Dodaj do ulubionych

XVIII ogólnopolska pielgrzymka Rodziny RadiaMaryja

14.07.19, 13:48
www.radiomaryja.pl/informacje/relacja-drugi-dzien-xxviii-pielgrzymki-rodziny-radia-maryja-na-jasna-gore/
-radio Maryja ratuje Polske od deprawacji i kompletnego upadku. aż strach pomysleć co by było gdyby radia Maryja nie było..
Edytor zaawansowany
  • pocoo 14.07.19, 15:50
    Gdyby Radia Maryja nie było, to nie trzeba byłoby zamykać oddziałów szpitalnych ze względu na brak pieniędzy.
    Moja wiekowa teściowa na początku słuchała Radia Maryja, ale od dawna już tego nie robi.Doszła do wniosku, że ani kompletny upadek, ani deprawacja jej nie zagrażają.Pieniędzy też nie wysyła.Tylko bezdomni obdarowują ojca dyrektora i interes "maryjki" kwitnie.
  • oszo-lom-z-rm 15.07.19, 21:47
    juz ci odpowiedziałem ale admin osunął mi komentarz i cofnął licznik wpisów
  • donmarek 16.07.19, 07:29
    >juz ci odpowiedziałem ale admin osunął mi komentarz i cofnął licznik wpisów
    A pewny jesteś tego? Wszak wszystko na tej planecie dzieję się za sprawą , wiedzą i z poduszczenia boga!

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • snajper55 17.07.19, 10:25
    donmarek napisał:

> >juz ci odpowiedziałem ale admin osunął mi komentarz i cofnął licznik wpisó
    > w
    > A pewny jesteś tego? Wszak wszystko na tej planecie dzieję się za sprawą , wied
    > zą i z poduszczenia boga!

Pewnie Bogu są wstrętne wpisy Oszołoma i rękami moderatora je usuwa. Dzięki temu świat jest piękniejszy i mniej jest na nim zła.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pocoo 21.07.19, 09:04
    snajper55 napisał:

> Pewnie Bogu są wstrętne wpisy Oszołoma i rękami moderatora je usuwa. Dzięki tem
    > u świat jest piękniejszy i mniej jest na nim zła.
    >
    > S.
    "Kropla drąży skałę".
    Skąd w ludziach bierze się zło?
    Wyjechałam na trzy dni przed siebie. Spotykałam samych życzliwych ludzi ( oprócz kierowców na autostradzie). Na pewno nie miałam do czynienia z katolikami.Dla mnie katolik to wcielenie zła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka