• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Recesja w UK gorsza niz nasza w Irlandii? Dodaj do ulubionych

• 20.05.12, 15:04

Zastanawiam sie jak sie wam wiedzie w Wielkiej Brytanii? Ciekawa jestem czy problemy z praca i ciecia sa tak odczuwalne jak u mnie w Irlandii. Niby powoli z tego wychodzimy, ale to na pewno jeszcze troche potrwa. Dla nie wtajemniczonych artykul na ten temat

londynek.net/czytelnia/Przebudzenie+celtyckiego+tygrysa+czytelnia+news,/czytelnia/article?jdnews_id=3424187

Zaawansowany formularz
    • Gość: asberzeraz IP: *.95-160-184.mc.videotron.ca 27.05.12, 03:54
      Nigdy nie bylem ani w UK, ani w Irlandii, ale odnosze wrazenie, ze wlasnie w Irlandii jest gorzej niz w UK.
      • 27.05.12, 16:39
        TERAZ I W JEDNYM I W DRUGIM JEST PRZEJE...ANE.
        • 20.06.12, 18:30
          Ale i tak im pewnie lepiej niż nam tu w Polsce :)
          --
          supertanielatanie.pl
    • Gość: majkel IP: 79.97.136.* 25.06.12, 01:18
      pierdoly o bezpanskich koniach dyskwalifikuja ten paszkwil gimnazjalisty
      • 26.06.12, 17:47
        Ale dlaczego pierdoly? W drodze do pracy widze ich mnostwo na lakach
        • Gość: majkel IP: 79.97.136.* 26.06.12, 23:59
          gdzie ?
          skad podejrzenie ze porzucone
    • Gość: qaz IP: *.home.aster.pl 11.08.12, 00:13
      Uwaga lepiej być ostrożnym przed zatrudnienie przy budowie Marcina Mazurka z Lublina lat ok.35 -pochodzi z Lublina ale obecnie ukrywa się w Dublinie i tam też pracuje jako budowlaniec + remonty i wykończenia wnętrz. W Polsce poszukiwała go też policja i liczni oszukani iwestorzy i hurtownie. To słaby niesolidny wykonawca budowlany- nie wywiązuje się z prac i zostają liczne usterki a na koniec pożuca budowę. Pracowałem z nim i ostrzegam bo nadużywa alkohol i nierozlicza się z kolegami. Obecnie nie odbiera telefonów, bo się ukrywa.
    • Gość: w IP: *.home.aster.pl 15.08.12, 11:23
      Szara strefa w budownictwie to 80%. Wykonawcami jak Tomasz Ignasiak lat. ok 40 działającymi w okolicach Warszawy tel.501543519, powinien zająć się Urząd Skarbowy bo nie wystawiają faktur za prace budowlane.
      .
    • 21.08.12, 11:11
      Ja nie odczuwam tego aż tak bardzo, fakt nadal mam kredyt do spłacenia, ale wszystko do przeżycia. ale tak to jest jak kusi pożyczka przez internet, a wydatków jest sporo... ja na szczęście nadal mam pracę, chociaż część z moim znajomych została pozwalniana. niektórzy wrócili do kraju, inni zostali.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.