Dodaj do ulubionych

Kościół pisowsko-katolicki to mafia

02.08.19, 21:34
Nie wstydzicie sie do niej nalezec?
Edytor zaawansowany
  • pocoo 03.08.19, 09:16
    Tak należą i płacą za przynależność oraz obiecanki życia wiecznego po śmierci.Nawet nie wstydzą się na kolanach pieprzyć na ucho swojemu "ojcu", co zbroili? Mają wyprane mózgi, dlatego nie dochodzi do nich, że "kupowanie Kolumny Zygmunta" to absurd.Są bezmózgimi żołnierzami i wykonują nawet idiotyczne rozkazy.
    Wstyd? Wstyd za wysoko lata i nawet Kuchciński go złapać nie może.
  • suender 03.08.19, 10:17
    ceppisowski 02.08.19, 21:34

> Kościół pisowsko-katolicki to mafia

Ale Lisicecki powiedział, że ostatnio bp. Jędraszewski wypowiedział prorocze słowa o GLBT.
    A ja potwierdzam iż Paweł ma b. dużo racji, zarówno w sferze etycznej jak i moralnej.

Łączę obie poły gorącego lata.: www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • pocoo 03.08.19, 18:43
    suender napisał:

> A ja potwierdzam iż Paweł ma b. dużo racji, zarówno w sferze etycznej jak i mor
    > alnej.
    >
    A ja uważam, że każdy powinien pilnować swojego penisa i zajmować się nim.Czy ciebie obchodzi moja cipka? Ona jest moja , tylko moja i tylko ja mogę zrobić z nią co zechcę.Wara komu do niej.To co uważasz za moralne, dla wielu może być odchyłem.A może ustawą zmuszą mnie do sposobu uprawiania seksu.Dewianci seksualni są heteroseksualni.Nekrofilitycy też.
    Kliknij dewiacje seksualne, a zobaczysz co sprawia przyjemność heteroseksualnym.
    Myślałam ,że tylko plotkary zajmują się tym, kto kogo pieprzy. Co ciebie obchodzi kto z kim uprawia seks jeżeli jest dorosły. No co?
  • suender 03.08.19, 20:14
    pocoo 03.08.19, 18:43

> swojego penisa i zajmować się nim.Czy ciebie obchodzi moja cipka?

Sprawy które masz na myśli zajmują tylko marginalną część moich zainteresowań.
    Gdyby było odwrotnie, to bym z pewnością częściej wymieniał na tym forum członki ciała cuchnące moczem,- znajdź w mych wypowiedziach choć jedne takie smorodlawe słowo. Ach nie ma!:, co za pech .........
    Natomiast niejaka Pocoo to epatuje się tymi narządami w dzień i w nocy i śmierdzi, a jednocześnie chce zarazić innych tym paskudztwem. Musisz z tym skończyć raz na zawsze (chcąc nie chcąc!) bo i tak będziesz WYNIESIONA!

• ceppisowski 03.08.19, 20:51
    Jestem zaniepokojony ze nikt z tych ktorzy uwazaja sie za czlonkow tego kosciola sie nie wypowiedzial.
    Ludzie
    Wasz Episkopat to organizacja przestepcza
    Chroni kryminalistow
    Przymyka oczy na sianie nienawisci przez klechow
    Zajmuje sie polityka
    Klechy uprawiaja seks - mowi sie ze 80% w tym pedofilie
    Kochaja pieniadze i nienawidza skromnosci, nie mowiac juz o ubostwie

Co to za kosciol?
    Siedzicie cicho wierni, wiec jestescie wspolwinni upadkowi tej sekty

Bo chyba nikt nie ma watpliwosci w to ze za 30 lat nastapi totalny upadek kosciola pisowsko-katolickiego
  • suender 04.08.19, 09:43
    ceppisowski 03.08.19, 20:51

> Wasz Episkopat to organizacja przestepcza ...

- Nie dla episkopatu wierni trwają przy Kościele, ale tylko ze względu na samego założyciela: Syna Bożego!

- Teraz w sytuacji wściekłych aktów z zewnątrz i z wewnątrz zadaniem każdego Chrześcijanina jest stawać w jego obronie a nie z podkulonym ogonem (jak tchórz) rejterować. Pamiętaj Chrześcijaninie: Tylko w Kościele Powszechnym jest zbawienie Twojej DUSZY!

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • pocoo 04.08.19, 13:47
    suender napisał:

> Tylko w Kościele Powszechnym jest zbawienie Twojej DUSZY![/b]
    >
    Wiedziałam, że prędzej, czy później , obnażysz się katolicki ekshibicjonisto.Nie dałam się nabrać na tę wciskaną przez ciebie świętość.Chciałeś być mądrzejszy od boga? Teraz ja mogę napisać HA...HA...HA..............
  • suender 04.08.19, 19:31
    pocoo 04.08.19, 13:47

> , obnażysz się .......... ekshibicjonisto.

- Radzę najpierw zapoznać się ze znaczeniami słów które używasz, a na dodatek sprawdzić czy też nie cuchną uryną.

- Będziesz WYNIESIONA!

• pocoo 04.08.19, 21:41
    suender napisał:

Podejrzewam, że mieszkasz dalej ode mnie niż 60 km więc masz węch lepszy niż niedźwiedź polarny. Węch iście boski. Tylko dlaczego nie czujesz , że cuchniesz gównem?
  • suender 05.08.19, 18:45
    www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o

> Tylko dlaczego nie czujesz , że cuchniesz gównem?

- Cuchnie tylko ten co używa śmierdzących słów, - ja takich nie używam!

- Będziesz WYNIESIONA!!

Łączę obie poły lata, - gorącego lata!: www.youtube.com/watch?v=sdytkFL9b4o
  • edico 17.09.19, 23:19
    Piso-katolicyzm to jest nowa schizma tej religii :)

--
    To zdumiewające, że bogactwo ludzi kościoła wzięło swój początek od zasady ubóstwa.
    (Montesquieu)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka