Dodaj do ulubionych

Wrocław zasługuje na porządny klub piłkarski

06.06.09, 09:08
Rozumiem, że te pieniądze doliczamy do kosztów stadionu.

Ile to razem będzie: stadion + klub + odsetki?

"Grzechem się nie zadłużać [aby mnie znów wybrali na Sternika - przyp. GW
Wroclaw]"
Obserwuj wątek
    • kkopytko Powodzenia! ;) 06.06.09, 09:52
      Piłka nożna to dobra i stosunkowo tania promocja dla każdego miasta na
      świecie. Powodzenia Śląsku! :) Mam nadzieję że klub będzie się rozwijał.
        • kkopytko Re: Powodzenia ? 06.06.09, 10:07
          Kup kilka książek i poczytaj, bo ja ci referatu na forum nie zamierzam pisać.
          Tym bardziej że doświadczenie pokazuje że jak ktoś jest anty tylko po to aby
          marudzić to nic go nie przekona i żadna wiedza do głowy mu nie wejdzie.
          • ojca Bez referatu daj 1 przykład. 06.06.09, 10:24
            Daj jeden przykład miasta z krajowego "podwórka", które znacznie zyskało dzięki
            piłce nożnej.

Ja mam kilka innych przykładów, Wodzisław zamarzył mieć silny klub, powstała
            Odra, tylko, że patrząc na budżet miasta to właśnie klub jest kulą u nogi,
            następny przykład Łódź, bez widzewa i łksu Łódź by tylko zyskała, kasę
            przeznaczana na kluby można by przeznaczyć na co innego, miasto nie byłoby
            zabazgrane przez "kibiców" tych drużyn itp itd. w innych miastach mecze
            piłkarskie to stany podwyższonego ryzyka, a derby to już wogóle masakra.

W Polsce żadne miasto nie zyskało dzięki piłce nożnej.
            • kkopytko Re: Bez referatu daj 1 przykład. 06.06.09, 10:45
              > W Polsce żadne miasto nie zyskało dzięki piłce nożnej.

W Polsce żadne miasto nie zorganizowało do tej pory EURO. My będziemy jednymi z
              pierwszych co dowodzi że miasto musi się rozwijać w wielu kierunkach bo to
              przynosi korzyści.
              • 1410_tenrok wystarczy popatrzeć na Barcelonę, Madryt, Manche 06.06.09, 11:34
                ster i już widac.
                A, że w Polsce, która jest mistrzem świata w korupcji piłkarskiej, czegoś
                takiego jak piłka nożna od dziesięcioleci niema, to inna sprawa.
                Trzymajmy kciuki za wyplenienie qrestva, to może i wrócimy do starych czasów
                (Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Wiedzew Łódź czy nawet Sląsk Wrocław)
                • kkopytko Re: Bez referatu daj 1 przykład. 06.06.09, 20:14
                  Niech ci będzie. Wszystkie miasta na świecie (w Polsce również) mają same straty
                  przez te wstrętne kluby piłkarskie. Po jaką cholerę prawie każde miasto na
                  świecie ma drużynę piłkarską? Ja tego pojąć nie mogę! Myślę że wszystkie miasta
                  w Polsce powinny pozbyć się klubów piłkarskich bo to same straty i nieszczęścia.

Zadowolony? Czy taka odpowiedź cię zadawala? No chyba tak, bo idealnie pasuje do
                  twojej absurdalnej teorii, która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
                  • Gość: melek Re: Bez referatu daj 1 przykład. IP: *.e-wro.net.pl 07.06.09, 13:31

> Wszystkie miasta na świecie (w Polsce również) mają same strat
                    > y
                    > przez te wstrętne kluby piłkarskie.
                    Leża przez to inne dyscypliny.

> Po jaką cholerę prawie każde miasto na
                    > świecie ma drużynę piłkarską?
                    Znam wiele miast króre nie ma.
                    pytanie czt te co mają sa właścicielami klubów i czy pompuja w nie pieniadze?

> Ja tego pojąć nie mogę!
                    Oglądnij 'Piłkarskiego pokera" albo powiedz sobie ze gdy nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze.

>Myślę że wszystkie miasta
                    > w Polsce powinny pozbyć się klubów piłkarskich bo to same straty i >nieszczęścia
                    Wiele klubów by padło gdyby wsadzic działaczy za korupcję.
                    Moze to jest powód ze dotąc na przewałay wszyscy przmykali oczy bo chyba nie było naiwnych , którzy by ie wiedzieli ze piłka przeżarta jest przez korupcję.

> Zadowolony? Czy taka odpowiedź cię zadawala?
                    napisałeś ze nie rozumiesz jak ten swiatek się kręci .
                    Trudno aby się cieszyć z tego że ktos tam czegoś nie rozumie albo udaje że nie rozumie.

>No chyba tak, bo idealnie pasuje d
                    > o
                    > twojej absurdalnej teorii, która nie ma odzwierciedlenia w >rzeczywistości.
                    rzeczywistośc my znamy, a prokuratura wrocławska poznaje.
                    Pogadamy o sensie budwania tak dżego i drogiego lampionu przy AOW gdy miasto będzie dopłacąc do niego.
                    Poczytaj raport Pentora ze wroclawianie uznali stadion za 8 potzebę na liście 10-ciu.
                    Idź na Stadion Olimpijski i zobacz ile osób jest tam zatrudnionych i co się tam dzieje.
                    Drużyna piłkarska to dobra rzecz ale pod warnkiem ze ine sparwy nie leżą.
                    Ja bym wolał jeden duży zakład który by sie kojarzył z naszym miastem.
                    Kiedys to było: Elwro, Dolmel, Pafawag, Polar, Dolam, Fadroma, Archimedes , FAT, Aspa, Hydlal, Hutmen, Wrozamet, Polmos, Viscoplast,Chemitex czy dziesiatki innych ktore rozsłaiwiły Wrocław nie tylko w Polsce.
                    Podobnie z teatrami czy zabytkami.
                    dwa dni temu w konkursie nTV dla dzieci omnibusy dziewczyna nie wiedziała gdzie jest Panorama Racławicka.
                    To ja podziękuję za ten stadion a kibiców miałem ostatnio w pociągu .
                    Do ustawek wystarczy im łąka.
              • Gość: melek Sport dla TV i działaczy IP: *.e-wro.net.pl 07.06.09, 12:07
                > W Polsce żadne miasto nie zorganizowało do tej pory EURO.
                Wrocław też nie zoraganizował

> My będziemy jednymi z
                > pierwszych
                Wrocław organizuje EURo ?
                Chyba kpisz sobie Euro jest "własnoscią FIFA" i to ona je zorganizuje i bedzie czerpac korzyści .
                Nam pozostanie tylko kosztowny obiekt.
                Mamią nas że stadion sam sie utrzyma.
                Chyba tylko kretyn uwierzy że pojadę na MAslice kupic cokolwiek aby stadion mógł sie utrzymac .
                Sklepy w Magnolii mają problem z uregulowaniem czynszu a czesto wiecej tam sprzedawców niz klentów.
                Warszwa zbudowała stadion w centrum to moze cos wymysli aby nie stał martwy.
                U nas zbudowano na pipidówie gdzie beda robili spedy szkół aby nie zarósł trawą.
                Moze dzieciarnia troche hotDogów kupi.
                Przykład Stadionu Dziesięiolecia, Stadionu Olimpijskiego, Stadionów osiedlowych, Stadionów Śląska na ul.Skarbowców pozajuje ze jesli przez dziesięciolecia nie wymyslono formuły dla obiektów w centrum to na peryferiach małe szanse aby się udało.
                Wzrośnie liczba Jehowych bo beda mieli piekne spędy.
                Bedze dużo koncertów więc agencje zbija kokosy.
                Pytanie czy miasto moze wynajmowac stadion za wysoką kasę pod koncerty a za promocyjna pod inne imprezy ?

>co dowodzi że miasto musi się rozwijać w wielu kierunkach bo to
                > przynosi korzyści.
                A w jakich kierunkach miasto sie rozwineło?
                Wszystkie zakłady produkcyjne sa likwidowane.
                Rozwinął sie handel wielkoowierzchniowy który np na owocach ma 500 % marży i kosi rodzinne firmy.
                Rozwinął sie przemysł ale poza miastem więc podatki nie trafiają do nas.Koreańczycy płacili 720 zł i grozili zę sprowadzą Chińczyków bo Polakom nie chce się pracowac.
                Stadion chieli budowac Chińczycy bo widzieli jak my sie zabieramy.Zarządzać chca nim Włosi b maja doświadczenie.
                Przy stadionie miało dostac prce 70 000 ludzi a okazało się że bedzie pracowąc 3000.
                Fakt powstało Wabco na 400 (?) osób ale własnie ogranicza produkcje.
                Rozwineło sie budownictwo ale za pieniadze tych co wracaliz Angli i na kredytach co spowodowao krach bankowy i w nieruchomosciach.
                Jedyne prejawy rozwoju to nadmiar aut które parkuja na trawnikach i zebrach.JA nie widze istotnych elementów rozwoju miasta które ułatwiłoby im życie.
                Ubywa zieleni, rośnie hałas, wydłuża się droga do sklepu i usług.
                Ubywa złobków i przedszkoli, strach dziecko puscić na podwórko , ulicę np rowerem.
                Studiuje 150 000 osób ale duża cześc pracuje jako kasjer w banku i to obcym.
                Coraz mniej polskich firm a w zachodnich zwiazki sa niepożądane co sprowadza Polaka do roli wyrobnika.
                Dostaliśmy piekne miasto od Niemców a z kazdym dziesiiecioleciem psujemy je.
                Kto ma dobra prace to patrzy na to inaczej.
                Cóz rozwarstwienie społeczne przyniesie tylko kłopoty .
                To co sie "rozwija" to bańka mydlana. Starzy ludzie roluja kredyty bo ich nie stac na spałty rat.
                Najmłodsi zadłużają się coraz bardziej bo nie moga sobie odmówić zakupów.
                Miasto nie rozwija sie racjonalnie i równomiernie a tylko to moze byc gwarancją dobrobytu.
                NAjlepiej mają sie urzednicy , tórych armia rosnie choć to zwykłe ukryte bezrobocie.
                Kiedys ta bańka pęknie.
                Moze przyjśc krzys bankowy.
                Na pewno przyszłe emerytury beda niższe od obecnych.
                Zakładow do prywatyzacji już nie będzie .
                Unia przeatnie sypac groszem.
                Pensje wzrosną więc nic sie nie bedzie opłącało produkowac a chinszczzna nas zaleje.
                Rolnikom sie obniży kwoty produkcyjne więc powrót na wieś nie będzie możliwy.
                Taka struktura zatrudnienia jest podatna na kryzys jak kostki domina.
                Nie jestem fachowcem , ale kazdy człowiek kto zna historie Dolnego Slaska wie ze z każdym upadkiem przemysłu czy to włokienniczego czy hutniczego czy wydobywczego było bardzo krucho.
                Uważam że dużo lepszy jest równomierny rozwój niz szybki .
                Wyrugowanie usług z centrum. Ograniczenie handlu -przecież my nie mamy jednego deptaka czy ulicy handlowej.
                Likwidacja rzemiosła , to były błedne posnięcia , które powodują przeniesenie potoków ludzi na duże odległości oraz wzrost zakupów konsumpcyjnych co degeneruje środowisko.
                Ja mysle ze najwyższa pora porządowac miasto . To da pracę na na 50 lat.
                Ludzie musza się identyfikowac z pieknym miastem a nie ze stadionem czy Rynkiem. Zacząłbym od ograniczania ilosci aut bo jak staniemy w korkach to dojdziemy do wniosku ze ten "rozwój" jest zabójczy dla miasta.
        • Gość: Piolo Re: Powodzenia ? Powodzenia! IP: *.magma-net.pl 06.06.09, 10:48
          Nie chodzi o promocję ratusza, hali ludowej i krasanli, ale raczej o
          rozpoznawalność miasta w europie.

Ile osób słyszało o Auxerre? Sporo. To niezła druzyna z Francji, od
          lata gra w 1 lidze francuskiej. Auxerre ma 40 000 mieszkańców. Ile
          osób potrafi wymienić miasto we francji o podobnej wielkości?

Oczywiście żeby być znanym nie wystarczy jednorazowy epizod w
          pucharach (pewnie mało kto w europie pamieta "Groclin Dyskobolię
          Grodzisk", ale mocny klub regularnie wystepujący w pucharach na
          pewno pomaga w promocji.

• wari Re: Powodzenia ? Powodzenia! 06.06.09, 23:59
            Gość portalu: Piolo napisał(a):

>
            > Ile osób słyszało o Auxerre? Sporo. To niezła druzyna z Francji,
            od
            > lata gra w 1 lidze francuskiej. Auxerre ma 40 000 mieszkańców. Ile
            > osób potrafi wymienić miasto we francji o podobnej wielkości?

Zapewniam Cie, że 99,9% Wrocławian nie słyszało nigdy o Auxerre.
          • Gość: melek Re: Powodzenia ? Powodzenia! IP: *.e-wro.net.pl 07.06.09, 15:14
            > Ile osób słyszało o Auxerre? Sporo.
            Moge zrobic test wsród swojej rodziny i znajomych.
            Stawiam ze 95-99% nie słyszało o nim.
            Jeli wynik bedzie 99,9% to może ibyć problem z iloscią znajomych i wynik może byc zaokrąglony do 100% nieznajomości.

>To niezła druzyna z Francji,
            Punkt dla Francji. Juz ją lubię bardziej. Dzieki za infrmację bo to chyba wstyd nic o tej drużynie nie wiedzieć.
            Teraz już nikt mi nie zarzuci ignorancji. Wiem ze są z Francji i wiem ze są nieźli.

> od
            > lata gra w 1 lidze francuskiej. Auxerre ma 40 000 mieszkańców. Ile
            > osób potrafi wymienić miasto we francji o podobnej wielkości?
            >
            Carcassonne, Cognac,Chatou, Verdun, Vichy, Orly, Sèvres, Bayonne, Arras, Dieppe, Falaise, Cherbourg, Chamonix, Saint-Tropez,
            No lae tych to ty chyba nie znasz :P
        • Gość: jacek Re: Powodzenia ? IP: *.nat.tvk.wroc.pl 06.06.09, 11:21
          Blecharz zapytaj znajomych z czym im się kojarzy miasto Barcelona. Gwarantuje Ci
          że większość na pierwszym miejscu powie że z klubem piłkarskim a cała reszta
          wymieni piłkę nożną wśród pierwszych trzech skojarzeń. Piłka nożna bardzo pomaga
          w promocji i rozpoznawalności miasta.
          • ojca Re: Powodzenia ? 06.06.09, 19:23
            Gwarantujesz?? Co? Proszę podać przykład miasta w Polsce, któremu pomogło.
            Pierdoły gadasz i tyle, Barca jest jedna i Sląsk nigdy nie osiągnie jej statusu.
            W Polsce kluby piłkarskie wspierane przez miasta są kulami u nóg tych miast i
            zupełnie niepotrzebne.
            • kkopytko Re: Powodzenia ? 06.06.09, 20:18
              Drogi w Polsce to same dziury, więc je zlikwidujmy. Szpitale to sama korupcja,
              więc też je zlikwidujmy. Nie róbmy nic, bo to co się udało Barcelonie nam nigdy
              nie wyjdzie. Taka jest twoja wizja Wrocławia? To znaczy że już przegrałeś.
              • kkopytko Re: Powodzenia ? 06.06.09, 20:25
                kkopytko napisał:

> To znaczy że już przegrałeś.

... i nie ciągnij nas za sobą, bo my mamy inną wizję na przyszłość. Nie musisz
                się z tą wizją zgadzać, więc idź w inną stronę a my prędzej bez takich jak ty
                będziemy gościć Barcelonę we Wrocławiu. Możesz się przenieść np do dynamicznie
                rozwijającego się Opola. Tam już się pozbyli klubu piłkarskiego, więc pewnie
                miasto rozwinie się teraz jak żadne inne w Polsce (tak powinno się stać z Opolem
                według twojej teorii)
              • ojca Re: Powodzenia ? 07.06.09, 16:50
                kkopytko napisał:

> Drogi w Polsce to same dziury, więc je zlikwidujmy. Szpitale to sama korupcja,
                > więc też je zlikwidujmy.

Drogi i szpitale są niezbędne ;),a bez klubu można żyć.

Nie róbmy nic, bo to co się udało Barcelonie nam nigdy
                > nie wyjdzie. Taka jest twoja wizja Wrocławia? To znaczy że już przegrałeś.

Według ciebie odgórnie można stworzyć miasto piłkarskie z rzeszą wiernych
                kibiców, infrastrukturą, piłkarzami itp?? Najpierw zobacz ile pieniędzy idzie na
                Barcelonę i skąd one idą. Nie chodzi o to,żeby mierzyć nisko, chodzi o to, żeby
                nie robić tego głupio bo pomysł z klubem to stara spleśniałą kiełbacha wyborcza,
                ale jak widzę wielu na nią się nabrało. Wrocław ma wiele innych priorytetów i
                potrzeb niż dotowanie klubu piłkarskiego.

Tak na marginesie, po co się pchać w piłkę nożną od podstaw, Wrocław miał
                mistrzów w koszykówce i co z tego?
          • wari Re: Powodzenia ? 06.06.09, 23:57
            Zalezy kto jakich ma znajomych. Moim kojarzy się z dziełami Gaudiego.
            Poza tym o co chodzi z tym rozpoznawaniem miasta w świecie, to jakaś
            wartośc sama w sobie ? Jeśli tak, to są tańsze sposoby. Trzeba mieć
            niezłe pojęcie o świecie, żeby sprowadzić Barcelonę do drużyny
            piłkarskiej.
            • Gość: jacek Re: Powodzenia ? IP: *.nat.tvk.wroc.pl 07.06.09, 10:45
              > Trzeba mieć
              > niezłe pojęcie o świecie, żeby sprowadzić Barcelonę do drużyny
              > piłkarskiej.

Muszę cię zmartwić ale świat kręci się wokół piłki. Zobacz co się dzieje podczas
              różnych mistrzostw piłkarskich. Z powodu meczów piłkarskich dochodziło do wojen
              między narodami.

Piłka nożna nie jest jedynym sposobem promocji i wpłynięcia na rozpoznawalność
              miasta ale jednym z wielu, na który też trzeba postawić.

Zapewniam cię że 99,9% nie wie kto to był Gaudi czy jak mu tam :)
      • Gość: melek Re: Powodzenia! ;) IP: *.e-wro.net.pl 07.06.09, 11:21
        > Piłka nożna to dobra i stosunkowo tania promocja dla każdego miasta na
        > świecie.

Dobra jak ktośnie umie wykorzystaćinnych rzeczy do promowania.

>Powodzenia Śląsku! :)
        Już to kiedys słyszałem.

>Mam nadzieję że klub będzie się rozwijał
        No jak ostanie stadion za darmo to to co wypracuja działacze bedzie szło na premie.
        Ciekawe czy zyski z powerzchni handlowej równiez zasilą prywatna kieszeń działczy.Bo to ze przepływy pienięzne w piłce nigdy nie beda czytelne to wiemy od 30 lat od "Piłkarskiego pokera"
        Piłka to ognisko korupcji.
        Gnkiewicz -Waltz dofinansuje za ok 500 mln sytadion Legii który jest w posiadaniu ITI (TVN) . Solorz nie chce byc gorszy.
        Narod na to patrzy i mysli ze tak juz byc musi.
        A sport i rekreacja leży.
        Parę orlików dostają nieliczni.
        Dzieciarnia ma gorzej niz w Bronxie .
        Jedyny sport to narciarstwo bo wiaże sie ze szpanowaniem.
        Turystyka 60 lat po wojnie jest 50 razy gorsza niż za Niemca.
        Sport to mamy przed telewizorem więc ludziska godzą się na stadiony.
        Polityka , sport i biznes (TV) to pieniądze.
        Aby to chuało bez obawy o prkuratora potrzebny jest transfer be kontroli.
        To zapewnią działacze sportowi.
      • Gość: amnesia Re: Wrocław zasługuje na porządny klub piłkarski IP: *.lanet.net.pl 06.06.09, 10:38
        Śląsk się wzmacnia? No dobrze... Niemniej ani mnie to nie grzeje, ani nie mrozi.
        Jako promocja miasta, spoko, ale z tego powodu na mecze chodził raczej nie będę.
        No chyba, że oprócz pieniążków nowe władze klubu postawią też na jakość kibiców.
        W w tej chwili ich obraz kojarzy mi się z podpitymi młokosami dewastującymi
        okolice stadionu, a na codzień skutecznie zwiększającymi wskaźnik
        niebezpieczeństwa okolic w których najczęściej przebywają. Żeby nie było, bardzo
        kibicuję tej idei i chciałbym abym, jak już będę miał swoje dzieci, mógł przejść
        się z nimi na mecz piłkarski aby pokazać dobry sport, ale również kulturalne
        zachowanie.
        • Gość: Jacek Re: Wrocław zasługuje na porządny klub piłkarski IP: *.152.148.148.dsl.dynamic.eranet.pl 06.06.09, 12:53
          a ja na mecze chodzę - z żoną i czteroletnim synem - i mogę z całą pewnością
          napisać, że twoja opinia o kibicach Śląska nie odpowiada rzeczywistości (dowiedz
          się o akcjach krwiodawstwa i zbiórkach zabawek dla dzieci z domów dziecka), a
          stadion Śląska jest miejscem bezpiecznym.
          a co do czekania na ładny stadion i lepsze mecze, to mam nadzieję, że dla tych
          czekających nawet na czterdziestotysięczniku zabraknie miejsc:)
        • Gość: Verde Nie byłeś a narzekasz IP: *.218.151.191.static.telsat.wroc.pl 06.06.09, 13:34
          Przyjdź i zobacz na własne oczy: rodziców z dziećmi, dużo kobiet,
          sympatyczną atmosferę, fajny doping, oprawy, coraz lepszą piłkę.
          Czym więcej będzie takich jak Ty, tym mniej będzie podpitych
          wyrostków, zwłaszcza na nowym stadionie. Chyba, że wolisz tylko
          narzekać i czekać aż władze miasta "postawią na jakość kibiców"
          (ciekawe jak to się robi).
          • wari Re: Nie byłeś a narzekasz 07.06.09, 00:06
            No po prostu miodzik aż do porzygania. Tak bezpiecznie, wręcz
            cudownie, z noworodkiem można przyjść na mecz. Po co ci przechodnie
            czy pasażerowie tramwajów, pociągów zmykają gdzie pieprz rośnie, gdy
            ida kibice. To przeciez grzeczni chłopcy, wracają właśnie z punktu
            krwiodawstwa.

Chodziliście przez lata na pseudomecze, ustawiane za grubą kasę i
            niczego się nie nauczyliście. Biznes dla tych co chapią pieniądze
            i "rozrywka" dla stad baranów z których tę kase można ściagać.
            • Gość: jacek Re: Nie byłeś a narzekasz IP: *.nat.tvk.wroc.pl 07.06.09, 10:59
              > Po co ci przechodnie czy pasażerowie tramwajów, pociągów zmykają
              > gdzie pieprz rośnie, gdy ida kibice.

Nie przypominam sobie aby ktoś się przede mną zamykał. Na mecze też chodzą szuje
              i bandyci ale jest to margines. Ci przed którymi uciekają pasażerowie uciekają
              też kibice tacy jak ja i tysiące innych. Problem bandytyzmu to problem
              społeczeństwa a nie kibiców, bo to społeczeństwo jest kibicami. Jakie
              społeczeństwo tacy kibice.

Bawi mnie gdy najwięcej o meczach i kibicach mają do powiedzenia ci którzy na
              mecze nie chodzą ... czyli np ty :)

Ja bym nie brał udziału w dyskusji o dziełach jakiegoś Gaudiego, bo się na tym
              nie znam a ale jak widzę ty należysz do tych co się znają na wszystkim ... nawet
              na meczach na które nie uczęszczasz :)))

> i "rozrywka" dla stad baranów
              Wypowiedź godna człowieka który interesuje się dziełami Gaudiego :)

• wro-claw Przez całe dziesięciolecia byliśmy pomijani 06.06.09, 10:56
      I bardzo dobrze. Cieszę się że miasto dba o tych którzy kochają piłkę nożną a
      jest ich we Wrocławiu tysiące. Przez całe dziesięciolecia byliśmy pomijani.
      Nie remontowano stadionów, wrocławskie kluby upadały a Śląsk musiał trenować w
      parku. Jeśli o mnie chodzi to miasto może i wydawać miliard rocznie na piłkę
      nożną, bo też jestem wrocławianinem i cieszę się że władza wreszcie pomyślała
      o mnie i o tysiącach innych wrocławskich mieszkańców.
      • Gość: Łoś_bimbacz kibole są bardziej roszczeniowi niż górnicy.. IP: *.ip.netia.com.pl 06.06.09, 23:30
        Przez całe dziesięciolecia byliśmy pomijani.
        > Nie remontowano stadionów, wrocławskie kluby upadały
        no ale teraz pod rządami Sternika, chyba czujecie
        dopieszczeni????: remont stadionu na Oporowskiej, zakup
        stadionu olimpijskiego i plany jego remontu oraz nowy stadion
        za miliard, zadowoleni???
        Co prawda karnety na basen czy kort tenisowy trzeba wykupic na
        pół roku z góry i o dziwnej godzinie, ale rekreacja dla zwykłego
        człowieka, nie jest tak PRomocyjna jak wypasiony trawnik dla
        kopaczy

>Jeśli o mnie chodzi to miasto może i wydawać miliard rocznie na
        piłkę
        > nożną,

tyPOwy kibol, 30% budżetu na kopaczy??? dlaczego nie, z
        cielawości w którym progu POdatkowym jesteś chłopczyku, ześ
        taki hojny????

>i cieszę się że władza wreszcie pomyślała
        > o mnie i o tysiącach innych wrocławskich mieszkańców.

raczej POmyślała o własnej PRomocji, jeśli kibole tak kochaja
        swoje hobby, to niech wybudują sobie stadion za własne
        pieniądze, a nie sięgają do kieszeni innych płatników, którzy
        płacą konkretne pieniądze za własne buty do biegania, baseny,
        scianki do wspinania itp.
        Dopóki elita pzpn spędza czas w areszcie śledczym nie
        zasługują na żadne wsparcie od POdatników....
    • Gość: IDF Re: Wrocław zasługuje na porządny klub piłkarski IP: *.chello.pl 06.06.09, 13:07
      Nie jestem kibicem piłkarskim, ale każdej pożytecznej inicjatywie
      życzę jak najlepiej.Niech rośnie WKS i cieszą się jego fani.Nie mogę
      tylko zrozumieć dlaczego wrocławski klub o nazwie >Śląsk< ma
      komuszo/trepowskie barwy.Barwy Śląska(regionu) to czarny i
      żółty/złoty.Kibice wiem ,że dla was barwy to świętość, więc nie
      skoczie mi zaraz do gardła, to było tak na marginesie.
    • bramborak Wrocław zasługuje na porządny klub piłkarski 06.06.09, 15:02
      szkoda ze piękno futbolu boksu zabijaja tacy pseudosedziowie jak
      hołard weeb czy ci ktorzy sedziowali pojedynek Włodarczyka z
      fragomenim
      według uefa bogacic moga sie tylko bogaci i sławniejsi
      wykopali nasze druzyny z walki o lige mistrzów dajac awans steale
      bukareszt panathinaikosowi czy bogatemu szachtarowi donieck
      GDYBY WTEDY BYŁO OBIEKTYWNE SEDZIOWANIE TO KTO WIE
      A PLATINI PALI GŁUPA BO PRZECIEZ NIE MOZE WPROWADZIC W FUTBOL
      POWTÓREK VIDEO BO WOWCZAS MOGŁBY WYGRAC BIEDNIEJSZY I MNIEJ ZNANY
      KLUB NP WISŁA KRAKÓW LUBIN CZY LECH POZNAN
    • Gość: Wesoły Romek Uwaga!! Artykuł pisany wazeliną! IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.06.09, 16:58
      Nie ma się czym ekscytować. Poziom polskiej piłki jest
      denny: "Polska ekstraklasa poziomu nie ma żadnego. A to, co zrobił
      Lech Poznań, który był skazany na mistrza, to piłkarska
      pornografia" - mówi DZIENNIKOWI Jan Tomaszewski. "Jaki prezes, jaki
      minister sportu, taka liga. Czyli do d..."Ostatnio jesteśmy albo
      przed Albanią, albo za Albanią. Poziom jest zerowy" - mówi
      DZIENNIKOWI Tomaszewski.
      Dlatego nie łudźmy się. We Wrocławiu nie będzie wielkiego futbolu.

• Gość: Raf Wrocław zasługuje na porządny klub piłkarski IP: 200.58.204.* 06.06.09, 18:00
      Moim zdaniem stalo sie cos co powinno juz dawno temu. bowiem juz dawno temu
      Slask pozostawiony samemu sobie po przemianach ustrojowych potrzebowal wsparcia,
      zabezpieczenia w ciezkich czasach. Latami wmawiano nam bzdury o rownouprawnieniu
      dyscyplin, a nawet druzyn pilkarskich (Slask, Sleza, Polar)tymczasem byla to
      jakas nasza sportowa poprawnosc polityczna mijajaca sie z stanem faktycznym.
      Dlatego uwazam ze prezydentowi Dutkiewiczowi naleza sie podziekowania, bowiem
      zrobil cos co powinien juz zrobic w latach 90'tych prezydent Zdrojewski, a na co
      zabraklo wowczas odwagi, bo sila przebicia owczesnych dzialaczy WKS byla znikoma
      i nikt sie z nimi nie liczyl.
    • e-kibic Słuchajcie! Słuchajcie! To bardzo ważne! 07.06.09, 15:40
      Muszę zmartwić tych którzy ciągle marudzą że stadion jest niepotrzebny i że klub piłkarski to strata pieniędzy. Mimo waszych gorzkich żalów, mimo waszych bzdur wypisywanych na forum, mimo waszego udowadniania że to wszystko to same straty i nieszczęścia informuję was że nic to dało!

Mimo waszych wysiłków "aby nie było nic" informuję że stadion zostanie zbudowany i klub piłkarski też będzie klubem miejskim a to co wy wypisujecie na forum wszyscy mają w d... bo nikt z wami się nie liczy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka