Dodaj do ulubionych

Godna śmierć niewierzącej matki.

04.10.19, 13:35
kobieta.wp.pl/napisala-list-do-corek-tak-przygotowala-je-na-swoja-smierc-6431430857050241a
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 14:20
      grzeg34 napisał:

> kobieta.wp.pl/napisala-list-do-corek-tak-przygotowala-je-na-swoja-smierc-6431430857050241a

To są jakieś brednie. Po pierwsze to nie jest tekst do tak małych dzieci. Poza tym nikt w domu nie wie, jaką karmę lubi pies??? Tatuś nie wie gdzie są wywietrzniki i trzeba mu filmiki nakręcić??? Nakręci je niewidoma kobieta. No ludzie...

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • grzeg34 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 15:34
        snajper55 napisał:

> To są jakieś brednie. Po pierwsze to nie jest tekst do tak małych dzieci. Poza
        > tym nikt w domu nie wie, jaką karmę lubi pies??? Tatuś nie wie gdzie są wywietr
        > zniki i trzeba mu filmiki nakręcić??? Nakręci je niewidoma kobieta. No ludzie..

Była bardzo opiekuńczą matką i żoną, może zbyt nadopiekuńczą, ale nikt nie jest idealny. Starała się swój ostatni czas poświęcić dla dobra swojej rodziny w taki sposób w jaki najlepiej potrafiła.
        Jednakże nie opowiadała dzieciom żadnych "bajek" typu, że będzie się nimi opiekować po śmierci z "nieba", lub że "bóg i aniołki" będą się nimi opiekować.
        • snajper55 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 15:44
          grzeg34 napisał:

> Była bardzo opiekuńczą matką i żoną, może zbyt nadopiekuńczą, ale nikt nie jest
          > idealny. Starała się swój ostatni czas poświęcić dla dobra swojej rodziny w ta
          > ki sposób w jaki najlepiej potrafiła.
          > Jednakże nie opowiadała dzieciom żadnych "bajek" typu, że będzie się nimi opiek
          > ować po śmierci z "nieba", lub że "bóg i aniołki" będą się nimi opiekować.

No jasne, bez bajek, a to co?

"I pamiętajcie, że niezależnie od tego, dokąd odejdę, część mnie zawsze będzie z Wami. Moja krew w Was płynie. Odziedziczyłyście po mnie to, co najlepsze. Mimo że fizycznie mnie z Wami nie będzie, będę się Wami opiekowała. "

Poza tym wyjaśnij mi po co niewidomej okulary korekcyjne?

Fejk.

S.
          --
          • grzeg34 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 16:05
            snajper55 napisał:

> "I pamiętajcie, że niezależnie od tego, dokąd odejdę, część mnie zawsze będzie
            > z Wami. Moja krew w Was płynie. Odziedziczyłyście po mnie to, co najlepsze. Mim
            > o że fizycznie mnie z Wami nie będzie, będę się Wami opiekowała. "

Ja to zrozumiałem inaczej: będzie się nimi opiekowała, ponieważ odziedziczyły po niej to co najlepsze i że jej krew płynie w nich.

> Poza tym wyjaśnij mi po co niewidomej okulary korekcyjne?

Nie znam jej dokładnej historii, awariant poniżej udostępnił jej bloga, więc może tam się dowiesz.
            • snajper55 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 16:12
              grzeg34 napisał:

> snajper55 napisał:
              >
              > > "I pamiętajcie, że niezależnie od tego, dokąd odejdę, część mnie zawsze będzie
              > > z Wami. Moja krew w Was płynie. Odziedziczyłyście po mnie to, co najlepsze. Mim
              > > o że fizycznie mnie z Wami nie będzie, będę się Wami opiekowała. "
              >
              > Ja to zrozumiałem inaczej: będzie się nimi opiekowała, ponieważ odziedziczyły p
              > o niej to co najlepsze i że jej krew płynie w nich.

W dzieciach nie płynie jej krew, tylko krew dzieci. To jest właśnie bajeczka. Taka sama jak nazywanie śmierci odchodzeniem gdzieś. Czy bajeczka o opiekowaniu się dziećmi po śmierci. Ckliwy fejk.

> > Poza tym wyjaśnij mi po co niewidomej okulary korekcyjne?
              >
              > Nie znam jej dokładnej historii, awariant poniżej udostępnił jej bloga, więc mo
              > że tam się dowiesz.

Jej? Jej jest przypisany. Pewnie ktoś niezłą kasę na tym kręci. Gdyż gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. :)

S.
              --
              • grzeg34 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 16:31
                snajper55 napisał:

> W dzieciach nie płynie jej krew, tylko krew dzieci. To jest właśnie bajeczka. T
                > aka sama jak nazywanie śmierci odchodzeniem gdzieś. Czy bajeczka o opiekowaniu
                > się dziećmi po śmierci. Ckliwy fejk.

> Jej? Jej jest przypisany. Pewnie ktoś niezłą kasę na tym kręci. Gdyż gdy nie wi
                > adomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. :)

Zachowujesz się jak zwolennik teorii spiskowych.
                Tego samego typu zarzut można też skierować przeciwko tobie, że zajmujesz się moderacją forum dla kasy.
                Dodatkowo sam nie dawno przekonywałeś wszystkich, że każdy w jakiś sposób w coś wierzy, nawet naukowcy i ateiści. A teraz wytykasz jakąś drobną "wiarę" tej prostej kobiecie.
                Chyba dopadła ciebie jesienna chandra.
                • snajper55 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 17:22
                  grzeg34 napisał:

> Zachowujesz się jak zwolennik teorii spiskowych.
                  > Tego samego typu zarzut można też skierować przeciwko tobie, że zajmujesz się m
                  > oderacją forum dla kasy.

Ja nie piszę ckliwych opowiastek w stylu Izaury, pełnych nielogiczności i sprzeczności. Dla mnie to zmyślona historia, którą autor z jakiegoś powodu stworzył. Może nie dla kasy, może chce abyśmy się wzruszali i lali ślozy nad jej ciężkim losem. Ale życie mnie nauczyło, że takie wymyślone historyjki służą zazwyczaj nie do wyciskania łez, tylko do wyciskania kasy. I tyle.

> Dodatkowo sam nie dawno przekonywałeś wszystkich, że każdy w jakiś sposób w coś
                  > wierzy, nawet naukowcy i ateiści. A teraz wytykasz jakąś drobną "wiarę" tej pr
                  > ostej kobiecie.

Ja jej nic nie wytykam, bo uważam ją za postać zmyśloną. Ja tobie wytykam to, że nie widzisz jej bajek. :)

> Chyba dopadła ciebie jesienna chandra.

Nawet na wiosnę bym nie uwierzył w to opowiadanko. :)

S.
                  --
            • koziorozka Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 08.11.19, 19:16
              grzeg34 napisał:
              > Nie znam jej dokładnej historii
              ---
              Blog łatwo znaleźć. Prowadzony od jesieni 2013. Pełno w nim danych, wystarczy spojrzeć na ostatni wpis, czyli info gdzie i kiedy odbędzie się msza. Wcześniej są nazwy szpitali, nazwiska lekarzy - poruszająca autentyczna historia.
              Dzięki, że link wkleiłeś.
      • snajper55 Re: Godna śmierć niewierzącej matki. 04.10.19, 17:48
        awariant napisał:

> julieyipwilliams.wordpress.com/2013/09/18/deals-with-god-2/#more-308

Wyjaśniły się okulary dla niewidomej. W blogu:

"Why was I born with congenital cataracts?"

Za dużo tego jak na fejka. Jednak szczegóły, które mnie raziły są i w blogu.

" In the coming days, I will make videos about all the ins and outs of the apartment, so that everyone knows where the air filters are and what kind of dog food Chipper eats. "

Nie potrafię tego zrozumieć. Zrozumieć w sensie wyobrazić sobie sytuację, gdy wiedzę o psiej karmie trzeba specjalnie przekazywać.

S.
        --
    • snajper55 Niewierzącej? 04.10.19, 17:35
      "And I believe in God, not perhaps in the image of God depicted in the Bible, but an omniscient and omnipotent being nonetheless."

S.
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka