Dodaj do ulubionych

Pracownik Ikei ubliżył chrześcijaństwu

29.06.19, 23:56
Pracownik Ikei ubliżył chrześcijaństwu i został zwolniony przez firmę. Wykorzystał cytat ze starego testamentu nawołując do przemocy i podżegając do zabójstwa innych pracowników:
"Pracownik IKEI zwolniony po słowach o LGBT. Ujawniono jego wpis. "Krew spadnie na nich"". Podobnie jak ten ekstremista katolicki postępują ekstremiści muzułmańscy, którzy powołując się na Koran dokonują zamachów. Ekstremiści ubliżają swoim religiom i popełniają grzech.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24945822,ordo-iuris-kontra-ikea-tomasz-k-w-wiadomosciach-ziobro.html#s=BoxOpImg1
Edytor zaawansowany
  • ezdord 29.06.19, 23:58
    Link:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24945822,ordo-iuris-kontra-ikea-tomasz-k-w-wiadomosciach-ziobro.html#s=BoxOpImg1
  • suender 30.06.19, 08:30
    ezdord 29.06.19, 23:56

> ..................... został zwolniony przez firmę.

Ten zwolniony młody zacny człowiek słowami z Pisma przestrzegł zboczeńców z LGBT przed wielce niebezpiecznymi dla nich skutkami ich okultystycznych praktyk. Jest wielce prawdopodobne, że IKEA przywróci go do pracy, gorąco przeprosi za owo zwolnienie i wypłaci sowite odszkodowanie.

Wszyscy prawi obywatele doceniają szlachetne i empatyczne zachowanie tego młodego chłopaka oraz ufają, że jeszcze inni młodzi ludzie pójdą w jego dobre ślady dla doba przyszłych pokoleń.

Bardzo dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • awariant 30.06.19, 09:37
    Lista grzechów jest dłuższa:

20:9 Ktokolwiek złorzeczy ojcu albo matce, będzie ukarany śmiercią: złorzeczył ojcu lub matce, ściągnął śmierć na siebie.
    20:10 Ktokolwiek cudzołoży z żoną bliźniego, będzie ukarany śmiercią i cudzołożnik, i cudzołożnica.
    20:11 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z żoną swojego ojca, odsłania nagość ojca: będą ukarani śmiercią oboje, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
    20:12 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z synową, będzie razem z nią ukarany śmiercią: popełnili sromotę, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
    20:13 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
    20:14 Jeżeli kto bierze za żonę kobietę i jej matkę, dopuszcza się rozpusty: on i ona będą spaleni w ogniu, aby nie było rozpusty wśród was.
    20:15 Ktokolwiek obcuje cieleśnie ze zwierzęciem wylewając nasienie, będzie ukarany śmiercią. Zwierzę także zabijecie.
    20:16 Jeśli kobieta zbliży się do jakiegoś zwierzęcia, aby z nim się złączyć, zabijesz i kobietę, i zwierzę. Oboje będą ukarani śmiercią, sami śmierć na siebie ściągnęli.
    20:17 Jeżeli kto weźmie swoją siostrę, córkę swojego ojca albo swojej matki i będzie oglądał jej nagość, a ona będzie oglądać jego nagość, jest to czyn haniebny, oboje będą zgładzeni w obecności synów ich ludu. Ten, kto odsłonił nagość swojej siostry, zaciągnie winę.
    20:18 Jeżeli kto obcuje cieleśnie z kobietą mającą miesięczne krwawienie i odsłoni jej nagość, obnaża źródło jej, a ona też odsłoni źródło swojej krwi, to oboje będą wyłączeni spośród swojego ludu.
    20:19 Nie będziesz odsłaniał nagości siostry swojej matki albo siostry swojego ojca, to byłoby to samo, co obnażyć własne ciało. Oni poniosą za to winę.
    20:20 Ktokolwiek obcuje ze swoją ciotką, odsłania nagość swojego wuja. Poniosą oni swój grzech - umrą bezdzietnie.
    20:21 Ktokolwiek bierze żonę swojego brata, popełnia kazirodztwo. Odsłonił nagość swojego brata - będą bezdzietni.

Najbardziej zafrapowało mnie, w jaki sposób egzekwuje się ową bezdzietność.
    Choć problem, jak można obcować z mężczyzną tak jak się obcuje z kobietą, też jest ciekawy.
    Czyżby twórcy Biblii propagowali antykoncepcję poprzez seks analny?
  • suender 30.06.19, 10:02
    awariant 30.06.19, 09:37

1. Lista grzechów jest dłuższa:
    2. Najbardziej zafrapowało mnie, w jaki sposób egzekwuje się ową bezdzietność.
    3. Choć problem, jak można obcować z mężczyzną tak jak się obcuje z kobietą, też jest ciekawy.
    4. Czyżby twórcy Biblii propagowali antykoncepcję poprzez seks analny?
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ad. 1. Liczba grzechów jest nieskończona.
    ad. 2. O odpowiedź na takie zafrapowanie możesz prosić pisząc na adres NIEBO.
    ad.3. Patrz pkt. 2.
    ad. 4. O to możesz zapytać autorów Biblii jak będziesz na drugim świecie.

Bardzo dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • pocoo 30.06.19, 12:18
    suender napisał:

> ad. 1. Liczba grzechów jest nieskończona.

A co grozi za obcowanie z kandydatką na świętą?
    Od zarania dziejów wszystkich fascynował seks, tylko nie po bożemu.Zanim napisano te słowa. ludzie seksualnie wyprawiali hocki-klocki , tak jak im się podobało i grzechem to nie było.
    Adam musiał zapładniać córki. Potem pieprzyli się wszyscy ze wszystkimi.
    A dzieci synów Noego? Za masturbację , bóg śmiercią ukarał wiernego swojej żonie Onana.
    Prostytutki zawsze były.Z nimi to nie grzech. To nie są żony bliźniego.
    Niewolnice wolno było rżnąć, aż wióry leciały.
    Bóg zapłodnił Marię, chociaż miała męża.Cudzołóstwo bezgrzeszne.
    Biblia "ocieka spermą". Zawsze na punkcie seksu pierdolca mieli patriarchowie i prorocy, królowie i biedota, oraz duchowieństwo całego Świata.Tak jest do tej pory.
    Kierunek NIEBO? Tak. Z nieba zeszło to seksualne wariactwo. "Bóg wszechwiedzący i wszechmocny" potopił ludzi,zniszczył Sodomę i Gomorę.Co to dało? A pstro.
    Posłużyłam się Biblijnymi przykładami gdyż nie jestem jeszcze świętą i nie mam wglądu do twoich myśli, a szkoda.
  • suender 30.06.19, 13:18
    pocoo 30.06.19, 12:18

> .Zanim napisano te słowa. ludzie seksualnie wyprawiali hocki-klocki ,
    > tak jak im się podobało i grzechem to nie było.

O tym, czy w owym czasie był grzech czy nie był, to bardziej autorytatywnie będziesz się mogła wypowiedzieć, kiedy zostaniesz świętą. Na razie to co robisz jest zwykłym bleblaniem. Przekonasz się o tym kiedy będziesz WYNIESIONA!

> Adam musiał zapładniać córki.

Tak nie było, bo nie mogło być.

> Bóg zapłodnił Marię,

> "Bóg wszechwiedzący i wszechmocny" potopił ludzi,zniszczył Sodomę i Gomorę."

Nie potopił a spalił. Omnipotent zabija ludzi od początku Świata i będzie to robił do jego końca.
    Takie są Jego prerogatywy, więc z nich korzysta, - a robi to dla naszego DOBRA.

Łączę upał z rześkim kapuśniaczkiem.
  • pocoo 30.06.19, 15:23
    suender napisał:

> Takie są Jego prerogatywy, więc z nich korzysta, - a robi to dla naszego DOBRA.
    >
    Jak zwykle przykład idzie z góry. Facet psychol, robi z żony worek treningowy dla jej dobra dlatego, że bardzo ją kocha.
    Napisałam posługując się Biblią. Twoje wierzenia, znasz tylko ty.I tak trzymaj.
  • pocoo 30.06.19, 15:31
    suender napisał:

> O tym, czy w owym czasie był grzech czy nie był, to bardziej autorytatywnie będ
    > ziesz się mogła wypowiedzieć, kiedy zostaniesz świętą.

Zwisają mi te wiadomości o seksie.

>Na razie to co robisz jest zwykłym bleblaniem.

Twoje też, tylko ty znasz to "bleblanie" samego boga.

> > Adam musiał zapładniać córki.
    >
    > Tak nie było, bo nie mogło być.

Skąd wiesz?W Biblii napisano co i jak?
    >
    > > Bóg zapłodnił Marię,
    >
    > Tak nie było, bo nie mogło być.

No pewnie.Aby powstał mały człowiek wystarczy cud? Chyba cud penisa.
    >
    > > "Bóg wszechwiedzący i wszechmocny" potopił ludzi,zniszczył Sodomę i Gomor
    > ę."
    >
    > Nie potopił a spalił.

Biblijnie potopił, a Sodomę i Gomorę spalił "ogniem i siarką".

Omnipotent zabija ludzi od początku Świata ...

Tym powinien się zająć Ziobro. Jak można bezkarnie z miłości zabijać ?
  • awariant 30.06.19, 17:37
    suender napisał:
    > Adam musiał zapładniać córki.

Chyba nie powiesz, że mógł zapładniać synów?
    Choć niezbadane są wyroki boże - może mógł.
    Więc jak to właściwie było - skąd wzięły się wnuki Adama?
    Tylko nie mów, że od pogańskich tubylców lub od małpy.
  • suender 30.06.19, 19:37
    awariant 30.06.19, 17:37

> Więc jak to właściwie było - skąd wzięły się wnuki Adama?

Wzięły się na wskutek wmieszania się w ród adamowy innych rodów.
    Omnipotent stworzył pierwszych rodziców (Adam & Eva), a następnie w odstępach krótko-czasowych (miesiąc, dwa) stworzył tzw. drugich rodziców, trzecich, ..... dziesiątych, setnych, tysięcznych, itd.
    Biblia nie pisze o tym, co wcale nie znaczy iż takich kolejnych rodziców nie było.
    Byś dobrze zrozumiał tłumaczę powoli: Dla ludzi racjonalnie myślących zaprezentowana opcja narzuca się sama przez się! Myśl, myślenie nie boli, - a stać Cię na to ..................

Dla wytrawnego biblisty sprawa jest jasna i oczywista: Biblia to nie rocznik statystyczny tego padołu i nie jest od tego, by wszystkie dzieła Pana były bez wyjątku w niej rejestrowane. Proste, PROSTE!

• pocoo 30.06.19, 22:37
    suender napisał:

> Biblia to nie rocznik statystyczny tego padołu i nie jest od tego, by wszystkie dzieła Pana były >bez wyjątku w niej rejestrowane. Proste, PROSTE!
    >
    Proste jak to, że wszelkich bogów ludzie tworzyli ze strachu.Moce bogom były wymyślane po to , aby ludzi trzymać za twarz.Ludzie prymitywni bez żadnych zasad i żadnych hamulców.Trzeba było ich jakoś przytrzymać.Nie mam racji? A twój Pan? Robi co chce, zabija, zmienia zdanie, cudzołoży i wszystko mu wolno bez jakichkolwiek zahamowań.Takiego psychopaty ja nie chcę.
  • suender 01.07.19, 08:25
    pocoo 30.06.19, 22:37

> , że wszelkich bogów ludzie tworzyli ze strachu.

- Będziesz WYNIESIONA!
    - Moja droga, dopókiś w ludzkim ciele to przypadłość braku logicznego myślenia dłuuugo Cię nie opuści.
    Ale się nie martw, ja mam Twój skromny intelekt pod opieką i jak błądzi to go koryguję.
    Wczoraj poprawiłem wypowiedź, że niby dawniej grzechów nie było, - a były.
    Dziś naprawiam błąd, że twierdzenie jakoby ludzie wymyślili jest w 100% nieprawdziwe, - dlaczego?

Bóg = Omnipotent ma pakiet niepozbywalnych cech: Jest m.in. bytem w pełni niezależnym, niestwarzalnym oraz niepojętym.

To jak by niby ludzie mogli Go wymyślić, skoro oni nie są w stanie sobie nawet Omnipotencja wyobrazić?
    Czy masz jeszcze jakieś inne pytanie w tym względzie, - chętnie wytłumaczę.

• pocoo 01.07.19, 09:39
    suender napisał:

> - Moja droga, dopókiś w ludzkim ciele to przypadłość braku logicznego myślenia
    > dłuuugo Cię nie opuści.
    > Ale się nie martw, ja mam Twój skromny intelekt pod opieką i jak błądzi to go k
    > oryguję.

O dzięki tobie łaskawco.O dzięki dobry człowieku.

> Wczoraj poprawiłem wypowiedź, że niby dawniej grzechów nie było, - a były.

Jest podział na uczynki dobre i złe. Kto o tym decyduje? Co dla jednego dobre, to dla drugiego jest złe.Zwyczaje, obyczaje, tradycja, kodeksy karne, Dekalog itd. wskazują jak segregować dane uczynki.Ja wiem, że słowo "grzech", to tylko sześć liter i był taki czas, że owe sześć liter weszło do obiegu.Seks z kobietą inną niż żona jest nazwane cudzołóstwem.W Biblii napisano, że każda niewolnica musiała uprawiać seks z swoim panem. Zapłodnienie bratowej wdowy było nakazem boga. Za sprzeciw nakazom boga groziła śmierć. A dzisiaj? Wszyscy uprawiają seks tak jak im się podoba, mając na względzie to, aby nie dać się "złapać". To co niektórzy uznają za dewiację, innych doprowadza do orgazmu.Dosyć.

> Dziś naprawiam błąd, że twierdzenie jakoby ludzie wymyślili jest w 100% niepraw
    > dziwe, - dlaczego?
    >
    > Bóg = Omnipotent ma pakiet niepozbywalnych cech: Jest m.in. bytem w pełni niez
    > ależnym, niestwarzalnym oraz niepojętym.
    >
    Jesteś jego zastępcą? Skąd to wiesz?
    Na pewno jesteś jego twórcą.
  • suender 01.07.19, 11:41
    pocoo 01.07.19, 09:39

> Jesteś jego zastępcą? Skąd to wiesz?

- Będziesz WYNIESIONA!

- Moje dziecię kochane!: Siedzisz tyle lat na religijnym forum a podstawowej wiedzy nie masz na temat wiary w Boga. To o co pytasz wynika wprost z definicji WIARY: Wierzy się bowiem w Boga, którego nie da się stworzyć, ani wymyślić , - ba nawet wyobrazić ze względu na jego nieskończoną wielkość. Jak zatem marny człowiek może wymyślić coś , czego nie potrafi sobie nawet wyobrazić, - dziewczyno z prowincji? Wszechświata ludzie też nie potrafią sobie wyobrazić, a Omnipotent jest czymś duuuuuuuuuuuuuużo większym.

• pocoo 02.07.19, 01:00
    suender napisał:

> Wierzy się bowiem w Boga, którego nie da się stworzyć, ani wymyślić , -
    > ba nawet wyobrazić ze względu na jego nieskończoną wielkość. Jak zatem marny c
    > złowiek może wymyślić coś , czego nie potrafi sobie nawet wyobrazić, - dziewczy
    > no z prowincji? Wszechświata ludzie też nie potrafią sobie wyobrazić, a Omnipo
    > tent jest czymś duuuuuuuuuuuuuużo większym.
    >
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ojojoj.
    Gdybym była z prowincji, to może pojęłabym.
  • awariant 30.06.19, 22:56
    suender napisał:
    > .... dziesiątych, setnych, tysięcznych, itd.

... milionowych, miliardowych, bilionowych, ... itd?
    Straszne przepełnienie musiało być w tym raju. Rozumiem, że Bóg zasadził
    drugie, trzecie, dziesiąte, setne, tysięczne drzewo poznania dobra i zła,
    żeby móc wszystkich ludzi wypędzić na ziemię za grzech pierworodny.

Fabryka ludzi?
    A może Bóg produkuje dzieci poczęte i wciska je pobożnym kobietom do łona?
    Dla wytrawnego biblisty sprawa jest oczywista, że dzieci skądś się muszą brać.
  • suender 01.07.19, 07:55
    awariant 30.06.19, 22:56

> Straszne przepełnienie musiało być w tym raju.

Po grzechu pierworodnym drzwi raju dla ludzi zostały zamknięte, - więc nikt w nim się już nie urodził i tłoku ni ma.

> A może Bóg produkuje dzieci poczęte i wciska je pobożnym kobietom do łona?

Jeżeli myślisz, że dla Omniptenta jest coś niemożliwego to nie rozumiesz co to jest WSZECHMOCNOŚĆ, - he, he, he, he, he, he, ............

• donmarek 03.07.19, 08:28
    >Jeżeli myślisz, że dla Omniptenta jest coś niemożliwego to nie rozumiesz co to jest WSZECHMOCNOŚĆ, - he, he, he, he, he, he, ............
    Hmmm, to znaczy, że obecna Polska straciła w oczach boga. I stąd ta susza. Czyli kara za wiadomy wynik wyborczy.
    ps
    chyba się nawrócę :D:D:D

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • pocoo 01.07.19, 09:50
    suender napisał:

> Wzięły się na wskutek wmieszania się w ród adamowy innych rodów.
    > Omnipotent stworzył pierwszych rodziców (Adam & Eva), a następnie w odstępach k
    > rótko-czasowych (miesiąc, dwa) stworzył tzw. drugich rodziców, trzecich, ....
    > . dziesiątych, setnych, tysięcznych, itd.

Podaj źródło tej wiedzy. No ...może....ze związku córki Adama i małpiszona powstał Australopitek. Australopitek +wnuczka Adama=Neandertalczyk.
    Jakie to proste.

> Biblia nie pisze o tym, co wcale nie znaczy iż takich kolejnych rodziców nie by
    > ło.

Fakt. W Biblii napisano, że po zabiciu Abla, Kaina bóg zesłał na tułaczkę, ale go naznaczył, ABY GO NIKT NIE ZABIŁ. Kiedy Kain pojął żonę, dopiero wtedy Ewa urodziła trzeciego syna.
    Twierdziłam, że bóg nie może być taki prymitywny, jakiego opisują w świętej księdze. Bóg jest taki jakiego wymyślą ludzie ze swoją wiedzą i natchnieniem przez ducha świętego.
  • awariant 30.06.19, 17:29
    suender napisał:
    > ad. 1. Liczba grzechów jest nieskończona.

Jeśli skończona ilość grzeszników zdążyła popełnić w trakcie swojego życia
    skończoną ilość grzechów, to liczba grzechów jest duża, acz skończona.
    Z twojej tezy wynikałoby, że Bóg, który jest wieczny, musiał notorycznie grzeszyć,
    bo tylko on mógł to zrobić nieskończenie wiele razy.

> ad. 2. O odpowiedź na takie zafrapowanie możesz prosić pisząc na adres NIEBO.

W języku polskim popularniejsze jest określenie "pisz na Berdyczów".

> ad. 4. O to możesz zapytać autorów Biblii jak będziesz na drugim świecie.

Nie będę mógł, bo nie wiadomo gdzie są przed Sądem Ostatecznym.
    Czyściec wymyślono w XII wieku, więc się do niego jeszcze nie załapali.
  • suender 01.07.19, 08:04
    awariant 30.06.19, 17:29

, to liczba grzechów jest duża, acz skończona.

Ja odniosłem się do listy grzechów z Twego postu i dodałem że liczba grzechów (możliwych) do popełnienia jest nieskończona, - ot co ...........

> W języku polskim popularniejsze jest określenie "pisz na Berdyczów".

Język polski ma tyle absurdów jak mało który, np. podwójne przeczenie urągające logice formalnej, - ot co ....

> Czyściec wymyślono w XII wieku, ......

Jakiś dowód na taką tezę to się znajdzie?, - he, he, he, ..................

• pocoo 01.07.19, 09:57
    suender napisał:

> Język polski ma tyle absurdów jak mało który, np. podwójne przeczenie urągające
    > logice formalnej, - ot co ....

A wysyłanie przez ciebie po odpowiedź do NIEBA jest bardzo mądre.Do niebieskiego nieba, czy do czarnego? Ups, ten język polski ze swoimi absurdami...

> > Czyściec wymyślono w XII wieku, ......
    >
    > Jakiś dowód na taką tezę to się znajdzie?, - he, he, he, ..................

"Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni". Ups, ten język polski pełen absurdów.
    I ta Biblia pełna absurdów.
    I ty w oparach tych absurdów.
  • ezdord 03.07.19, 10:46
    awariant napisał:

....
    > Choć problem, jak można obcować z mężczyzną tak jak się obcuje z kobietą, też j
    > est ciekawy.
    > Czyżby twórcy Biblii propagowali antykoncepcję poprzez seks analny?

Nie da się, mężczyzna nie ma przecież pochwy, przepis jest więc martwy.
  • wawrzanka 04.07.19, 09:30
    awariant napisał:

> Najbardziej zafrapowało mnie, w jaki sposób egzekwuje się ową bezdzietność.

A mnie co innego. Wśród tych zakazów brak piętnowania seksu lesbijskiego. Czyli kobieta z kobietą może, nic je za to nie spotka, żadna kara, ani śmierć. Umiłował Bóg niewiasty obcujące ze sobą, skoro tak je wyróżnił.
    Suender, zlituj się nad nami wszystkimi i puknij się w końcu w czoło.
  • pocoo 04.07.19, 11:00
    wawrzanka napisała:
    > Czyli
    > kobieta z kobietą może, nic je za to nie spotka, żadna kara, ani śmierć. Umiło
    > wał Bóg niewiasty obcujące ze sobą, skoro tak je wyróżnił.

A jakże! Rut i Noemi, to była miłość.
    "Jeżeli mężczyzna obcuje z innym mężczyzną jak z kobietą..." Niemożliwe.Chyba , że...
    Kobieta może obcować z drugą jak z mężczyzną . A co? No i niech każdy klecha cmoknie kobietę w piętę.

> Suender, zlituj się nad nami wszystkimi i puknij się w końcu w czoło.

Ale tak solidnie, gdyż czołobitność przed bogiem on zna i nic mu nie to pomaga
  • ezdord 03.07.19, 10:41
    suender napisał:

> ezdord 29.06.19, 23:56
    >
    > > ..................... został zwolniony przez firmę.
    >
    > Ten zwolniony młody zacny człowiek słowami z Pisma przestrzegl...
    > Bardzo dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Tu masz o zacnym czlowieku:
    wyborcza.pl/7,75968,24957360,religijni-analfabeci-sieja-nienawisc.html#BoxWOpImg1
  • suender 03.07.19, 13:30
    ezdord 03.07.19, 10:41

Tu masz o zacnym czlowieku:
    wyborcza.pl/7,75968,24957360,religijni-analfabeci-sieja-nienawisc.html#BoxWOpImg1
    =====================================================

- W. Maziarski jest dobrym komentatorem spraw politycznych, ale bardzo nędznym spraw religijnych (jak zresztą każdy ateusz).

- Oto fragmenty z jego artykułu, gdzie mija się z prawdą:

1. "Pan Tomasz napisał, że homoseksualiści powinni sobie uwiązać kamień u szyi i utopić się w morzu ...."

2. "Najwyraźniej ma jakiegoś własnego Chrystusa i jest to zupełnie inny Chrystus niż ten, którego biografia została spisana w Nowym Testamencie."

Ad. 1.

Media podwały zaś, że napisał głównie tylko fragmenty z Pisma.
    Większość z gazet cytowały tylko tylko następującą a wiodącą wersję Tomka:

„Pismo Święte mówi: biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich”. A także: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich”.

Czyli Maziarski konfabuluje podając inną i o zupełnie innym znaczeniu treść niby wystąpienia Tomka!

W/w stąd: warszawawpigulce.pl/wiemy-co-napisal-pracownik-zwolniony-z-ikea-oto-wewnetrzny-wpis-na-forum-firmy/

Ad. 2.

W Biblii został spisany tylko mały fragmencik biografii Chrystusa, a nie całą biografię.

Przy okazji Wojtek podstępnie chce wcisnąć słabo-wierzącym zwykły kit!: Że Jezus z Biblii już osobą w 100% dobrze poznaną, a co gorsze po cichu insynuuje, iż jest tylko postacią historyczną, - a fe ...

Dowód na to, że na opisanie biografii Zbawiciela to zabrakłoby papieru we Wszechświecie, jest fakt że Syn Boży żyje i króluje dziś i do końca czasów!

Doba rada: Wojciechu Maziarski, zajmij się Pan pisaniem artykułów z obszaru polityki, bo idzie ci to dobrze, a religijne komenty pozostaw mądrzejszym od siebie ..............

• donmarek 04.07.19, 07:23
    >fakt że Syn Boży żyje i króluje dziś i do końca czasów!
    Co do tego, masz moje pełne poparcie. Widać to naocznie na narodzie wybranym, Polakach, którym to ówże króluje. A w nagrodę za ich miłość do siebie, obdarował ich suszą !!!

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • pocoo 04.07.19, 08:31
    suender napisał:

> Dowód na to, że na opisanie biografii Zbawiciela to zabrakłoby papieru we Wszec
    > hświecie, jest fakt że Syn Boży żyje i króluje dziś i do końca czasów!
    > ]

Skąd ty to wiesz? Takich mądrych jak ty , było i jest wielu. Wybrańcy bogów.Dla ciebie jest jeden bóg, a dla innych mądrali...wielu. Możecie się nawzajem przekonywać. "Mi to lotto".
  • suender 04.07.19, 10:07
    pocoo 04.07.19, 08:31

> Dla ciebie jest jeden bóg, a dla innych mądrali...wielu.

Po pierwsze: będziesz WYNIESIONA!

Po drugie: Bóg nie tylko dla mnie jest, ale dla wszystkich ludzi.

Po trzecie: Prawdziwy Bóg jest jeden wszechmocny i niepowtarzalny.
    Czyli ci pozostali o których piszesz to są tylko zwykłe bożki demono-podobne.

• pocoo 05.07.19, 09:33
    suender napisał:

> Po pierwsze: będziesz WYNIESIONA!

Zaszczytem jest wyniesienie przez boga tego "naj".Nawet wyobraźnia mi pokazuje jak mnie bóg wynosi .

> Po drugie: Bóg nie tylko dla mnie jest, ale dla wszystkich ludzi.

I urządził sobie bóg Ziemię. Oj urządził. Na nudę nie ma czasu. Pogadaj o tym z mieszkańcami Afryki Równikowej.A może Ameryki Południowej? Północnej? No to może Antypody i Aborygeni? Dla nich też jest ten jeden bóg i urządził im życie. Stwarza bóg sobie nowe światy i urządza na nich życie według własnego widzimisię.Mam nadzieję, że mnie "wyniesie" bóg, którego nie znasz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka