30.11.16, 23:08
    My zamawiamy wszystkie materiały reklamowe w drukarni online, przez stronę drukowanieulotek.pl. To bardzo proste:) Zamówienie zawsze jest zrealizowane po naszej myśli, cenowo drukarnia jest bardzo konkurencyjna, a na dodatek ma elastyczne podejście do klienta, zawsze możemy liczyć na pomoc:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka