Dodaj do ulubionych

Genderyzm katolicki

14.07.19, 17:28
Własnie zaprezentowano genderyzm katolicki - czyli plucie i poniżanie Bogu ducha winnych ludzi. Kościół katolicki w Polsce to nie jest chrześcijaństwo, to jest jakaś zwyrodniała ekstrema prawicowa. Sprzeczna zresztą z obecnie obowiązującym katechizmem kościoła katolickiego, który "zaleca katolikom traktować te osoby (tzn. homoseksualne) z szacunkiem, współczuciem i delikatnością oraz nakazał unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji". Genderyzm polskiego kościoła katolickiego stoi tez w jawnej sprzeczności z najważniejszym kościelnym przykazaniem - przykazaniem miłości: "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego! Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa" (Rz 13, 8-10)."
A tu znowu obrzydliwe plucie:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24991745,bp-frankowski-na-jasnej-gorze-idzie-na-polske-potop-genderyzmu.html#a=362&c=159&s=BoxNewsLink
Edytor zaawansowany
  • pocoo 14.07.19, 20:52
    A pewnie.Dzieci nie powinny mieć pojęcia o złym dotyku klechy.Chłopcy i klerycy powinni pozwolić się gwałcić facetom w czarnych sukienkach, bo tak trzeba.
    Boją się odpływu wiernych, gdyż boga nie boją się wcale.Hipokryci cwaniacy od zarania dziejów.Dlaczego ludzie wierzący nie chcą posługiwać się własnym rozumem? Za mały?
  • donmarek 15.07.19, 07:32
    Wydaje mi się, że obecny atak POLSKIEGO kościoła ma podłoże czysto ekonomiczne. Doskonale widać to tzw. nieuzbrojonym okiem, że realne wpływy hierarchii katolickiej w Polsce na społeczeństwo maleją. I to zastraszająco. Ich jedyne wpływy są i rosną wśród tzw. elit politycznych. Które to żyją w całkowitym oderwania od "poddanych". Rzeczywista grupa wierzących to, nieopierzone małolaty, taka jest konstrukcja młodości. I osoby nad grobem - z myślą, że a może jednak jakiś bóg istnieje. I tak jednych jak i drugich owych wierzących cechuje jedno, wiara a nie korzystanie z rozumu !!! Pozostała część społeczeństwa, poza zdecydowanymi ateistami ... tak została wychowana, co ludzie powiedzą, etc, etc. Ale walec historii toczy się nadal i toczył się będzie nieustannie. Niezależnie od zaklinania rzeczywistości przez watykańczyków. Co zresztą przyznają nawet - mimo "poprawek" - same statystyki podawane przez ten tzw. kościół.

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • pocoo 15.07.19, 09:35
    Jozue prowadził "naród wybrany" przez pustynię do rzekomego Kanaanu "w koło wojtek". Mordowali i grabili z nakazu boga.Bóg powiedział jak zdobyć Jerycho, wymordować ludzi, zabrać naczynia złote, srebrne i żelazne, aby NAPEŁNIĆ SKARBIEC.Kościoły wszystkie (katolickie , protestanckie i wój wie jakie), nie mogłyby istnieć bez strzyżonych baranów.Jakieś"ucho igielne, ptaszki niebieskie, wąska droga, wdowi grosz" to dla ciasnych religijnych umysłów". Kapłani zawsze mieli to w "uchu igielnym?".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka