• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czy ktoś zna przelewy Ferpay? Dodaj do ulubionych

• 02.01.13, 19:39
    Hej!
    Czasem robię przelewy do Polski, ale nie mam stałego miejsca pobytu w UK.
    Szukałem firm, które robią przelewy bez wysyłania im dokumentów (ani nie mam na to ochoty, ani zaufania) i znalazłem taką stronę www.ferpay.com. Zna ktoś może, korzysta już?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Grazynka IP: *.as13285.net 14.01.13, 06:41
      Hej, tydzień temu założyłam konto wysłałam dwa przelewy i wszystko super, nie wiem jak oni to robią, ale ten ich expres to faktycznie nazwa adekwatna do szybkości i ceny hehe. Spokojnie można tej ufać :)
    • Gość: M IP: *.bb.sky.com 16.01.13, 22:48
      pieniazki ida szybko i niezawodnie. sa super i mozna im ufac.
    • Gość: Ralph IP: *.bb.sky.com 17.01.13, 00:04
      Dziękujemy za reklamę.
    • Gość: mariola IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 17.01.13, 03:54
      UWAGA! Wpłaciłam 1000f i pieniądze zaginęły!!!!!!!!! UWAGAAAA OSZUSCI!!!!!!
      • Gość: seth IP: *.dhost.eu 17.01.13, 13:25
        mariola ... dziewcze drogie... zastanów sie co piszesz i nie bruzgaj bezpodstawnie ....
        zrobiłem już kilka przelewów i jest jak najbardziej OK, szczególnie express, niby do 10 minut a w 3 min na koncie bylo !
        • Gość: marian IP: *.adsl.inetia.pl 17.01.13, 14:25
          tyle że mariola ma rację, ja do brata wysyłałem kaskę i też ją członek strzelił. banda naciągaczy i przekręciarzy. Drugie amber gold chyba.
          • Gość: graga IP: *.icpnet.pl 17.01.13, 18:29
            ahahahahha, co za brednie ludzie piszecie. dlatego wkurza mnie poziom polaczków na forach - umiecie tylko oczerniac, szczegolnie jesli komus sie cos udaje. żenujące.
            • Gość: wieslaw IP: *.17-2.cable.virginmedia.com 17.01.13, 22:52
              Ja też miałem z nimi przejścia. Prosty przelew a szedł trzy tygodnie. Na telefony nie odpowiadali, maile olewali, a na koniec nawet przepraszam nie powiedzieli. Odradzam wszystkim - trzymajcie się od nich z daleka.

Najlepsze firmy możecie znaleźć na dwukropku. Tam przynajmniej czytać potrafią.

• Gość: Filip IP: *.icpnet.pl 18.01.13, 01:54
                ok, ferpay niech sobie będzie drugim amber gold, ale walutomat.co.uk w ogole jakąś ścieme wali - podaja kurs funta iiny niz pozniej licza ;(
                • Gość: sebastian IP: *.as13285.net 18.01.13, 09:42
                  zgadzam sie z toba, ten caly walutomat.co.uk kur.... wysylalem kase i wszystko pieknie do momentu zaplaty.......:( kurs w dol porazka co za kretactwo
      • Gość: wojtasek IP: *.12-2.cable.virginmedia.com 15.08.13, 21:02
        Pewnie błędne konto podalas. Nic nie ginie. Sama jesteś oszustka
    • Gość: west49 IP: *.as13285.net 21.01.13, 00:04
      czesc . nie znam firmy ferpay . ale moge polecić transfer 24 . szybka rejestracja a pieniądze wpłacone do godziny 11 czasu polskiego są tego samego dnia na koncie w polsce
      • Gość: mika IP: *.as13285.net 22.01.13, 00:12
        no tak pewnie jest z transfer24 bo wysylalam ale tylko £70 bo za £1,50 bo wiecej sie nie oplaca :(( konkurencja ma taniej i spora roznica w kursie no coz zawsze cos za cos....i tak kazdy wybiera co mu pasuje, jednemu ferpay drugiemu trejdo lub transfer24 co kto lubi :)
        • Gość: golden IP: *.wroclaw.vectranet.pl 27.07.13, 15:35
          mika tez czesto korzystam z transfer24 i powyzej jest juz srednio fakt, ale ja i tak najczesciej robie przelewy na kilkadziesiat funtow

dlatego tez tak mnie ucieszylo jak wprowadzili nowe oplaty i za 50 funtow pobieraja 0.95 funta jest to znacznie mniej niz 1.5 funta i co najwazniejsze najnizsza oplata na rynku

pozdrowionka ;- )
        • Gość: golden IP: *.viewmangaonline.com 27.07.13, 15:37
          mika tez czesto z nich korzystam i powyzej jest juz srednio fakt, ale ja i tak najczesciej robie przelewy na kilkadziesiat funtow

dlatego tez tak mnie ucieszylo jak wprowadzili nowe oplaty i za 50 funtow pobieraja 0.95 funta jest to znacznie mniej niz 1.5 funta i co najwazniejsze najnizsza oplata na rynku

pozdrowionka ;- )
          • Gość: golden IP: *.viewmangaonline.com 27.07.13, 15:37
            aha zapomnialam oczywiscie mowie o transfer24.eu
    • 12.02.13, 15:15
      Nie wiem gdzie znalazles, ale to chyba jakas nowa firma. Nie dziala od dawna. Nie trzeba mie dokumentow zeby przeslac. Uzywam Transfer24 albo Minutki i polecam, ocen sobie ich dobra firma.
      • Gość: piszczymordaroman IP: *.know.cable.virginmedia.com 12.02.13, 16:30
        Gdzie znalazl? Sam zalozyl i spamuje. Co ty internet masz od wczoraj?
        • Gość: dupeczkazkosina IP: *.as13285.net 15.03.13, 00:32
          hahahaha dobre, ja moge tylko powiedziec ze szacunek dla tej firmy i nie wazne kto spamuje czy nie, bo to mnie najmiej obchodzi, sprawdzalam wysylalam i kase w piec minut mialam 100% zaufania. Tez mialam poleconego ferpay i dlugo sie wachalam, ale zrozumialam jak kase po pieciu minutach mialam hihihi, nie wierzcie w zle komentarze na temat tej firmy BO TO NIE PRAWDA i o tak bede ich bronila bo sa sympatyczni, a Pan Tomasz z infolini to zloty czlowik wszystko powie jak trzeba. Pozdrawiam ferpay bo sa dla ludzi a nie my dla nich (takie tam na koniec hihi) szacunek!!!!!!!!
          • Gość: mariano IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 15.03.13, 03:44
            A czy to nie powinno się poprawnie pisać "ferpej" ? Tak by wychodziło na logikę
    • Gość: 123 IP: *.campus.bath.ac.uk 15.03.13, 09:11
      Nie wiem jak fairpay, mialem natomiast problem z firma poszukiwanego przez Interpol Mr Surkisa paypay.com (potem firma zmienila wlasciciela i stare transakcje 'wyparowaly' doslaownie z dnia na dzien). 200 gbp z groszami poszlo sie kochac.
      Polecma ponizsze foru w kwestiach ewentualnych scamow:
      www.scam.com/showthread.php?t=115844
      • Gość: Daniel IP: *.as13285.net 15.03.13, 15:21
        A co ma ten paypay wspolnego z ferpay? o czym ty piszesz? bo nie kumam, ja bylem w biurze ferpay w peterborough i moge jak najbardziej polecic Pozdrawiam...
    • Gość: omen tvp IP: *.vandaltwo.org.uk 17.04.13, 13:43
      Nie ma najlepszej oferty. Dobrym rozwiązaniem jest przelew przez Funcika. To wysoki kurs taki jak ma www.funcik.co.uk nie ma zadna firma. Nie trzeba miec dokumetow, oni elektronicznie sprwdzaja cie cos jak bank i odrazu przelewasz. Bardzo polecam oplaca sie bo tylko 0,99 funta za przelewy. ferpay nie ma takiego kursu niestety, ale oferta nie najgorsza musze przyznac.
      • Gość: polak IP: *.as13285.net 17.04.13, 19:18
        kazdy ma cos dobrego ferpay szybki i tani expres a funcik mala oplata za male kwoty:) szkoda ze nie moga sie polaczyc wszyscy by na tym skorzystali:)
        • Gość: fair IP: *.icpnet.pl 17.05.13, 13:36
          Na Ferpay też są przelewy z mniej niż funta. Prawdę mówiąc jest taniej na Ferpay niż na funciku. Sam zobacz na stronie głównej https://ferpay.com. Co prawda tylko o 1p ale, fakt jest faktem. Jest taniej na Ferpay niż na funciku
          • Gość: ulungBiver IP: *.14.privacyrepublic.org 08.07.13, 11:36
            Nie ufajcie tylko tym ekspresom ferpay, przelew sie spóźnił i jestem w plecy, nie polecam! Dla mnie to tandeta, sie załąkomiłem. Nabijaja ludzi w butelke, wali mnie 2,90 jakie dalem tylko kolorowymi banerami swieca. Nie warto fatygi.Nawet wykrzyczec sie nie moglem bo ich telefony takie zajete. Ludzie jak musicie wysyłać tanio to poszukajcie innych firm.
      • Gość: zizou IP: *.40.254.96.threembb.co.uk 18.05.13, 11:17
        Tylko ze funcik bierze 2% od kwoty opłatę za przelew czyli chcąc przesłać 2500£ płacisz 50£ opłaty a na ferpay tylko chyba 2.9£ więc twój zysk na lepszym kursie z fuNicka w tym momencie znika a nawet jesteś w plecy, ja korzystałem raz z ferpay i też miałem obawy ale się udało i jest git. Wcześniej wysyłałem opaltransferem ale tam co chwila chcą papiery więc ich olalem a i kurs mają do bani ostatnio. Teraz znowu będę wysyłał ferpay tylko czekam na lepszy kurs :) Pozdrawiam
        • Gość: Tomek, Norwich IP: *.wlms-broadband.com 11.06.13, 20:30
          Ja wysłałem dwa przelewy jeden express i doszedł w niecałe 5 minut i standardowy w piątek wieczorem i doszedł tak jak mówili w poniedziałek do 12 w południe. Jak dla mnie oni są ok i na pewno skorzystam jeszcze raz.
      • Gość: revalUK IP: *.solidonetworks.com 05.07.13, 15:43
        Musiałem zrezygnowac z ferpeja, bo przelewy sie spoznialy. Nie jest tak jak pisza w ofercie. Nie dam sie nabrac wiecej. Schapałem sie tansza oplata ale przeprosiłem Swojakow i tam nadal robie transfery. Sami Swoi są najlepsi pod katem obslugi klienta
        • Gość: romuald IP: *.as13285.net 17.07.13, 12:25
          co za spamer ciebie hehe
          • Gość: doktorant IP: *.conformal.com 03.10.13, 13:46
            same trole. Jak ktos pisze zle o ferpay to spamer - uwielbiam czytac jak pracownicy firm przekrzykuja sie na forach. ubaw po pachy:) jezeli ferpay jest taki wspanialy to dlaczego ma tylko 2000 -2500 klientow? ostatnio zarejestrowalem sie i dostalem numer 3300 cos tam..;) zaczeliscie nadawac numery od 1000 czy 500?? te liczby mówia same przez sie - klops.
    • 17.07.13, 17:44
      Jakich dokumentow? Ty przelewasz na rachunek firmy w UK a oni do Polski na twoj rachunek.

Ja tego nie rozumiem jest tyle duzych ,sprawdzonych firm na rynku ktore robia przelewy a ludzie wybieraja jakie dupiate firmy udus i dziwia sie pozniej jak cos pojdzie zle. Zeby nie wiem zaoszczedzic 50p na oplatach???

• Gość: muhozol IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 20.07.13, 22:49
      Kilkakrotnie w przeciagu 3 ostatnich miesiecy wysylalem z ferpay na konto synca przelewem express. Okolo 5 minutek i przelew na polskim rachunku. Póki co bez zastrzezen.
      • Gość: 300najlepszych IP: *.as13285.net 29.07.13, 23:05
        Ludzie co wy wymyslacie "bo sprawdzam i przez 3 miesiace pieniadze sa w 5 minut, narazie bez zastrzerzen" kur...a pomyslcie logicznie przesylacie kase z Angli do Polanda i macie kase po 5 minutach!!! powiedzmy nawet jak by byly po godzinie to co???, w Polsce przelew idzie caly dzien i nikt nie panikuje a tu mamy rozne kraje. MY ZAWSZE BEDZIEMY SZUKAC DZIURY W CALYM kazdy wybiera to co jest mu po drodze czy ferpay czy minutka co za roznica przestancie sie podniecac wazne ze sa takie uslugi.....i tak taniej niz jaki kolwiek bank i tyle w temacie
    • Gość: bobo IP: *.range86-160.btcentralplus.com 31.07.13, 22:02
      chesz wyslac 20 funtow ale potrzebna weryfikacja zdjecia, adresy kontakty, fotokopie. Walnieci na glowe. Co gorsza NAJPIERW TEGO NIE MOWIA TYLKO SPEDZISZ NAJPIERW POL GODZINY NA PODAWANIE SWOICH DANYCH OSOBISTYCH. Ja to uciekam od takich zdaleka. Wole juz wyslac z paypal
      • Gość: Klaudia IP: *.play-internet.pl 09.08.13, 16:57
        polecam www.transfer24.eu opłata za rachunki Ł 0,95:p
      • Gość: wojtasek IP: *.12-2.cable.virginmedia.com 15.08.13, 21:05
        Ale bzdury gadasz.Nic takiego nie ma miejsca. Szybko komfortowo i bez opłat.Polecam
    • Gość: Gucio IP: 198.98.49.* 03.10.13, 13:26
      heja, jezeli nie masz miejsca pobytu to nie zrobisz przelewu z ferpay :) nie beda w stanie Cie potwierdzic bez dokumentow. ja jestem w uk troche ponad miesiac i wiem po sobie ze to bez dokumentow to sciema - jakies bzdury marketingowe. jezeli pomieszkasz juz w angli, bedziesz placil rachunki, mial konto to tak po kilku miesiacach owszem bez doku. a tak.. dokumenty konieczne jak wszedzie - jest to wymagane prawnie w uk.
      • Gość: Coolavy IP: *.icpnet.pl 24.01.14, 11:19
        Wystarczy mieć konto w UK i z miesiąc pomieszkać.
      • Gość: Wirtal IP: *.conformal.com 14.03.14, 14:32
        nie wszystkie firmy wymagaja dokumentow, sprawdzalem ostatnio bo musialem wyslac przelew do polski i na 100000% transfer24.eu nie wymaga zadnej dokumentacji!!! szybka rejestracja na stronie, karta visa do reki i jak znasz numer konta oraz imie i nazwisko odbiorcy to raz dwa wyslesz pieniadze do naszego pieknego kraju
    • Gość: klient IP: *.dsl.pipex.com 29.10.13, 19:46
      Wlasnie tutaj sie dowiedzialem i korzystam.smialo polecam.express dziala tak szybko,ze zaskoczyl mnie pieniadze byly w kilka!!!minut na koncie.angielska infolinia dziala znakomicie
    • Gość: emi12 IP: *.3-1.cable.virginm.net 24.01.14, 08:36
      Hej

Ja wlasnie statnio sprobowalam i wzystko jest ok, nie dosc ze maja dobry kurs to kasa szybko na polskim koncie byla. Wybralam ten przelew za 1.80f standard zawsze wysylalam paypalem ale chyba zaczne u nich wiec polecam
    • Gość: okanan IP: *.range86-165.btcentralplus.com 03.03.14, 16:36
      Ja dziś posłałem pierwszy raz czas realizacji jeden dzień roboczy,jak dojdą dam znać
      • Gość: alicja IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.14, 11:59
        Bardzo rzetelna firma.Naprawdę godna polecenia.Kurs waluty przyzwoity.Korzystam z przelewów 10 min.Pieniądze na koncie są po 2 min.
    • Gość: Kamil IP: *.7-1.cable.virginm.net 04.04.14, 13:40
      Witam,

Nie czytając wcześniejszych komentarzy podzielę się swoimi przeżyciami z tą firmą:

*trzy przelewy wszystko expres wszystko szybko i sprawnie
      *kontakt bez problemu, bardzo mili i przyjaźni ;)
      * myślę że dobra cena za taką usługę

Ogólnie polecam :)

Pozdrawiam i bez spiny ludzie ;)
      • Gość: Pierwszy raz IP: *.glfd.adsl.virginm.net 22.09.14, 21:01
        Witam, ja niestety nie mam pozytywnych doznań z ta firmą wysłałem pieniądze opcją express miały być przelane do 10min i niestety po półgodziny nie było nadal pieniędzy na moim koncie, skontaktowałem sie za pośrednictwem chat z pytaniem co jest grane ze nie doszły pieniądze a zostały pobrane z mojego konta, odpowiedz- że ich operator rozpoznał moje konto jako walutowe lub kredytowe, a oni takich nie obsługują dodam ze mam zwykłe konto złotówkowe w alior bank. Mogą mi zwrócić pieniądze do 3dni na moje konto lub mam podać inny numer rachunku na który mi przeleją następnego dnia.... to jest właśnie opcja express..... zobaczymy czy przeleją.... dam znać. Nie polecam!
        • 07.12.14, 22:24
          ja tez tak mialem i to powinien byc pozytyw dla tej firmy ze rozwiazuja takie problemy, a nie odcinaja sie od tematu. w banku tez zdazaja sie problemy z kontami walutowymi itp bo np pomyle konta. robie przelewy roznie i wielki pozytyw dla nich za mily kontakt i pomoc. napisz czy przelew dotarl bo minely 3 miechy od postu i nic....:)
          • 22.01.15, 11:45
            Zgadzam się z Tobą, że to ogromny plus dla nich, że starają się rozwiązać takie sytuacje. Żyjemy w 21 wieku i wszystko jest skomputeryzowane więc i jakieś problemy muszą się zdarzać niestety. Wystarczy przypomnieć cyrki z programem do liczenia głosów po wyborach ;) Niektórzy piszą tu takie rzeczy że aż dziw bierze, że w innych firmach nic złego się dzieje. Trochę ciężko mieć wyrobioną opinię po wykonaniu jednego przelewu.
            Korzystam już dość długo z Ferpay i co jakiś czas są wprowadzane nowości i udoskonalenia dla klientów więc nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na ich temat.
    • Gość: Doświadczony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.15, 12:04
      I kolejne przelewy po zbójeckich opłatach procentowych, że nie wspomnę o dziwnie wahających się kursach zaraz po zalogowaniu. Dziękuję postoję.
      • Gość: Monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.15, 13:03
        Ferpay nie ma opłat procentowych, ale śmiesznie małą opłatę za przelew 1,80f niezależnie ile wysyłasz. Naprawdę polecam!
        • Gość: Mare84 IP: *.101.45.217.dyn.plus.net 14.01.16, 18:28
          Szczerze mówiąc, ma nawet tańszy przelew, bo z Ewalleta można zamienić walute na PLN i zrobić przelew za 60 polskich groszy... ale nie polecam, napisali, że 2 dni robocze, a dyspozycja złożona 11 w poniedziałek doszła na moje konto dopiero w czwartek po południu. To był drugi przelew środków do pl z ferpay, i zawiedli trochę moje zaufanie. Poczekam jeszcze kilka razy, może z mniejszymi kwotami tym razem. jak dalej będą problemy, to niestety się pożegnamy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.