Dodaj do ulubionych

Dewianty w kościele

09.07.19, 14:21
W kościele katolickim jest coraz więcej wszelkich dewiantów. Dlaczego kler katolicki jest nietykalny? Księża są w polsce nietykalni mogą bezkarnie łamać prawo i nieponoszą żadnej odpowiedzialności!! Rodziny związane z klerem są bezkarne? W Łomiankach jest tego przykład!!
W tym mieście trzeba być katolikiem i żonatym bo jak nie to zboczenicem i degeneratem!!
Tu jest pełno poukrywanych ludzi kleru oraz klechów i zakonnic~ Tu chyba rządzą rodzinki związane z klerem katolikam? Podłość ich niema granic>całe miasto jest ustawione. Panoszące się klechy w tym mieście. Kościół katolicki już w przeszłości nieraz pokazał do jakich wyczynów są zdolni- żeźi hugenotów/ inkwizycja itd.. NIEDŁUGO OPISZĘ JAK MNIE W TYM ZAŁATWIŁ KOŚCIÓŁ I RODZINY ZWIĄZANE Z KOŚCIOŁEM..ZAPRASZAM...
Edytor zaawansowany
  • suender 09.07.19, 20:16
    gucio346 09.07.19, 14:21

NIEDŁUGO OPISZĘ JAK MNIE W TYM ZAŁATWIŁ KOŚCIÓŁ

Kościół nie jest od załatwiania czegokolwiek, bo załatwianiem (włącznie na amen) zajmuje się niebiański Omnipotent.

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • pocoo 09.07.19, 21:38
    "Wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba".Bo jak nie, to...
  • donmarek 10.07.19, 08:03
    >Kościół nie jest od załatwiania czegokolwiek
    Kpisz czy o drogę pytasz? A niejaki ojciec-derechtor z miasta Torunia? Wszak wasz guru, Jezusem zwany, rozpędził na cztery wiatry handlujących w świątyni, a co onże czyni? Biorę ja pierwszą z brzegu gazetę i czytam, że ów człek zakonny zarobił 3 mln polskich złotych w roku. OFICJALNIE !!! Bo pojazd spalinowy uzyskany od bezdomnego, nie został w tym sprawozdaniu ujęty. No, chyba, że to ów omnipotentny nocą, w ciemnościach, mannę w postaci gotówki mu zsypuje.

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • pocoo 10.07.19, 10:04
    donmarek napisał:

> No, chyba, że to ów omnipotentny nocą, w ciemnościach, mannę w postaci gotówki mu >zsypuje.
    >
    Zsypuje i to jeszcze jak wybrańcowi nieba.A i żadnym "wdowim groszem" nie pogardzi ten wybraniec.
  • suender 10.07.19, 10:20
    pocoo 10.07.19, 10:04

> Zsypuje i to jeszcze jak wybrańcowi nieba.

Jesteś wybrańczyną, więc będziesz WYNIESIONA!

Pozdrawiam.
  • lisa_w 10.07.19, 10:42
    Czekam na opisaną sytuację z twoim życiem i tym jak wyglądała sytuacja z Kościołem
  • suender 10.07.19, 12:33
    lisa_w 10.07.19, 10:42

> Czekam na opisaną sytuację z twoim życiem i tym jak wyglądała sytuacja z Kościołem

Żeby dodać odwagi Guciowi-346 do zwierzeń, - zacznę od siebie:

Z moim życiem idzie mi dosyć ciężko. Nie są to specjalnie jakieś problemy zdrowotne, a nadmiarem doznań nietypowych, co stwarza mi ogromne trudności interpretacyjne.

Co do sytuacji z Kościołem, to mój ogląd jest ograniczony głównie do najbliższej parafii, w życiu której się nico udzielam.
    Ponieważ jestem emerytem, to kontakty z parafianami są dla mnie ożywczym źródłem ruchu oraz satysfakcji, ale też niekiedy przyczyną do zadumy nad losami ludzki starych i ułomnych w ramach Caritasu.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • jotkajot49 15.07.19, 20:31
    > W kościele katolickim jest coraz więcej wszelkich dewiantów.

Nie zgadzam się! Ilość dewiantów w kościele katolickim jest wielkością stałą i oscyluje gdzieś w granicach 98 procent (mówimy o urzędnikach obu płci w tej korporacji).
    Jest to stosunkowo proste do wytłumaczenia - to są wyniki ignorowania wymagań
    życiowych organizmu. Prostym językiem mówiąc: z dupy na mózg pada!
  • snajper55 17.07.19, 10:57
    jotkajot49 napisał:

> > W kościele katolickim jest coraz więcej wszelkich dewiantów.
    >
    > Nie zgadzam się! Ilość dewiantów w kościele katolickim jest wielkością stałą
    > i oscyluje gdzieś w granicach 98 procent (mówimy o urzędnikach obu płci w tej k
    > orporacji).
    > Jest to stosunkowo proste do wytłumaczenia - to są wyniki ignorowania wymagań
    > życiowych organizmu. Prostym językiem mówiąc: z dupy na mózg pada!

Dupy ministrantów są zwykle zdrowe i nie są przyczyną żadnych chorób.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.