Dodaj do ulubionych

Katecheza 5 Mordercy to ludzie relaksu

11.10.19, 19:11
Pewnego dnia zapytałem się jednej osoby z rodziny kto jest gorszy mój pies szczeniak czy morderca co zabił nożem 10-latkę, odpowiedzieli domyśl się.
Co to znaczy przecież to pytanie wydaje się głupie - Posłuchajcie go jeszcze raz kto jest gorszy pies szczeniak czy morderca który zabił nożem 10 letnie dziecko.
Człowiek który jest gorszy od zwierzęcia to człowiek który pokazuje na czym polega pełny duchowy relaks. Taki człowiek to człowiek pełni relaksu ponieważ żyje duchowo samym powietrzem, a morderstwo oddala go od światła które produkuje aura. Czym większe zło tym większy relaks. Czy myślicie że mordercy ciągle opłakują i żałują tego co zrobili? Czy zły człowiek może żałować swojego czynu? Czyli ich czas relaksu powinien być tutaj na ziemi jeśli ktoś czyni dobro a macie podejrzenie że to robi w złej intencji to ja radzę wam tak ofiarujcie to za morderców. Kiedy ja nie wiedziałem i nie wiem czy mój ojciec to mój przyjaciel czy wróg to postanowiłem ze za nic nie będę mu wdzięczny ale będę szanował i troszczył się o takich co na pewno są gorsi od niego czyli o takich ludzi jakimi są mordercy. Mordercy są normalnymi ludźmi jak każdy tyle że są to ludzie którzy są od nas gorsi, takim ludziom jakimi są mordercy powinno się zapewniać większe pomieszczenia, chomika, mini konsolę i duży telewizor. Czyli my chrześcijanie kiedy mamy nad kimś podejrzenia czy jest dobry czy zły musimy słuchać tylko tej osoby a wdzięczność zapewniać wyłącznie dla morderców. Bo miłosierdzie polega na tym żeby każdemu zapewniać dobro (oczywiście pod warunkiem że to nie jest jakiś nasz wróg bo lepiej być wdzięcznym dla najgorszego bandyty niż swojego wroga - wrogów swoich nigdy nie należy szanować ale inaczej jest z mordercami. ) Nigdy nie należy się modlić za wroga i należy też dokładnie się przyjrzeć czy dana osoba jest przyjacielem czy wrogiem a otrzymane dobro należy ofiarować za zbrodniarzy!! - PAMIĘTAJCIE O TYM!!!
Im gorszy człowiek tym większy relaks ale nigdy nie można dbać wo własnych wrogów, dbanie o cudzych wrogów i złych ludzi nie jest złe ale dbanie o własnych wrogów to krzywdzenie samego siebie a takich rzeczy nie wolno nam robić!!!
Obowiązkiem chrześcijanina jest to by kochać siebie pełną miłością!!! Zbrodniarze pełnią ważną funkcję ponieważ będą w niebie jako najmniejsza hierarchia czyli My chrześcijanie jesteśmy zobowiązani by zbrodniarzom zapewniać rozrywki, duży telewizor, świnkę morska, białą myszkę lub chomika oraz całą masę gier aby mordercy się nie nudzili za kratkami. Mordercom powinno się też zapewniać w więzieniu medytacje Buddyjskie mantry Buddyjskie i mantry Hinduskie. Mordercom powinno się zapewniać rozrywki.
Edytor zaawansowany
 • kociak40 12.10.19, 00:53

  "Obowiązkiem chrześcijanina jest to by kochać siebie pełną miłością!!!" - kteczek555666

  Kochając siebie pełną miłością zapewnimy sobie sami szczęście. Do tego naszego szczęścia najbardziej (oprócz tej
  własnej miłości do siebie) potrzebni są jeszcze kominiarze i guziki.


  --
  -----
  "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka