Dodaj do ulubionych

A jak najlepiej sie dostac na wyspy?

06.05.06, 08:01
Rozgladalem sie po liniach lotniczych oczywiscie tych tanich,w sumie
neiwielkie to pianiadze ale jest problem z powrotem,na ich stronach nie
znalazlem nic o twoartych biletach,a skoro nie wiem kiedy wroce to przydalaby
sie moliwosc ustalenia powrotu na miejscu,a moze byc potrzeba sybkiego
powrotu... co radzicie? macie jakis faworytow jesli chodzi o linie lotnicze? a
moze zna ktos dobre przewozy autokarowe?
Obserwuj wątek
    • lol21ndm Re: A jak najlepiej sie dostac na wyspy? 06.05.06, 11:18
      Kup bilet w jedna strone. W druga dokupisz rownie prosto (i zwykle tanio) wg
      potrzeby. Oczywiscie tylko koniecznie wez z soba karte debetowa z PL, bys mial
      czym zaplacic przez Internet.

Co do autokarow, to nie wiem - nie jezdze nimi od 2001r. Kiedys byla fajna
      firma ATAS, ale juz dawno ich nie widzialam, wiec nie wiem, czy wciaz dzialaja.

--
      Czas cos zmienic.
      • espeer Re: A jak najlepiej sie dostac na wyspy? 06.05.06, 17:55
        myslalem ze jestem w tym obeznany ale jednak :> co masz na mysli piszac karta
        debetowa z PL ? chodzi Ci o karte do bankomatu? czy raczej to do przelewow przez
        internet typu inteligo czy pekao24?
        i po co mi ona? czy nie moge kupic biletu powrotnego na miejscu w tym biurze
        ktorym przylecialem?
        • lol21ndm Re: A jak najlepiej sie dostac na wyspy? 06.05.06, 22:23
          espeer napisał:

> myslalem ze jestem w tym obeznany ale jednak :> co masz na mysli piszac kar
          > ta debetowa z PL ? chodzi Ci o karte do bankomatu? czy raczej to do przelewow
          przez internet typu inteligo czy pekao24?

Ha! Nie wiem, jak jest z tym w Polsce. W UK mozna uzywac debit card (typu Visa-
          Delta czy Switch) do placenia przez Internet czy telefon (podobnie jak karty
          kredytowej), i o takie platnosci mi chodzilo.

> i po co mi ona? czy nie moge kupic biletu powrotnego na miejscu w tym biurze
          > ktorym przylecialem?

Nie wiem co do biura. Po prostu np. ja, mieszkajac daleko od Londynu (czyli bez
          bezposredniego dostepu do biura np. na lotnisku, wchodze sobie na strone
          przewoznika i place. Jest to o tyle lepsze, ze chyba czasem lepiej zaplacic np.
          na jakis czas przed dniem lotu, bo wtedy taniej...

--
          Czas cos zmienic.
          • tomek854 Re: A jak najlepiej sie dostac na wyspy? 07.05.06, 02:13
            Zwykła kredytowa karta VISA wystarcza do kupowania przez internet biletów na samolot (sprawdzone empirycznie - flyglobespan.com, tanie szkockie linie - bo nimi latałem).

Pomaga też w innych momentach, bo u nich, żeby takie dostać trzeba się trochę postarać a u nas każdemu dają. W wypożyczalni samochodów na przykład jak wyjąłem kartę z portfela zaczęla się od razu inna rozmowa. Jeżeli masz, to weź ze sobą, jeżeli nie masz wyrób sobie - chociaż na rok.

--
            oryś _@/"
            ---
            Jaki jest nowy hymn Młodzieży Wszechpolskiej? "Wszystkie dzieci nasze są..."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka