Dodaj do ulubionych

wysyłanie paczek z UK do Polski-jak najtaniej?

IP: *.icpnet.pl 22.02.06, 14:13
Chcialabym wiedziec jaki przewoznik jest najtanszy? Interesuje mnie wysłanie
paczki z Dover do Polski. I jak znaleźc w ogóle przewoźnika bo ja jestem
jeszcze na etapie początkującym :). Dziękuje za wszelkie sensowne wpisy i
informacje.
Edytor zaawansowany
  • 16.12.14, 10:24
    Ja osobiście korzystam z usług firmy Globkorier. A dzięki temu, że wysłałem już kilka przesyłek to teraz mam zniżki. Jak się ma jakiś problem wystarczy zadzwonić do firmy, obsługa jest miła i pomocna. Jak nie wiesz co i jak zrobić to wystarczy zadzwonić i udzielą wszystkich informacji. Paczki docierają na czas i nie są w żaden sposób uszkodzone. Polecam !!
  • 25.12.14, 15:24
    maciej_starachowski napisał(a):

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=maciej_starachowski&title=&forum=
    Jaka oferta taka "reklama".

--
    Chaotyczna neutralna.
  • 27.01.15, 11:51
    Wiesz co ja to zawsze robiłam tak, że składałam zamówienia u koleżanki, ale takie naprawdę duże np. na kosmetyki i jakieś ciuchy i potem zamawiałyśmy kuriera z eurospedycji. W sumie koszty nie są jakieś duże, a przynajmniej nie trzeba się martwić że paczka zaginęła w akcji, albo coś.
  • 30.09.17, 11:19
    ja wysyłałam dwa razy z Euro-paką i jestem bardzo zadowolona z efektów:) szczerze mówiąc szybko i na czas. A przesyłka w stanie nienaruszonym! polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.