Dodaj do ulubionych

Dowód na działanie szatana

28.07.19, 20:09
Wg mnie to co w Polsce wyprawia teraz kościół i tzw prawica z osobami homoseksualnymi to dowód na działanie szatana.
Edytor zaawansowany
  • dunajec1 29.07.19, 02:32
    A jakie imie ma ten szatan? Bo ja znam pare imion.
  • nennane 12.08.19, 21:17
    dunajec1 napisał:

> A jakie imie ma ten szatan? Bo ja znam pare imion.

Belzebub?
  • donmarek 29.07.19, 07:17
    Albo na to, że żadnego boga nie ma !!! I ja skłaniam się właśnie ku temu !!!

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • nennane 25.08.19, 13:25
    donmarek napisał:

> Albo na to, że żadnego boga nie ma !!! I ja skłaniam się właśnie ku temu !!!
    >

Boga może i nie, ale najwyraźniej jest szatan!
  • olek13 29.07.19, 11:26
    nennane napisał:

> Wg mnie to co w Polsce wyprawia teraz kościół i tzw prawica z osobami
    > homoseksualnymi to dowód na działanie szatana.

A według mnie to dowód na działanie Niewidzialnego Różowego Jednorożca.
  • jacek_x 30.07.19, 00:40
    Dla prawicy, a szczególnie dla rzadzącej Polską partii Kaczynskiego ruch LGBT i ich parady to prawdziwy dar niebios.
    W propagandowej narracji prawica, czyli polscy tradycjonalisci funkcjonuja teraz jako obroncy Polski przed rozmaitymi dewiantami przejawiającymi polityczne aspiracje. Partia rządzaca musi oczywiscie udawać, że dalej jest posiadaczem monopolu na przemoc, jaką każde poważne panstwo stara sie zachować i z przymruzeniem oka potępiać przemoc w stosunku do LGBT-owców. Eskalacja konfliktu leży jednak w interesie partii obecnie rządzacej, gdyz wiekszość polskich wyborcó traktuje te parady LGBT jako próbę grania im na nosie, czyli emocjonalnego prowokowania. Gazeta Wyborcza wspiera LGBT dobrym słowem, bo przecież na "całym swiecie" media tak wlaśnie robią. Wpływ Gazety na statystycznego polskiego "suwerena" jest obecnie znikomy. Jestem przekonany, ze LGBT-owskie prowokacje przyniosą wyborcza korzyść PiSowi w jesiennym krajowym plebiscycie popularności kandydatów na posła do Sejmu.
  • donmarek 30.07.19, 07:29
    >Gazeta Wyborcza wspiera LGBT dobrym słowem, bo przecież na "całym swiecie" media tak wlaśnie robią.
    Czyli, jak na ulicy chłopak i dziewczyna trzymają się za ręce, całują, etc, to im to wolno. Kiedy czynią to dwie dziewczyny(dwóch chłopaków) to już jest obraza ??? Kto decyduje o tym co komu wolno ???

--
  • suender 30.07.19, 08:18
    donmarek 30.07.19, 07:29

> Kto decyduje o tym co komu wolno ???

Decyduje DEKALOG !!!!
    cbdo.

Pozdr.
  • awariant 30.07.19, 10:06
    > Decyduje DEKALOG !!!!

W której wersji - w tej z drugim przykazaniem, czy tej przenumerowanej?
    W tej z szabatem, czy w tej z niedzielą?
    A co z niewolnicą, wołem, osłem i innymi rzeczami bliźniego?
  • suender 30.07.19, 11:34

=======================================

Wersje wygenerowane przez atheistów się nie liczą.

Łączę obie poły gorącego lata: www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • awariant 30.07.19, 21:01
    > Wersje wygenerowane przez atheistów się nie liczą.

Nie ma żadnego dowodu na to, że ADONAI jest atheistą.
  • jacek_x 31.07.19, 00:13
    suender 30.07.19, 08:18
    > Kto decyduje o tym co komu wolno ???
    -Decyduje DEKALOG !!!!
    cbdo.
    =======
    Gdzie w Dekalogu jest cokolwiek na poruszany temat?
    Dopiero w Biblii można znależć interesujace nas cytaty :
    (...)"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! (…) Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami (…) Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu (Kpł 18, 22.24.29).
    Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (Kpł 20,13).
    Równiez były faryzeusz, znany nam jako świety Paweł nie wykazuje w tej sprawie nawet minimum tolerancji:
    "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą… (1 Kor 6, 9)"

• donmarek 31.07.19, 07:16
    >Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą.
    Czyli kobieta z kobietą może. Znaczy, podoba się to, lubi sobie popatrzeć ten zboczony, gdzieś tam w kosmosie!

--
  • suender 31.07.19, 08:35
    donmarek 31.07.19, 07:16

>>Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą.
    > Czyli kobieta z kobietą może.

Kobieta z kobietą nie obcuje, co najwyżej gździ się.
    Cbdo.

Łączę obie poły lata: www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • pocoo 02.08.19, 09:50
    suender napisał:

> Kobieta z kobietą nie obcuje, co najwyżej gździ się.

A co to znaczy? Jedna drugą doprowadza do orgazmu.One orgazm osiągają zawsze, kiedy tylko mają na niego ochotę. Wiesz, jak to się robi? No tak. W twoim wieku na taką naukę jest już za późno.
  • jacek_x 30.07.19, 23:26
    Każdy indywidualnie decyduje biorąc pod uwagę obowiazujacy na danym terenie kod kulturowy. Co innego wolno w Amsterdamie, co innego w Białymstoku, nie mowiąc już o stolicy Arabii Saudyjskiej
  • suender 31.07.19, 08:30
    jacek_x 30.07.19, 23:26

> Każdy indywidualnie decyduje biorąc pod uwagę obowiazujacy na danym terenie kod kulturowy.

W cywilizacji nie ma już długo kodu kulturowego, gdyż od dawna prawa świeckie są arbitralnie narzucone przez grupkę decydentów, według ich własnego widzimisię.

> Co innego wolno w Amsterdamie, co innego w Białymstoku, nie mowiąc już o stolicy Arabii Saudyjskiej.

Herezjęś napisał!: Bo wszędzie wolno robić co chcesz, tylko że jedne czyny w danym miejscu mogą być zagrożone karą a inne nie. Więc jak się godzisz na dolegliwości karne, to masz wolną rękę.
    Cbdo.

Łączę obie poły gorącego lata: www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • jacek_x 31.07.19, 11:01
    Obowiazujące prawo panstwowe w Amsterdamie i w Bialymstoku jest podobne, ale podejscie miejscowej ludności do parad LGBT podobne już nie jest. W pierwszym przypadku ludnosć miejscowa się przyzwyczaiła, a zloty LGBT-owcow traktowane sa jako atrakcja turystyczna przynosząca finansowe profity hotelarzom, restauracjom, coffee shopom, itp.
    Podobnie tu i tam prawo nie pozwala na szarpanie, kopanie, popychanie jednego obywatela przez drugiego. Wyjątkiem są oczywiscie służby panstwowe, ktorych funkcjonariusze przebrani w stosowne mundury mają obowiązek na rozkaz przełożonych stosować przemoc fizyczną.
    Wydarzenia w Bialymstoku swiadczą o tym, ze pewien "kod kulturowy" jednak istnieje.
  • suender 31.07.19, 11:29
    jacek_x 31.07.19, 11:01

> , ktorych funkcjonariusze przebrani w stosowne mundury mają obowiązek na
    > rozkaz przełożonych stosować przemoc fizyczną.

Robota mundurowych na rozkaz wygląda tak: www.youtube.com/watch?v=N7DKGD3QwSE

Łączę agnostyków z chrześcijanami.
  • jacek_x 12.08.19, 03:03
    Młody Polak powstrzymuje pomocników Szatana:
    dorzeczy.pl/_thumb/a1/fb/51dcab3135961e31b600d91e2d34.jpeg
  • biologiczny_zegar 12.08.19, 03:41
    Kod kutlurowy "prawdziwych Polakow" = Naprute kibole + Zryta Patologia + umoczony Kler. Import z Rosji. 1:1 Prywiślańska "kultura".

I ten podstawiony cwaniaczek z Konfedreacji z krucyfiksem, pionek Pierwszego Ewangelizatora RP J. Korwina Mikke. Prymitywa wywalonyego na zbity pysk z PE za kryminalne ekscesy !

p. s.
    Polakom komplernie wisi proganda o rzekomej "tęczowej zarazie" made in Russia.

• donmarek 12.08.19, 07:32
    >Młody Polak powstrzymuje pomocników Szatana:
    Czyli co? W miejsce policji postawicie księży? Z karabinami, maczetami, dzidami, kastetami, etc?
    ps
    a ten młody człowiek, po prostu, miał do szkoły pod górkę i udawało mu się tylko na religię dotrzeć!

--
  • snajper55 30.07.19, 09:44
    Uważasz że z powodu wyborów należy zawiesić starania o zmniejszenie dyskryminacji osób LGBT? Uważasz że należy przestać dopominać się o prawa dla nich, które mają w większości cywilizowanych państw? Że nie należy potępiać bandytów atakujących spokojnych ludzi?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • jacek_x 30.07.19, 23:30
    Nie wiem jak bedzie lepiej. Na świecie parady gejow odbywaja sie latem. W warunkach polskich może lepiej bedzie zimą.
    Tym bardziej, że jak czytam w prawicowej prasie:
    "BĘDĄ POGROMY HOMOSEKSUALISTÓW"
    "- Dlaczego nie ma problemu z onanistami? Przecież onanistów jest więcej niż homosiów, czy tam, tfu, gejów. Ale ponieważ onaniści nie robią marszów na ulicach, nie domagają się uznania związku z własną ręką za małżeństwo, to nie ma z nimi żadnego problemu. Problem nie polega na tym, że są naruszane czyjeś prawa, tylko na tym, że to jest banda chamów, opłacanych zresztą z zachodu, którzy robią demonstracje po to, żeby rozwalić tzw. patriarchalne społeczeństwo. Chcą zniszczyć podstawy społeczeństwa - powiedział Janusz Korwin-Mikke.
    Zastrzegł, że nie odnosi się do homoseksualistów, lecz do gejów. - Geje to nie są homoseksualiści. Różnica między, tfu, gejem a homoseksualistą jest taka sama jak między działaczem związkowym a robotnikiem. Homoseksualiści boją się gejów, bo wiedzą - ostrzegałem 10 lat temu - że jak będzie ta propaganda homo, to wystąpią pogromy. Już było w Białymstoku, ale to jest przedsmak tego, co nastąpi - dodał."
  • pocoo 02.08.19, 09:47
    jacek_x napisał:

> Nie wiem jak bedzie lepiej. Na świecie parady gejow odbywaja sie latem. W warun
    > kach polskich może lepiej bedzie zimą.

Jeżeli homoseksualiści ukrywają swoją orientację seksualną to znaczy, że ich nie ma. Dulszczyzna.
    Życzę kretynom "Dulskim" , aby ich córki wyszły za mąż za ukrytych gejów i wtedy niech się cieszą ich szczęściem rodzinnym i swoim zwycięstwem kretynów.
  • suender 02.08.19, 11:37
    pocoo 02.08.19, 09:47

> wyszły za mąż za ukrytych gejów i .....

- Nie ma prawdziwych gejów!, nie ma genu gejowskiego ani lesbijskiego!

- Będziesz WYNIESIONA!

Łączę obie poły gorącego lata. ---> www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • pocoo 02.08.19, 14:36
    suender napisał:

> - Nie ma prawdziwych gejów!

Podaj cechy prawdziwego geja.
    Fałszywi geje są dlatego, ponieważ są masochistami.Lubią być wyszydzani, opluwani, bici...
    Fakt.Niektórzy faceci tak mają.
  • suender 02.08.19, 15:56
    pocoo 02.08.19, 14:36

> Podaj cechy prawdziwego geja.

Prawdziwy gej, po rozlicznych i szerokich badaniach medycznych dostaje certyfikat, ale w tym momencie przestaje być gejem i orzeczony jest jako biologicznie bilater-seksulany.
    Teraz już wiesz, więc poszukaj mi geja z certyfikatem a nie udawacza, czy przebierańca.
    Pośród milic-policjantów też są tacy symulanci-przebierańcy mundurowi:
    www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/to-nie-byli-policjanci-bo-to-byli-przebierancy/0x18jx5

www.youtube.com/watch?v=NR8YAK5YxU8

- Będziesz WYNIESIONA!

Łączę obie poły gorącego lata. ---> www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • spinoff 07.08.19, 11:41
    Tak to chyba właśnie działa. Im większy blamaż pisu, tym bardziej rośnie mu poparcie, bo strach, że straci władzę mobilizuje 500-plusowców: Jezus Maria, jeszcze się doigrają, trzeba ich wesprzeć! Np. Kuchciński doda im ze 2-3 punkty a nie ujmie. I tak samo im więcej ataków na Kościół tym więcej ludzi prosto ze mszy pójdzie zagłosować na obrońców Kościoła i jego rola jeszcze wzrośnie.
  • jacek_x 12.08.19, 01:28
    Być może marszalek sejmu i senatu z opozycyjnej partii w przyszlosci trudnej do przewidzenia będą spelniali oczekiwania czytelników Gazety Wyborczej i zamieszkają skromnie w namiocie lub przyczepie kampingowej. Byłby to ewnement na skale swiatową, dobry przyklad dla młodych demokracji afrykanskich, gdzie zdobycie wladzy to sukces i przywileje nieznane szarym obywatelom- podatnikom. Coś jest z tym lataniem na ich koszt nie tylko w Polsce. Ci ponizej latali przynajmniej za swoje:
    www.youtube.com/watch?v=nPZ3q_8YHdo&fbclid=IwAR3FbkEzhL6lrxwoH0516rTUht4f7t39Ba7AgH7zRqMLS-FaonuQiH0QTnc

• kocimietkaa 30.07.19, 14:00
    wat? XD
  • suender 31.07.19, 11:04
    nennane 28.07.19, 20:09

> Dowód na działanie szatana

- Nie ma prawdziwych homo, tylko tacy przebierańcy!

- Dowód na Demona jest iż uczepił się ZŁOTÓWKI ci ciągnie ją na dół!
    info.wyborcza.biz/szukaj/gospodarka/dewaluacja+z%C5%82ot%C3%B3wki

pomorska.pl/realna-wartosc-swiadczenia-500-plus-wynosi-aktualnie-okolo-270-zl-beda-zmiany/ar/13945684

www.money.pl/gospodarka/500-plus-traci-na-wartosci-miesieczne-wydatki-na-zycie-i-inflacja-sa-coraz-wyzsze-6355727183710337a.html

Łączę obie poły lata: www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • nennane 25.08.19, 13:28
    suender napisał:

> nennane 28.07.19, 20:09
    >
    > > Dowód na działanie szatana
    >
    > - Nie ma prawdziwych homo, tylko tacy przebierańcy!

Dziś nie ma ani prawdziwych homo, bo to przebierańcy, ani prawdziwych hetero, bo to wymoczki albo tchórze.
  • wasinska 02.08.19, 15:34
    Bo polski kościól nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą, to zwykła sekta.
  • suender 02.08.19, 16:01
    wasinska 02.08.19, 15:34

> Bo polski kościól nie ma ....

Nie ma polskiego kościoła .....!

Łączę obie poły lata.
  • donmarek 03.08.19, 10:15
    >Nie ma polskiego kościoła .....!
    Już miałem nic nie mówić, ale ...
    Naprawdę masz aż tak zryty beret? A tzw. episkopat? A cóż to jest ta, tzw. konferencja episkopatu Polski?

--
  • suender 07.08.19, 20:48
    donmarek 03.08.19, 10:15

> A tzw. episkopat? A cóż to jest ta, tzw. konferencja episkopatu Polski?

Teraz już jasne, podważasz istnienie Omnipotenta Niebieskiego, by móc bezkarnie grzeszyć i kłamać, - ale daremnie!
    Że polscy księża są i episkopat też złożony z polskich biskupów, nie znaczy że KK jest polski.
    W Legii Cudzoziemskiej służą też polscy chłopcy, co nie znaczy że LC jest polska, - czy ten mały móżdżek jest w stanie to pojąć? Zapamiętaj: "Nawet najgłupszy Chrześcijanin jest zawsze mądrzejszy od najinteligentniejszego ateusza!"

Łączę obie poły lata.
  • suender 08.08.19, 10:42
    donmarek 03.08.19, 10:15

> Naprawdę masz aż tak zryty beret? A tzw. episkopat?

I jeszcze jedno: Jak już to KK nad Wisłą to ekspozytura na Polskę wszechświatowego KK z siedzibą w Vatykanie!

Łączę obie poły lata.

P.S.: "Jeśli głosisz Ewangelię i nikogo ona nie oburza, to znaczy, że coś robisz nie tak." [abp Fulton Sheen]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka