Dodaj do ulubionych

Tak sobie w ostatnich dniach...

10.04.12, 11:44
...obserwowałem różne portale i czytałem komentarze w związku z drugą rocznicą katastrofy(?) w Smoleńsku, więc w ramach wyjątku zajrzałem także do GW.

Nawet tego nie żałuję, bo po przeczytaniu tekstów Żakowskiego, wypowiedzi Biedronia i spółki, dojrzałem wreszcie do od dawna już planowanej decyzji ostatecznego i nieodwołalnego pożegnania się z niniejszą lewacką gadzinówką raz na zawsze.

DOŚĆ!

Każdy kolejny „klik”, bez względu czy na forum, czy na portal główny, który redakcja tej okropnej gazety liczy sobie przecież bardzo dokładnie, jest wszakże niezamierzonym popieraniem „linii” tego piśmidła, z którą już wielu, wielu lat przestałem się identyfikować, więc ode mnie żadnych następnych „klików” nie będzie.

Likwiduję też od zaraz moje konto w GW; jednym słowem Jurek-Lotak(katol) przestał dla GW istnieć. Nie można przykładać ręki do wspierania tego żenującego antypolskiego tabloidu, nawet jeśli miałoby ono polegać jedynie na kilku czy kilkunastu klikach dziennie na niniejsze forum. Tym razem nie chodzi zatem o forum, ale o zasady i zwykłą ludzką przyzwoitość.

Tak więc nieodwołalnie i ostatecznie żegnam wszystkich byłych znajomych, życząc wszystkiego najlepszego.

Jurek Kraiński - Lotak
Edytor zaawansowany
  • a000000 10.04.12, 16:53
    A po kiego, nieszczęście Ty moje, czytasz Żakowskiego czy Biedronia? Masochista jesteś czy cuś?

Źle robisz walkowerem oddając pole.....
  • maria421 10.04.12, 22:05
    Jurek juz sie pare razy zegnal, wiec moze i tym razem nie jest to pozegnanie na zawsze.
  • a000000 10.04.12, 22:39
    wkurzył się na głupoty tolerowane przez GW. No ale, jak to mówią, głupota jest nieuleczalna.

Jednakowoż, co prawda to prawda.... GW obniża loty. Kiedyś czytałam prawie codziennie...
    dziś już szkoda mi na to czasu - nie lubię, gdy ktoś mi mówi, co ja mam myśleć.
  • maria421 11.04.12, 09:54
    Ja z GW czerpie wiadomosci na temat pogody i kursu Euro, reszte czytam po lebkach.
    Oczywiscie ze GW jest stronnicza i ze obniza loty, ale Jurek jak zwykle, przesadza.
  • fnoll 30.10.12, 01:11
    ależ lotak ma rację - w internecie powinna panować totalna segregacja

czy można pisać na serwisach, które nie są miłe Bogu? to jak oddawanie czci pogańskim bóstwom! na pewno grzech

wierząca osoba powinna pisać tylko w miejscach, które są Bogu miłe

przecież katolik nie publikowałby w Playboyu, prawda? a Agora niejedno bezeceństwo w swoich mediach publikuje - więc pisanie na ich serwerach, to jak pisanie do Playboya

sodomia i gomoria

Bóg popiera segregację - dobry chrześcijanin nie pisze na portalach, które nie są boże

--
    DadA rAda mAmble gadA - tutaj świat doznaje cudownej metamorfozy
  • z2006 13.11.12, 05:41
    A co takiego strasznego lub bulwersującego napisał Żakowski?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka