Dodaj do ulubionych

Rekrutacja Grudzień / Styczeń !!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 11:47
witam
Przeszedlem pozytywnie rekrutacje pod koniec grudnia (dokladnie tuz przed
swietami), z nativem mialem rozmowe 4 stycznia i.. tez wtedy dowiedzialem, ze
wszystko jest OK..
Czy to nie dziwne, ze jeszcze nic nie wiem o wyjezdzie?? Wiem, ze sa ludzie
ktorzy czekaja dlugo, ale ile mniej wiecej sie czeka na jakies info??
Dodam, ze startuje na magazyniera - czy to ma zwiazek z tym, jak dlugo sie
czeka??
Dzieki za info i pozdrawiam...
Edytor zaawansowany
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 12:06
    ja mialem rozmowe 22.01 i zaraz potem dowiedzialem sie ze jade...mieli dzwonic do polowy lutego wiec teoretycznie spodziewam sie tel w przyszlym tyg ale skoro ty byles caly miesiac przede mna i czekasz to "super" czuje ze sobie poczekam...szkoda ze informujac ze sie dostalismy nie biora pod uwage ze ktos moze rzucic robote albo jej nie miec i takie czekanie doprowadza do furii.
  • Gość: kolo IP: *.lom.vectranet.pl 08.02.07, 12:09
    dzwoncie do nich przedstawcie sie i sie zajma sprawa.ja bylem w polowie grudnia a dopiero wczoraj dostalem informacje co i jak.trzeba do nich dzwonic i im przypominac o swym istnieniu.
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 12:09
    ja zaczynam studia uzupelniajace w marcu i teraz nie wiem czy beda studia czy
    tesco.. jak dzwonilem do krakowa, to mi kobieta powiedziala, ze nie ma co sie
    denerwowac - beda informowac w swoim czasie... luzzz
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 12:13
    a ja mysle ze telefonicznie nas beda zbywac,na szczescie mieszkam w krk i jak w nastepnym tyg bedzie cisza to sie sam kopsne do nich i tam ladnie poprosze o jakies info.
  • xor333 08.02.07, 12:40
    Nie denerwujcie sie, dzwoncie od czasu do czasu i dopytujcie sie czy juz cos
    wiadomo. Ja przeszedlem rekrutacje na poczatku listopada, wyjazd mial byc ok 20
    stycznia, a info na poczatku stycznia. I co? Info bylo, ale w polowie stycznia,
    spotkanie organizacyjne 22 stycznia, a wyjazd jutro. Jesli sluchaliscie relacji
    z radia o oszustach podajacych sie za posrednikow Tesco, co zwroccie uwage na
    jedyna istotna, przedstawiona tam informacje - pani z Tesco powiedziala - 3000
    polakow juz pojechalo do pracy, w kolejce jest 20000!!! Nie wiem czy wczesniej
    mieli mniej chetnych, ale teraz z pewnoscia maja ich bardzo duzo, stad nie
    dziwne ze niektorzy musza czekac.
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 12:59
    no to wychodzi ze xor czekal ponad dwa miesiace na tel z konkretami(badania itp)a wyjechal po 3...i zastanawia mnie po co pytaja kiedy sie chce jechac(ja podalem poczatek marca) skoro sie nie wyrabiaja to powinni np mnie zaproponowac kwiecien czy maj jako wolny termin i bym wiedzial ze jeszcze poczekam,poszedlbym do pracy a tak nic nie szukam bo po co skoro zaraz mam jechac i zapuszczam korzenie przed komputerem.
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:01
    ja tez zapuszczam korzenie :) czekam i czekam..
    kurakao - startujesz na magazyniera czy na pracownika hali??
    tez mam (mialem) jechac na poczatku marca
  • Gość: nikt szczególny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:10
    Ja byłem z listopada i tak samo miałem jechać pod koniec stycznia, ale coś nie
    wysyłali zbyt wiele osób na początku roku i dopiero parę dni temu dowiedziałem
    się, że lecę 10.03. Podejrzewam, że było to spowodowane iż po Świętach nie było
    zbyt wiele pracy i nie potrzebowali w Angli aż tylu ludzi z dużej ilości osób
    ubiegających się o pracę u nich. Być może ma to też coś wspólnego z kończącym
    się rokiem podatkowym w UK i może chcą trochę zaoszczędzić na kosztach??
    Pozostaje ci grzecznie do nich dzwonić i nie zapomnij się przedstawić. Aha nie
    dzwoń też zbyt często bo pomyślą, że jesteś natarczywy i wyślą cię nie tam
    gdzie chciałbyś. Parę osób juz tak wysłali.
  • Gość: asas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.07, 10:17
    20000 chetnych?

to wiem dlaczego ja sie nie dostałem.
  • babka.z.wadowickiej 08.02.07, 14:10
    Gość portalu: kurakao napisał(a):

> a ja mysle ze telefonicznie nas beda zbywac,na szczescie mieszkam w krk i jak w
    > nastepnym tyg bedzie cisza to sie sam kopsne do nich i tam ladnie poprosze o j
    > akies info.

Zapraszam! Miło mi będzie spotkać Cię ponownie!
  • Gość: Justin_o IP: *.c9.msk.pl 08.02.07, 13:14
    Nie chce was martwic, ale ja bylem w krakowie 29.01, navit dzwonil do mnie 2.02
    a po czterech dniach wiedzialem ze mam wylatywac 26.02. Ale niestety musialem
    odmowic bo bym sie nie wyrobil w tak krotkim czasie <a szkoda>, ale musze
    skonczyc sesje w szkole, zrobic pozadaki w pracy itp. Mam nadzieje, ze do was
    za dnia rowniez zadzwonia :)
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:27
    aplikowales na magazyniera czy na pracownika hali ?? czy tez na inne stanowisko?
  • Gość: Justin_o IP: *.c9.msk.pl 08.02.07, 13:33
    No ja akurat na sprzedawce, ale system jest podobny i czas oczekiwania rowniez!
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:48
    ja na magazyniera...zaluje ze nie spytalem tej pani ktora mi pogratulowala jak sie nazywa bo ona mowila ze do polowy lutego zadzwonia,przynajmniej wiedzilabym na kogo sie powolac,mysle ze to taki szczegol ale juz nie byloby tak anonimowo...no nic poki co mamy 7 luty wiec na kolejny tydzien uzbrajam sie w cierpliwosc:)
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:52
    ja tez na magazyn i tez mialem cos w lutym wiedziec... dzwonie dzisiaj tam juz
    od rana (co jakis czas) i ciagle zajete :/
    ucza cierpliwosci, nie ma co... :)
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 14:18
    do mnie nie dzwonil nativ wiec gdzies podswiadomie sobie mysle ze moze jestem w jakiejsc kupce ktora zalapie sie wczesniej:D ale dalej twierdze ze po pytaniu kiedy pan/pani chce jechac powinni od razu mowic ze to raczej niemozliwe albo jak najbardziej a nie ze przyjmuja jak leci np wszystkich na marzec a potem w marcu leci 1/3.
  • babka.z.wadowickiej 08.02.07, 14:18
    > ja na magazyniera...zaluje ze nie spytalem tej pani ktora mi pogratulowala jak
    > sie nazywa bo ona mowila ze do polowy lutego zadzwonia,przynajmniej wiedzilabym
    > na kogo sie powolac,mysle ze to taki szczegol ale juz nie byloby tak anonimowo
    > ...no nic poki co mamy 7 luty wiec na kolejny tydzien uzbrajam sie w cierpliwos
    > c:)

Zawsze się przedstawiam, trzeba myć uszy!
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 14:24
    "zaluje ze nie spytalem tej pani ktora mi pogratulowala jak sie nazywa" nie napisalem ze sie nie przedstawila bo na pewno to zrobila tylko ze na koncu nie spytalem jeszcze raz zeby sobie zapamiatac a tak szok radocha dziekuje i sie rozlaczylem...a ta uwaga z uszami niepotrzebna...tak sobie mysle ze gdybym chcial zadzwonic za jakis czas i poprosilbym konkretna osobe do telefonu byloby lepiej niz polaczyc sie z kims tam.
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 15:00
    nie chce zakladac nowego watku wiec zwroce sie do pani z wadowickiej:)jakie sa kryteria oceny,zdaje sobie sprawe ze zgloszen jest mnostwo,np w grudniu byla liczba chetnych x z czego zakwalifikowalo sie y,jescze wiekszosc deklaruje chec wyjazdu w tym samym terminie i wszyscy na mieszkania tesco,czy jest jakas punktacja i kto ma wiecej pkt za test i rozmowe leci wczesniej...hmm chyba wszedlem w nieswoje kompetencje ale prosze o wybaczenie:)ja wiem ze my tu narzekamy,nudzimy jak to zle i do d... ze nikt nam nie dal znac,ze trzeba czekac, rozumiem ciezka prace dziewczyn z tesco i pewnie niejeden z nas by wymiekl przy takim nawale papierow i rozmow ale nie ma co na siebie skakac i nasze obawy niecierpliwosc tez pasowaloby zrozumiec.
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 15:31
    dzwonilem i sie dowiedzialem, ze wyjazd bedzie na pewno w marcu, ale nie
    wiadomo czy na poczatku czy w polowie, czy na koncu...
    jeszcze w lutym powinienem otrzymac telefoz z instrukcjami dot. badan i
    podpisania umowy
  • Gość: radekk10 IP: 217.153.6.* 08.02.07, 16:08
    Ja bylem w Krk 5 stycznia a 29 stycznia juz na spotkaniu organizacyjnym i jdae
    2 marca. z mojej rekrutacji byl jeszcze jeden gosciu.

dzwoncie i sie dopytujcie moze pomoze.
  • Gość: penny lane IP: *.cable.ubr02.stav.blueyonder.co.uk 09.02.07, 01:12
    kurakao uspokój się troszkę i nie krytykuj tak. wiadomo na WADOWICKIEJ nie mówią
    do końca wszystkiego
  • Gość: Ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 10:18
    Niestety pozostaje nam tylko cierpliwie czekac,hehe ale to nie latwe,wiec
    pozostaja nerwy i rozpaczliwe patrzenie na telefon;)Powodzenia i nie tracmy
    nadziei!!!:)Na pewno zadzwonia!!!!!!
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.07, 10:22
    czy ja az tak strasznie krytykuje?nie sadze,raczej glosno mysle,analizuje przypadki innych i staram sie ew zrobic jakies sensowne kroki ku przyblizeniu wyjazdu.Tu przeciez obowiazuje wszystkich ten sam schemat najpierw ida na rozmowe potem pytnia dot nativa,potem rozkminka ile osob z toba sie dostalo,nastepnie mija juz troche dni wiec kazdy dochodzi do wniosku ze moze by zadzwonic albo cos,w koncu jak sie dowiaduja gdzie jada i kiedy znowu temat pt kto jedzie .... do miejscowosci....i kazdy ktory trafil na to forum przechodzi to samo.Jeden ma czas i chec to buszuje po tematach i dorzuca swoje 3 grosze a inny nie,ja chyba naleze do tych pierwszych ale dzieki aktywnym uzytkownikom to forum zyje.Jak juz pisalem wyzej dobrze sobie zdaje sprawe jak ciezko maja dziewczyny zeby zrobic cala selekcje od a do z,a chetnych sa tysiace...pozdrawiam wszystkich czekajacych:)i pamietajcie...cierpliwosci!hehe
  • Gość: monimos IP: *.idc.net.pl 09.02.07, 19:09
    Ja byłam 18.12 w Krakowie,10.01 dzwonili że przeszłam i mam czekać na
    wiadomość.Dzwoniłam juz kilka razy i ciagle nic,opcja mieszkanie z Tesco.Ktoś
    jeszcze czeka tak długo?(tanowisko nocny sprzedawca)
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.07, 19:32
    a na kiedy deklarowalas chec wyjazdu?
  • Gość: monimos IP: *.idc.net.pl 12.02.07, 16:22
    deklarowałam chęć wyjazdu już w styczniu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka