Dodaj do ulubionych

W płonącej katedrze ukazał się J Chrystus

18.04.19, 22:16
Taka wiadomość podaje portal wp.pl. Ognien trawiącym paryska katedrę przybrał postac Jezusa Chrystusa .mysle ze jest to wyraźny znak dany od Boga. Tym bardziej w wielkim tygodniu. To czas dany do naszego nawrócenia ..
Edytor zaawansowany
  • pocoo 19.04.19, 00:14
    To znak, że bóg o swoje domy nie dba.Jak wszechmocny mógł pozwolić, aby ogień trawił jego dom? Liczy na odszkodowanie?
  • kod1501 19.04.19, 05:16

Ciekawe, kto się pokaże w w przypadku ewentualnego pożaru Basilica Sancti Petri - pewnie sam Lucyfer ( z łaci.- niosący światło)
  • jacek_x 19.04.19, 06:58
    „Zburzcie tę świątynię, a ja w trzy dni ją odbuduję.” powiedział Jezus. Prezydent Francji potrzebuje 5 lat.
  • pocoo 21.04.19, 23:32
    jacek_x napisał:

> „Zburzcie tę świątynię, a ja w trzy dni ją odbuduję.” powiedział Jezus. Prezyde
    > nt Francji potrzebuje 5 lat.

Kto będzie pierwszy? Ja wiem.
  • jacek_x 19.04.19, 06:53
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Taka wiadomość podaje portal wp.pl. Ognien trawiącym paryska katedrę przybrał
    > postac Jezusa Chrystusa .mysle ze jest to wyraźny znak dany od Boga. Tym bardziej w wielkim > tygodniu. To czas dany do naszego nawrócenia ..
    ===
    Do czego Ty "Oszolom z Radia Maryja", "pobożny katolik" możesz sie teraz nawrocić? Do ortodoksyjnego judaizmu?
  • oszo-lom-z-rm 21.04.19, 09:59
    NIE porzucę wiary w Jezusa Chrystusa !
  • kolter 21.04.19, 14:59
    oszo-lom-z-rm napisał:

> NIE porzucę wiary w Jezusa Chrystusa !

Osiole zmartwychwstały, tobie to nie zagrozi bo jako katolik i tak w niego nie wierzysz :)
  • snajper55 21.04.19, 17:46
    oszo-lom-z-rm napisał:

> NIE porzucę wiary w Jezusa Chrystusa !

Czyli się nie nawrócisz... No cóż, tylko potem nie jęcz.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • snajper55 21.04.19, 18:01
    oszo-lom-z-rm napisał:

> postac Jezusa Chrystusa .mysle ze jest to wyraźny znak dany od Boga. Tym bardzi
    > ej w wielkim tygodniu. To czas dany do naszego nawrócenia ..

Allahu Akbar!
    Na gruzach upadłej katolickiej świątyni pokazał się nasz prorok Jezus (Isa ibn Marjam)! To oczywisty znak upadku katolicyzmu, upadek całego chrześcijaństwa i zapowiedź ostatecznego zwycięstwa islamu! Giaurzy, zawróćcie się na prawdziwą religię i czcijcie prawdziwego boga, Allaha.
    Allahu akbar!

S.
    --
  • donmarek 22.04.19, 07:50
    Ty tak serio?

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • kolter 23.04.19, 09:05
    oszo-lom-z-rm napisał:

> postac Jezusa Chrystusa .mysle ze jest to wyraźny znak dany od Boga. Tym bardziej w wielkim tygodniu. To czas dany do naszego nawrócenia ..

fakt Jezus tam był :)))

twitter.com/c80f46e1-19fa-4600-9ba7-6fc87767719e" border="0" alt="blob:twitter.com/c80f46e1-19fa-4600-9ba7-6fc87767719e">
  • pocoo 23.04.19, 11:33
    kolter napisał:

> fakt Jezus tam był :)))
    >
    No i mamy podpalacza.
  • oszo-lom-z-rm 26.04.19, 12:28
    Jezus powiedział zburzcie świątynie a ja ja odbuduje w trzy dni
  • pocoo 26.04.19, 13:59
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Jezus powiedział zburzcie świątynie a ja ja odbuduje w trzy dni

I co? Odbudował?
  • kolter 26.04.19, 21:13
    oszo-lom-z-rm napisał:

tak , miał na myśli sam siebie a nie odbudowanie świątyni zburzonej 40 lat później i nigdy nie odbudowanej
  • snajper55 27.04.19, 23:00
    oszo-lom-z-rm napisał:

Ale coś mu się popieprzyło. Sam ją zburzył a teraz czeka, aż ja w trzy dni odbudujemy.

S.
    --
  • skarpeta105l 27.04.19, 06:04
    Więc przybrał postać płomienia...

--
    www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2016/04/fsm-syrena-105l-06.jpg
  • waletv 05.05.19, 14:23
    Była też Matka Boża na szybie,na drzewie, na kominie. To się nazywa pareidolia - zdolność widzenia twarzy tam gdzie jej nie ma.W toku ewolucji mózg wykształcił funkcję dopełniania. Dwie odpowiednio ułożone kreski mogące imitować brwi a te w zestawieniu z ruszającymi się liśćmi , trawami itp. na sawannie, mogły być zagrożeniem. Teraz to służy do manipulacji. I nie ma się co łudzić -największy sceptyk zobaczy, gdy mu się pokaże gdzie oczy, usta , nos

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka