bezprzykładny atak ONZ na polski kościół Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ONZ bezprzykładnie atakuje papieża , oraz kościół w tym i kościół polski :
    wiadomosci.onet.pl/swiat/komitet-onz-prosi-watykan-o-wyjasnienia-ws-pedofil,1,5559317,wiadomosc.html
    • W którym miejscu ?...
    • ONZ powinno zadać te pytania państwowemu wymiarowi sprawiedliwości
    • RĘCE OPADAJĄ JAK TE GŁUPOTY WYPISYWANE !!!!!!!!!!!!!!!!
      CZYLI TAK MAM BYĆ ZE KLER ROBI CO CHCE I ZA NIC NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ,A JUŻ W KATOLICKIEJ POLSCE ,GDZIE tylko ŚWIĘTE KROWY morze by tak KILKU PEDOFILÓW SUTANNACH WSADZIĆ TAM ICH MIEJSCE -CZYLI ZA KRATKI - BO POLSCE CIEMNOTA KATOLICKA MA SIĘ DOBRZE -MORZE Z TYM RAZ SKOCZYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      --
      NIECH WSZYSCY POLACY MNIE W GOŁY ZAD ,MAM DOŚĆ TEGO KRAJU ,IRANU EUROPY OD 966 ROKU !!!!!!!!!
    • bkn5 napisała:

> ONZ bezprzykładnie atakuje papieża , oraz kościół w tym i kościół polski

To nieprawda. Gdyby ONZ chciał zaatakować polski Kościół, to nie zwracałby sie o wyjasnienia do Watykanu, tylko do ksiedza Rydzyka.
    • skazany karnie za molestowanie seksualne były już proboszcz z ze wsi Bojano k. Gdańska ks.Mirosław Bużan prowadzi ...Katolicki Ośrodek Kolonijny "Tyberiada" w Nadolu k. Wejherowa.
      widywany jest tam jak paraduje wśród dzieci w samych majtkach.
      ksiądz ma sądowy zakaz pracy z nieletnimi.

wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Komitet-ONZ-prosi-Watykan-o-wyjasnienia-ws-pedofilii-w-Kosciele,wid,15804137,wiadomosc.html?ticaid=110ee4
    • any jak kraj. O co Wam chodzi durne katole?

--
      Ambitni kapłani, nie oczekujcie zatem, iż będziemy pracować nad odtworzeniem waszego imperium; tego rodzaju przedsięwzięcie byłoby nawet ponad nasze siły. Sami siebie zabiliście, a do życia moralnego nie da się powrócić, podobnie jak do fizycznego istnienia.

— Maksymilian Robespierre
      • kylax1 napisał:

> any jak kraj. O co Wam chodzi durne katole?

Te poganin ! Zachowuj sie bo zapomne o szostym przykazaniu.
        >
        • bezmózgowcy którzy za swój cel obrali kosciól katolicki jako głownego przeciwnika zniszczenia normalnej moralności i rodziny .
          Naczelne ich hasło w walce z kościołem to ze wszyscy ksieza,biskupi to podofile ?
          • A co to jest w końcu ta moralność katolicka? Proszę o uściślenie tego terminu w oparciu o sprawdzalną na co dzień praktykę.

--
            Gdy zabraknie historii, zastępują ją bajki.
            (Charles-Louis de Secondat de Montesquieu)
          • zbysio45 napisał:

> bezmózgowcy którzy za swój cel obrali kosciól katolicki jako głownego przeciwnika zniszczenia normalnej moralności i rodziny .
            > Naczelne ich hasło w walce z kościołem to ze wszyscy ksieza,biskupi to podofile ?

Byniu wiemy ze w Europie w jednej z ważnych stolic rządzi lobby cioteczek

Papież Franciszek miał przyznać podczas spotkania z południowoamerykańskimi kapłanami, że wewnątrz Kościoła działa homoseksualne lobby. Wyznanie papieża ucieszyło księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, który przypomniał, że już wcześniej pisał o tym problemie. – Spotkałem się z ogromną agresją, nawet ze strony publicystów katolickich. Zarzucali mi, że nie ma czegoś takiego jak lobby homoseksualne – powiedział Isakowicz-Zaleski w wywiadzie udzielonym portalowi Fronda.pl.

natemat.pl/64461,papiez-franciszek-mowil-o-homoseksualnym-lobby-w-kosciele

--
            www.youtube.com/watch?v=AZUGa1R5LSs
            • A teraz ten bełkot na temat gender, który ma zrzucić winę na kogoś innego i przykryć ujawniane w łonie Kościoła afery pedofilskie oraz homoseksualna rzeczywistość tej instytucji.

--
              Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.
              Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.