Dodaj do ulubionych

znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?

15.07.12, 20:26
fragment z Pisma Świętego:

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30

[i](...) [b]Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)
[/b] Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie Piątek, 01.06.2012, godz.20.15[/i]

tutaj jest link do całego fragmentu tego orędzia

[wpisz w Google hasło: orędzia Ostrzeżenie ; lub hasło: Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie ]


przeszukałem YouTube i znalazłem to:

[ wpisz w wyszukiwarce na YouTube hasło: znak bestii chip ]


To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia."

a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole

oraz mają służyć do dostępu do pieniędzy, robienia zakupówcyt.
"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"


co o tym myślicie ?
Obserwuj wątek
  • i.am.girl Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ? 15.07.12, 21:59
   CO o tym myślimy? Ja zadam raczej pytanie, w jaki sposób tenże chip miałby 'wprowadzić zarazę'? Że co, od przeprogramuje katolików na NE? Poza tym jak można wszczepić chipa w czoło, nawet najcieńszego, żeby nie odznaczał się pod skórą?
   Tak czy siak, świat idzie do przodu i kiedyś takie rozwiązanie wprowadzą. Ale do tego dłuuuuuga droga, bo ludzie sobie nie pozwolą na to.
  • mieux Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ? 27.07.12, 20:03
   Posłowie w czasie euro uchwalili ubezwłasnowolnienie wszystkich obywateli RP w zakresie aplikowania środków farmaceutycznych.
   Pieniędzy na leczenie nie ma, szpitale toną w długach, kilka lat czeka się w kolejce do lekarza specjalisty czy zabieg, leczenie kanałowe zęba tylko prywatnie za kilkaset zł, a tu proszę, uchwalili przymusowe podawanie środków farmaceutycznych, w tym szczepionek, za których skutki nikt nie będzie odpowiadał.

   Czy nie przeszkadza Wam, że rząd tuska Was ubezwłasnowolnił? Czy czujecie się czubkami niezdolnymi do samodzielnego podejmowania decyzji? Rząd za takich Was uważa.

   Ach, ten forumowicz, jak mu tam, co chciał wszystkich myślących samodzielnie wsadzać do psychiatryka. Zadowolony jesteś chłoptasiu?

  • grgkh Magia i ekologia 09.12.12, 15:18
   Tak myślę:

   Magia: -> wiara, że wymachując ręką (gestykulując) lub wypowiadając zaklęcie (jakieś słowa) uczyni się coś, co jest możliwe WBREW prawom fizyki. Ale przecież - jeśli dzieje się to realnie to jednak JEST TO FIZYKA. Magia to też właściwość świata.

   Ekologia: -> odzyskiwanie energii organizmu, która jest wypromieniowywana bezużytecznie. Jestem za. Po co używać baterii, jeśli sam nasz organizm staje się wtedy taką "baterią"?

   Przepowiednie to bzdura. Oczywiście przepowiednie niedokładne, INTERPRETOWANE! Przepowiadamy przyszłość prawidłowo na podstawie reguł, którymi opisujemy działanie świata. A te reguły znajdujemy metoda prób i błędów. Raz znalezione i potwierdzone służą nam na zawsze. Np. wiem, że jeśli nacisnę zaraz klawisz "A" to pojawi się na ekranie znak "A" lub "a". I inny przykład - wiem, że po południu nastąpi wieczór, a potem noc. Przepowiadam noc. Jest ogromna szansa, że moja przepowiednia się ziści. I jest ona DOKŁADNA, nikt nie musi jej INTERPRETOWAĆ. Takie są moje przepowiednie - lepsze od mistyczno-religijnych, bo oparte na sprawdzonych (prawdziwych) regułach.

   --
   Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.
   Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania.
  • marbran Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ? 13.11.18, 19:27
   "wtorek, 13 listopada 2018, 'Polemi'.
   NOWY sposób identyfikacji pracowników w Wielkiej Brytanii! Na Wyspach coraz chętniej pojawiają się nowe sposoby identyfikacji pracowników. Pracodawcy mogą żądać od swoich podwładnych, aby wszczepili sobie chip. Nie jest to może tak popularne, jak w krajach skandynawskich, ale będzie – brytyjskie przedsiębiorstwa właśnie negocjują implanty dla swoich pracowników. Jednak zmuszanie do tego, to już przegięcie. Bardzo możliwe, że Ci, którzy odmówią, stracą pracę.
   Jak podaje Daily Mail, brytyjskie firmy planują wprowadzenie dość kontrowersyjnego planu dla swoich pracowników. Obowiązkowe stać się ma to, co nie jest etyczne dla wszystkich ludzi – szefowie chcą zaczipować swoich pracowników.
   Pomysł ten wziął się z rozmów na temat zwiększenia bezpieczeństwa. Nie tylko dla pracowników, ale również dla samych firm. Czip chronić ma przedsiębiorstwo przed dostępem pracownika do zakazanych „bezpiecznych stref”.

   Szwedzka firma Biohax prowadzi rozmowy z wieloma przedsiębiorcami na terenie Wielkiej Brytanii. Mowa o firmach głównie zajmujących się finansami. Implantowanie pracownika miałoby kosztować 150 funtów.
   Jowan Österlund, założycie Biohax, były piercer, uważa, że czipy pozwolą na wprowadzenie restrykcji dla każdego. W samej Szwecji jest już około 4 tysiące zaczipowanych ludzi. 85% z nich to pracownicy Tui.
   Österlund twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy życzą sobie zaczipowania własnego ciała, ale uważa także, że jest to krzywa uczenia się i gdyby idea ta pochodziła od rządu, wtedy rozumiałby, dlaczego ludzie tego nie chcą.
   Steven Northam to pierwsza osoba w Wielkiej Brytanii, która dała się zaczipować. To przedsiębiorca z Hampshire oferujący usługi firmom oraz indywidualnym jednostkom.
   Interia informowała w zeszłym roku, że liczna zaczipowanych zwiększa się z dnia na dzień: „Czip wielkości ziarnka ryżu. Można na nim zapisać niemal wszystko i wykorzystać zamiast elektronicznej wejściówki, notatnika, a nawet jako paszport czy dowód osobisty”...".
  • andrzejski01 Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ? 15.11.19, 12:18
   Jeśli chodzi o znamię na prawym ręku lub czole, to kwestia chipu jest mało prawdopodobna. Może nawet zbyt oczywista.

   A gdyby przedstawić to tak, że w końcu fałszywy prorok tak zwiedzie wszystkich ludzi, że niezależnie od swojej pozycji, bogactwa czy statusu społecznego, poddadzą się Bestii, a ich umysły i działanie zostaną napiętnowane myśleniem Bestii i jej charakterem? Czy pasowałoby to do stwierdzenia, że "otrzymali piętno Bestii na czoło lub na prawe ramię"? Co myślisz, to również czynisz...

   W kolejnym wersecie jest napisane "nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia".

   Jan użył tu słowa "imię", które w myśleniu semickim zawsze opisuje charakter lub naturę danej osoby lub rzeczy.


   Z drugiej strony wiemy również z Apokalipsy, że ludzie którzy zaufali Chrystusowi, również będą opieczętowani.
   A na czym to opieczętowanie miało by polegać? Czyż Ci, którzy prawdziwie wierzą i ufają Chrystusowi - co wyraża się w posłuszeństwie Jemu (czyli odpowiednim myśleniu i działaniu) - to czy tak na prawdę nie są posłuszni Słowu Bożemu? Przecież Słowo stało się ciałem - wiemy to z ewangelii Jana.


   Żydzi w przeszłości (może i nadal to robią) przywiązywali sobie rzemieniem do czoła i ręki pudełeczko z fragmentami Tory (Tefilin): ten umieszczany na głowie służył skierowaniu myśli na Torę. Tefilin umieszczany na ramieniu był w pobliżu serca, aby jego pragnienia podporządkować służbie Bogu - odpowiedniemu działaniu. Ręka symbolizuje działanie, robienie czegoś.
   To co było kiedyś jest tylko symbolem rzeczy duchowych.

   Obecnie ludzie prawdziwie wierzący są skupieni na tym co Boże, na pełnieniu woli Ojca i na uświęceniu, bez którego nikt nie ujrzy Pana (Hbr 12,14).
   Ludzie, których szatan zwodzi i przez to ma ich w swoim władaniu (zazwyczaj nieświadomych - na tym polega zwiedzenie), a kiedyś będzie zwodził za pośrednictwem fałszywego proroka oraz Bestii, będą myśleć w sposób światowy, daleki od Słowa Bożego i stojący do Niego wręcz w opozycji, a za myśleniem idzie działanie, postępowanie w określony, światowy sposób, który jest wrogi Bogu. (Jk 4,4).


   Dopuszczacie takie podejście do tematu?
  • kociak40 Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ? 15.11.19, 17:52

   "Jedyny mankament to taki, że nie ma jeszcze całej Biblii - ani nawet całego NT - tylko poszczególne wydania broszurowe z poszczególnymi listami. Brak jeszcze wydań Mt, Mk, Łk i Dz." - andrzejski01

   Trzeba poczekać, dopiero przeredagowują. Musi być dostosowanie do wiedzy XXI w.

   --
   -----
   "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka