Dodaj do ulubionych

ostatnie namaszczenie wcale nie musi być ostatnim

15.08.19, 07:17
gwiazdy.wp.pl/krzysztof-krawczyk-przyjal-ostatnie-namaszczenie-nie-jest-jedyny-6413476874294913g
Tadla?? Może się nawróciła? oby!
Edytor zaawansowany
  • lumpior 15.08.19, 07:45
    A ty zaserwowałeś sobie ten rytuał? A może modły o zdrówko psychiczne i modlitwy zamiast bełkot w internecie?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • donmarek 15.08.19, 09:04
    >Może się nawróciła? oby!
    Wiesz co, niemal każdego dnia media donoszą o kolejnych takich "nawróconych". Ale są to przeważnie przypadki wtedy, gdzie dowiadujemy się, że z racji jakiejś poważnej choroby, owi ludzie rezygnują z leczenia na rzecz pielgrzymek, modlitw, obrzędów. I gdy w końcu dociera do nich, że nie tylko żaden bóg im nie pomógł, to teraz i żaden człowiek - lekarz - też nie jest już w stanie im pomóc. Z powodu bezpowrotnie straconego czasu, który przeznaczyli na owe IDIOTYZMY !!!

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • oszo-lom-z-rm 16.08.19, 08:02
    nieprawda. Ludzie proszą o pomoc dopiero wtedy kiedy medycyna konwencjonalna i niekonwencjonalna zawodzi i nie przynosi rezultatów
  • pocoo 16.08.19, 08:55
    oszo-lom-z-rm napisał:

> nieprawda. Ludzie proszą o pomoc dopiero wtedy kiedy medycyna konwencjonalna i
    > niekonwencjonalna zawodzi i nie przynosi rezultatów

Oooooop...
    Niejaka matka Teresa z Kalkuty, leczyła się w szwajcarskiej klinice, a swoim podopiecznym zalecała modlitwę przekonując, że bóg jest najlepszym lekarzem.Może dlatego tę paskudną i okrutną babę katolicy wpieprzyli bogu do nieba.
  • donmarek 15.08.19, 09:06
    I jeszcze jedno:
    a dlaczego to "największejszy z największejszych papież z papieży" niejaki święta kremówka, korzystał z najdroższych klinik i najlepszych lekarzy, a nie z modlitwy do swojego guru ???

--
  • pocoo 15.08.19, 09:47
    Odpowiedź jest prosta.Nie ma duchownego, który wierzyłby w moc boga.No chyba że...ograniczony umysłowo.
    Papieże doskonale wiedzą, że żadnego boga nie ma. Modlą się na oczach baranów i co? A pstro. Modlą się i modlą, modlą i modlą i co? Pstro.
  • oszo-lom-z-rm 16.08.19, 11:22
    zgłaszam do admina twój tekst
  • donmarek 17.08.19, 07:59
    I to mi się podoba! Ja mogę wszystko, a ty słuchaj tego co ja mówię i siedź cicho! Typowy Polski katolik !!! Nieodrodny syn bolszewizmu !!!
    ps
    to co napisałem powyżej, też zgłoś

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka