Dodaj do ulubionych

CV- czy mozna przesłać?

IP: 80.48.4.* 24.10.10, 18:55
Mam pytanko czy mogę wysłać swoje aplikacje do bezpośrednio do agencji pracy w UK, bądź np. zarejestrować się przez neta przed wyjazdem. Jak tak to podajcie jakieś linki. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: r2d2 IP: *.bb.sky.com 24.10.10, 20:22
    Jakies linki
  • Gość: A IP: *.gdynia.mm.pl 24.10.10, 20:26
    ponoc jak podasz PL adres i +48 numer telefonu to zignoruja twoja aplikacje wiec lepeij to zrobic na miejscu i osobiscie. tak mi wiele osob mowilo.
  • Gość: azkeel IP: *.zone9.bethere.co.uk 24.10.10, 21:28
    Sa agencje ktore umozliwiaja rejestracje przez internet. Ma to sens jezeli znasz dokladnie date przyjazdu i konkretny adres pod ktorym bedziesz mieszkac w UK. Bez tego marnujesz tylko swoj i czyjs czas. Pytanie o linki jest troche bez sensu bo nie wiadomo czy bedziesz szukac pracy jako pielegniarka w Aberdeen czy ksiegowy w Luton wiec skad mozna wiedziec, ktore agencje beda Cie interesowaly? Najlepiej zastosuj sprawdzona metode JFGI.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.