Dodaj do ulubionych

Za pieniądze podatników robi z siebie idiotę

24.10.12, 14:54
Z okazji „Roku Wiary” w kościele garnizonowym w Bydgoszczy żołnierzy Garnizonu Bydgoszcz i ich rodziny „nakarmił słowem Bożym” ks. kan. płk Zenon Surma:
„Czasy dla Kościoła są trudne: mamy do czynienia z agresywną laicyzacją, zeświecczeniem życia człowieka. Co więcej, w sposób jawny promuje się dziś ateizm, niewiarę w Pana Boga! Od początku października br. na ulicach największych polskich miast pojawiły się olbrzymie plakaty promujące ateizm. Billboardy z hasłami: »Nie zabijam. Nie kradnę. Nie wierzę« i »Jesteś ateistą – nie jesteś sam« zawisną nawet pod Jasną Górą! Szatan i jego uczniowie działają!”.

Cóż, wsparłem finansowo akcję billboardową, całą duszą ją popieram i zapewniam pana kanonika pułkownika, że ani rogi mi z głowy nie wystają, ani ogon z tyłka. Niech więc pan kanonik pułkownik nie robi z siebie idioty i bredni nie wygaduje, bo bierze sutą pensję m.in. dzięki moim podatkom, a w przyszłości będzie sępić z ZUSu, dzięki moim składkom.


--
Homo est creator dei
Obserwuj wątek
  • privus Re: Za pieniądze podatników robi z siebie idiotę 27.10.12, 04:14
   Nie jesteś jeden, który ma dość bajdurzenia i siłowej ewangelizacji za swoje podatki. Jeżeli tak dalej pójdzie, to trzeba będzie przeprosić Krzaklewskiego iograniczyć wpłaty tych podatków, skoro sejm i rząd beztrosko finansuje nikomu nie potrzebne bzdety.

   --
   Nie mylcie zwykłych odruchów serca poczciwych i na ogół dobrych ludzi z cyniczna polityką ich władz.
  • edico Nie on jeden 28.10.12, 15:29
   Cały Kościuk funkcjonuje w tej atmosferze a on tylko poleciał po bandzie :)

   --
   Niepotrzebne prawa osłabiają te, które są niezbędne.
   (Montesquieu)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka