Jak dzwonic z O2 do Polski za darmo Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Slyszalem ze trzeba wyslac SMS-a na numer 2130 o treści "Talk a lot more" i
    wtedy mozna dzwonic za darmo z komurki na stacjonarny codziennie po 19 tej i
    w weekendy

Niestety gdzy bylem ostatnio nie dalo sie wyslac tego SMS moze jest inny
    numer albo tresc jesli ktos wie to niech napisz jaeszcze raz jaka tresc i
    jaki numer

Pozdrawiam
    Tomek
    • Gość: Demi IP: *.ipt.aol.com 13.03.06, 19:29
      Najpierw musisz dzwonic po darmowe minuty. Jeśli je usyskasz od 150 do 300min.
      zależy co ile i za ile bedziesz ładował konto. Gdy już uzyskasz darmowe minuty
      to po godz. 19.30 wybierasz numer 08444620620 i gdy babka przestanie nawijać
      wbijasz 0048swój numer stacjonarny wraz z kierunkowym np. 0048774661234
      I w ten sposób masz darmowe. Są też ważne przez cały weekend w tygodniu tylko po
      19.30

Numer telefonu to 260306 (po darmowe minuty)

Powodzenia :)
    • Gość: Marlboro IP: *.l3.c4.dsl.pol.co.uk 14.03.06, 18:46
      ja tak dzwonię 100 darmowych minut na miesiąc - o dowolnej porze dnia, przez
      cały tydzień !!! na stacjonarne tylko, bo na komórki pobiera za połączenie. Nie
      mogę teraz podać szczegółów - jak bardzo Ci na tym zależy to napisz do mnie na
      l_koziar małpa o2.pl (zamiast słowa małpa wstaw oczywiście @ - :-) ). W
      temacie napisz czego dotyczy e-mail abym mógł łatwo rozpoznać że to w związku z
      postem na forum gazety...
    • Mnie też różnie pobiera za rozmowy. Ale generalnie to chyba zalezy od pory dnia
      w których dzwonich. Jeśli w weekend to np. mnie z o2 na o2 zabrało za prawie 30
      min. rozmowe 20pi ... A tak w tygodniu różnie.
    • Gość: Marlboro IP: *.l3.c4.dsl.pol.co.uk 14.03.06, 20:44
      mam ten numer : 21300 a tekst to: ONCALLSMSG . To promocja nazywa sie "talk a
      lot more" ale to dziala tylko z niektorymi kartami SIM O2... takimi na ktorych
      jest napisane, ze jest to promocyjna karta z 300 sms'ami lub 100 minutami lub
      sms'ami... moja zona tez ma O2, ale nie z tej promocji i nie moze dostac tej
      uslugi !!! aha - warunek to £10 doladowanie na miesiac i darmowe minuty sa
      tylko do stacjonarnych i o2 w wielkiej brytanii, ale jak sie dzwoni przez
      08444620620 (mam nadzieje, ze dobrze pamietam - ponadto inne "tanie numery",
      ale nie na komorke w polsce) to mozna do polski za darmo tez zadzwonic. aha
      (2) - mozna korzystac z tych darmowych minut o dowolnej porze dnia przez caly
      tydzien !!!!!!! mam nadzieje, ze jest to zrozumiale. powodzenia
    • Gość: anka IP: *.as43234.net 30.07.14, 18:23
      a ja mam tel w o2 na abonament i niby mialo byc za 29 funtow m-cznie nielimitowane rozmowy i smsy w uk na wszystkie angielskie numery plus 1 gb internetu a jest tak.. internet w ogole nie hula, a rachunki przychodza po 89!! funtow. masakra. o dupe rozbic taka falszywa siec. czy ktos wie w jakim czasie mozna zrezygnowac z umowy?
      • Gość: mariano IP: *.8-4.cable.virginm.net 31.07.14, 01:06
        Jak chcesz z niej zrezygnować skoro nawet nie potafisz jej przeczytać?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.