• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Praca w Bournemouth Dodaj do ulubionych

• 02.01.11, 20:55
    Witam wszystkich.
    Mam zamiar wyjechac w maju do miejscowosci Bournemouth, w zwiazku z tym mam pytanie do Was, jak tam sie mieszka, czy jest praca, nie ukrywam ze nie mam zalatwionej pracy wiec jak dlugo moze potrwac jej znalezienie. Angielski troche znam i zdaje sobie sprawe ze na wyspach wszystko sie zweryfikuje. Pracowalam dotychczas w zakladach na produkcji wiec tam tez bede takiej szukala.
    Za normalne odpowiedzi z gory dziekuje.

Edytor zaawansowany
    • 03.01.11, 00:28
      bournemouth.infolinia.org/home
      www.inforama.co.uk/site/firma.php?id=266
      Możesz jeszcze wejść w Google Maps i sprawdzić, gdzie są najważniejsze sklepy, banki, restauracje (jesli interesuje cię jakaś praca w kuchni), agencje zatrudniające pracowników (m.in. do sprzątania), charity shops (z używaną odzieżą); pozwoli ci się to zorientować w planie miasta, w komunikacji.
      Szczegółów ci nie podam, bo jestem z innej części UK:)
      --
      Aurë entuluva!

Polska strona języka walijskiego
      • Gość: Author IP: *.range109-152.btcentralplus.com 03.01.11, 17:50
        Skoro nie wiesz,jak sie tu mieszka i nie wiesz,jak z praca,to znaczy,ze nie masz tu nikogo.W takim razie dlaczego wybierasz sie akurat do Bournemouth ?
        • 03.01.11, 18:23
          Sorry ze nie napisalam ale jest tam juz ktos znajomy, taka dalsza rodzina wiec bede mogla tam mieszkac przez jakis czas za darmo aż cos nie znajde.Z rodzina wychodzi sie najlepiej na zdjeciach wiec Wasze zdanie jest dla mnie wazne.
          • Gość: Robert IP: 194.181.62.* 09.04.11, 20:10
            Też się wybieram w maju, możemy się skontaktować jakoś wcześniej to może coś wymyślimy. Pozdrawiam.

P.S. kontakt przez: nabokow@o2.pl
          • Gość: ona123 IP: 194.160.252.* 13.05.11, 18:43
            ja tez mysle o wyjezdzie na wakacje do bournemouth i szukaniu pracy w hotelach, restauracjach, jesli jest ktos chetny dolaczyc to byloby fajnie, bo samej ciezko na poczatek z mieszkaniem, itp, w kilka osob razniej. Miasteczko turystyczne, wiec mam nadzieje, ze w sezonie praca bedzie. Odezwijcie sie lionik09@gmail.com
    • Gość: Kleks IP: *.15-1.cable.virginmedia.com 03.01.11, 19:05
      Hej, mieszkam w Bournemouth. To jest miasto turystyczne i kurort, wiec najwiecej pracy jest latem, ale tez jest bardzo duzo domow opieki nad starymi ludzmi, to chyba najpewniejszy sektor do znalezienia pracy, aczkolwiek w lepszych placowkach wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci, na ktore sie dlugo czeka.
      Bournemouth ma za bliskiego sasiada (cos jak Gdansk/Sopot)miasto Poole, gdzie jest kilka fabryk. Mozesz sprobowac zglosic sie do fabryki Kerry Foods w Poole, to jest taki lokalny punkt pierwszego zaczepienia, bo fabryka jest wielka, zreszta byloby Ci latwiej bo pracuje tam ze 300 Polakow:) No i niemal zawsze tam przyjmuja, no moze styczen do polowy lutego to matrwy sezon (wszedzie nie tylko tam) ale potem to juz cos moze byc.

• Gość: Polskie pieklo, IP: *.range86-150.btcentralplus.com 19.04.11, 20:33
        no i wpasc w polskie piekielko temu nikomu nie zycze
      • Gość: Aga IP: *.bb.sky.com 11.01.12, 15:03
        Witam , chcialam sie zapytac jezeli chodzi o domy opieki , czy aby starac sie o prace trzeba miec doswiadczenie lub kursy pokonczone ? Takze chcialam sie zapytac jak szukac pokoju do wynajecia , w jakiej okolicy, moze jakies lokalne ogloszenia moglabym gdzies znalezc?- Zarowno jezeli chodzi o prace jak i o mieszkanie.
        Z gory dziekuje :)
    • Gość: mis IP: *.bb.sky.com 19.05.13, 20:03
      Nie ma tu rewelacji z praca. Trzeba miec szczescie.
      Pozdrawiam.
      • Gość: zxcv IP: *.zone7.bethere.co.uk 19.06.13, 20:19

Szukam osoby na stanowisko Kitchen Assistant do wloskiej restauracji w Bournemouth. Praca legalna do 15-20h tygodniowo glownie praca od czw do nd. Mozliwosc pozniejszego awansu. Osoby zainteresowane prosze o wyslanie ang CV na maila bhrestauracja@gmail.com
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.