Dodaj do ulubionych

Panoszenie się kleru w Polsce.

01.07.19, 12:14
Dlaczego klechy ładują ryj w prywatne życie człowieka!! Zwłaszcza ze wielu to niewieżący ludzie..
Kto tym gnidom na to pozwala?
W tym kraju niema już demokracji tylko państwo wyznaniowe..
Miasto Łomianki to już jest wyznaniowe tu klechy rządy swoje sprawują i ich chołota...
Edytor zaawansowany
  • suender 01.07.19, 14:40
    gucio346 01.07.19, 12:14

> Zwłaszcza ze wielu to niewieżący ludzie..

Ci niewieżacy mieszkają pewnikiem na jakiejś WIEŻY SZPIEGÓW, - he, he, he, ..........

www.youtube.com/watch?v=5w8EqzzPu9E
    Łączę agnostyków z chrześcijanami.
  • mim1652avo 01.07.19, 21:46
    Ponoć lepiej rządzić niż pier....lić i potem:chercher l'argent.Kiedy jako dziecko byłem w Częstochowie na Jasnej Górze tłum ludzi naciskał na bramy i wtedy wyszedł posługacz i nic nie mówiąc tylko gestem rąk rozdzielił tłum jak Mojżesz morze.Ani głos. ani lament tylko na kolana i głowa w dół.A masy tego potrzebują, tego chcą. Moc, władza. ogromne sumy pieniędzy.
  • biologiczny_zegar 02.07.19, 00:08
    Do Gucia z Łomianek.

Brak mlodych kleryków. W seminariach pustki.

Demografia problem rozwiąże za najwyżej 5 lat.

A tu co krok, jak się jakiś kleryk nie powiesi lub zastrzeli na plebanii - to odejdzie z "wielebnej" firmy...ubywa ich, ubywa...
  • donmarek 02.07.19, 07:29
    I to niestety jest najgorsze. Wszystko przejęli prawem kaduka. Sporo dała im każda władza. Od lewa do prawa, tak, że dziś klechy są największym posiadaczem ziemskim w Polsce !!! I jeżeli kiedyś, w przyszłości znajdzie się jakaś władza, która spróbuje im to wszystko odebrać i doprowadzić do normalności ... czarno to widzę, oj czarno!
    A poza tym, znajdujemy się w jakiejś tajemniczej niemocy. Rządzący patrzą na suwerena, suweren na rządzących i koło się zamyka. Bowiem rządzący uważa, że skoro chce być z suwerenem to musi tak jak suweren do kościółka. A znowu suweren widząc klęczący w pierwszym rzędzie przed ołtarzem rząd, uważa, że tak być musi. I tak " w kółko , Macieju".

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka