Dodaj do ulubionych

Sąd Boży,a Sąd Ostateczny...

03.10.19, 10:59
Czym się różnią ? -potraficie wyjaśnić ?
Edytor zaawansowany
  • kociak40 10.10.19, 00:51
    psi-arz napisał:

> Czym się różnią ? -potraficie wyjaśnić ?

Sąd Boży jest chyba jednocześnie Sądem Ostatecznym.
    Na Sądzie tym Pan Bóg jest jednocześnie oskarżycielem, adwokatem, prokuratorem i sędzią.
    Wszystko w Jednym.

--
    -----
    "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
  • pocoo 11.10.19, 09:17
    kociak40 napisał:

> Sąd Boży jest chyba jednocześnie Sądem Ostatecznym.
    > Na Sądzie tym Pan Bóg jest jednocześnie oskarżycielem, adwokatem, prokuratorem
    > i sędzią.
    > Wszystko w Jednym.
    >
    Bóg będzie sądził żywych i umarłych.Ja stanę na końcu kolejki i serdecznie zapraszam chętnych do kompanii.Na pewno będzie wesoło, na złość tym, którzy obiecują "płacz i zgrzytanie zębów".Nie mamy się czego bać nawet gdybyśmy na koniec nagrzeszyli ile dusza i ciało zapragnie.Jesteśmy aniołami w porównaniu z katolikami, którzy w każdą niedzielę przyznają się "moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina" i liczą na cud rozgrzeszenia. Obawiam się, że na tym sądzie ostatecznym bóg nam pokaże wyrok NIEBO. I co my wtedy zrobimy? Aż mi ciarki po plecach przeleciały.
  • pocoo 11.10.19, 09:21
    kociak40 napisał:

> Na Sądzie tym Pan Bóg jest jednocześnie oskarżycielem, adwokatem, prokuratorem
    > i sędzią.
    > Wszystko w Jednym.
    >
    Taki Ziobro?Ale chyba + Jarek+ Sasin? Musi być trójca przenajświętsza.
  • kociak40 18.10.19, 00:59

"Bóg będzie sądził żywych i umarłych.Ja stanę na końcu kolejki i serdecznie zapraszam chętnych do kompanii." pocoo

To będzie dopiero po naszej śmierci.
    Na trumnie jak ją będą nieśli umieśćmy duży napis - "Trzeba z żywymi naprzód iść".

--
    -----
  • kociak40 18.10.19, 09:22

" na tym sądzie ostatecznym bóg nam pokaże wyrok NIEBO. I co my wtedy zrobimy?" - pocoo

Do Nieba trzeba się wspinać przez całe życie, a do Piekła możemy spadać z każdego poziomu.

--
    -----

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka