Dodaj do ulubionych

"celibat nie jest przyczyną pedofilii w KK, bo w

14.03.19, 15:24
kościele prawosławnym gdzie celibat nie obowiązuje jest taki sam problem z pedofilią" powiedził na konferencji jeden z księży.
A to ciekawe?
Edytor zaawansowany
  • pankierownik 14.03.19, 15:43
    TV Boxwww.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/episkopat-382-przypadki-od-1990-r-wykorzystywania-seksualnego-maloletnich,918322.html
  • cogito50 14.03.19, 15:51
    ja nie mam problemu z pedofilią bo trochę myślę, nie mam takich odruchów, nie jestem ksiedzem i olewam wszelkie religie. Ale
    popatrzcie na USA. Tam na tych wsiach wszyscy dymaja własne dzieci. Zona 17 lat ma ich troje nie wiadomo z kim. I zaczyna pracować na stacji benzynowej gdzie poznaje 21 latka z 3 dzieci i on wstępuje do Gwardii Narodowej aby walczyć o wolnośc i trafia do Polski jako specjalista od mopa w kiblu. Ale ucza go naciskać guzik i jest guzik menager, kombatant po kampanii w Europ.
  • privus 14.03.19, 16:41
    Wierzysz księdzu usprawiedliwiającemu się, że inni to samo robią co on?
    Jeśli już szukasz przyczyn aż takich rozmiarów pedofilii w Krk, to trzeba zacząć od głowy a nie od ogona. Watykan łącznie z pontyfikatem Benedykta XVI chronił, bronił i osłaniał pedofili we własnych strukturach grożąc w wypadku nie przestrzegania zaleceń daleko idącymi sankcjami organizacyjnymi. A pedofilia dotyczy nie tylko jakichś tam parafilnych księży, ale także najwyżej posadowionych w tej - jak to niektórzy określają - pedofilskiej organizacji.
  • donmarek 15.03.19, 10:44
    To stwierdzenie zapewne padło z ust osoby bardzo dobrze poinformowanej w sprawach prawosławia, czyli księdza katolickiego. Koniec. Kropka.

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.