Dodaj do ulubionych

teczowa matka boza to profanacja wg 53% Polaków

16.05.19, 14:56
dorzeczy.pl/kraj/102826/co-polacy-mysla-ws-teczowej-matki-boskiej-zdecydowany-wynik-sondazu.html
- i ten sondaż jest zapowiedzą tego jakie naprawdę będą wyniki wyborcze. To jest elektorat partii prawicowych. stanowimy większość czy się wam to podoba czy nie.
Edytor zaawansowany
  • pocoo 16.05.19, 15:12
    Zwisa mi to, że homoseksualny ksiądz pedofil kładzie tobie na język komunikant. Jemu tęcza nie przeszkadza i tobie też nie powinna. "Wszystko zależy, jak i kiedy mu stoi"?
  • pocoo 16.05.19, 15:20
    Genesis IX ; 12, 13 i nie tylko.
    Tęcza jest znakiem przymierza między Bogiem , a ziemią i wszystkim co na niej się znajduje.Przeczytaj ignorancie.
  • oszo-lom-z-rm 16.05.19, 15:32
    opinie.wp.pl/tylko-w-wp-domalowanie-teczowej-aureoli-bylo-profanacja-badanie-6381529135192193a
  • pocoo 16.05.19, 20:23
    W Krzeszowie, w kościele św.Józefa , możesz zobaczyć freski Matki Bożej w kapeluszu bez aureoli jakiejkolwiek. Co to jest?A wiesz jak Maria wyglądała?
    Nikt nie sprofanował obrazu jasnogórskiego. Kartki papieru mogę sobie pomalować jak chcę.Każdy obraz namalowany, to fantazja malarza.Tysiące wizerunków Marii i żaden nie jest prawdziwy. Jak profanacja? Tęcza to znak przymierza z Bogiem.Zajrzyj do Biblii.
  • suender 16.05.19, 20:59
    Tęcza to rozszczepienie światła białego, - normalna rzecz.
    Na obrazie Chrystusa namalowanym wg. wskazań św. Heleny Kowalskiej też coś bardzo podobnego jest.

www.zabno.diecezja.tarnow.pl/images/stories/2009/obraz_zabno/012.jpg

Pozdr.
  • oszo-lom-z-rm 16.05.19, 21:35
    Tęcza biblijna a tęcza pedalska to nie te same tęcze
  • pocoo 16.05.19, 23:24
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Tęcza biblijna a tęcza pedalska to nie te same tęcze

Czym się różni tęcza "pedalska" od tęczy bożej czy tęczy spółdzielców? No czym?
  • dunajec1 17.05.19, 01:51
    Pocoo, ze tez Ci sie chce z fanatykami dyskutowac.
  • pocoo 17.05.19, 10:13
    dunajec1 napisał:

> Pocoo, ze tez Ci sie chce z fanatykami dyskutowac.

Dochodzi do mnie, że jakakolwiek polemika z dewotami jest idiotyzmem.Wiem, że jedyną skuteczną metodą jest ignorowanie ciemnoty, ale zdarza mi się "popełniać idiotyzm".

• oszo-lom-z-rm 22.05.19, 11:50
    Jak się nie ma argumentów to lepiłem jest milczeć
  • donmarek 17.05.19, 07:34
    Jasiu, ale nie dodałeś, że to był sondaż przeprowadzony wśród czytelników tego brukowca!
    ps
    a mnie się wydaje jeszcze, że tylko wśród jego prenumeratorów. I do tego telefonicznie.

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • lumpior 17.05.19, 13:57
    Znaczy że świrokatoli coraz mniej. Wola niebios?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.