Dodaj do ulubionych

Katecheza 6 ciągła modlitwa gorsza niż więzienie ⛪

11.10.19, 21:11
Tak katecheza jest bardzo ważna!
Wielu ludzi praktykuje samo chrześcijaństwo nie praktykując Buddyzmu bo tak robili nasi przodkowie ale czy ci ludzie zdają sobie z tego sprawę w co sie pakują? Modlitwa nie jest zła ale ciągła modlitwa to już olbrzymie niebezpieczeństwo, najbardziej niebezpieczna religia to świadkowie Jechowi i Judaizm ponieważ te dwie religie nie tylko pozbawiają człowieka wolności ale prowadzą do zatwardziałości serca.
Kiedy Jezus za pomocą Ducha Świętego wypuszczał złe duchy to Faryzeusze mówili mu że robi to z siłą Belzebuba, Kolejne rzeczy są takie że ludzie mogą posiadać demona smutku tego demona można wywołać poprzez monokulturę czyli poprzez ciągłe siedzenie w domu, ciągłe jedzenie tego samego, ciągłe odmawianie pacierza bez zrozumienia czym jest pacierz, przez ciągłą naukę itp.
Jeśli wasze dziecko ciągle sie uczy i nie chce sie w ogóle bawić to możliwe ze zaatakował je demon smutku. Dlatego żeby uniknąć demona smutku to musimy wyznawać dwie religie Czyli chrześcijaństwo i Buddyzm jako idealny dodatek do naszej religii. Mantry Buddyjskie zapewniają bardzo dobrą tarczę w walce z demonem smutku. My nie jesteśmy narażeni na judaizm, my nie jesteśmy narażeni na jechowych bo wierzymy w Maryję ale to nie wystarczy my musimy praktykować Buddyzm żeby uniknąć doświadczeń z demonem smutku który podszywa się pod Boga Ojca który jest miłością i nieskończoną dobrocią. Człowiek z demonem smutku może z pozoru przypominać świętego człowieka i kązdy może widzieć w takim człowieku świętego ale człowiek który gardzi wszystkim nie musi być święty ale może być opętany przez Demona smutku. Czy chcecie być pod działaniem Demona smutku czy zaczniecie praktykować Buddyzm i namawiać innych do Buddyzmu?!!! Chcecie żeby demon smutku wami zawładnął - jeśli nie to praktykujcie też buddyzm!!! Papież Franciszek powiedział wyraźnie że nie możecie być chrześcijanami kanapowymi czyli takimi chrześcijanami którzy nie praktykują innych religii takich jak np: Buddyzm czy Hinduizm!!!
PAPIEŻ FRANCISZEK POWIEDZIAŁ ŻEBYŚCIE NIE BYLI CHRZEŚCIJANAMI KANAPOWYMI!! ALE KAŻDY MA GDZIEŚ JEGO SŁOWA BO NIKT NIE PRAKTYKUJE BUDDYZMU TYLKO ŻYJE MONOKULTURĄ!!! Czy praktykowanie Buddyzmu jest aż takie trudne?!! Czy ludzie nie rozumieją że tutaj chodzi o ich zbawienie?!! Wy chociaż praktykujcie mantry Buddyjskie, chociaż wy bądźcie mądrzejsi!!
Czy chcecie mieć gorsze życie niż w wiezieniu? - do tego prowadzi demon smutku czyli istota wchodząca do ludzi którzy nie praktykują Buddyzmu!! Demon smutku podszywa się pod Boga Ojca i człowiekowi się wydaje że żyje zgodnie z wolą Bożą kiedy ogranicza we wszystkim samego siebie.
Poza tym ciągła modlitwa bez uczynków jest martwa!! Nie można żyć samą modlitwą więc powinniście praktykować Buddyzm bo nie samym Bogiem żyje człowiek a Budda to człowiek który nie jest Synem Bożym ale był  tak wspaniałym człowiekiem że zasługuje na to żeby go czcić!!! PROSZĘ WAS NIE ZMARNUJCIE SOBIE ŻYCIA I PRAKTYKUJCIE BUDDYZM.
Edytor zaawansowany
 • kociak40 13.10.19, 00:37

  "Budda to człowiek który nie jest Synem Bożym ale był tak wspaniałym człowiekiem że zasługuje na to żeby go czcić!!! " - koteczek555666

  I jest czczony. Wielki Budda z Lusan (Chiny), to największa statua na świecie. Jego posąg z cokołem mierzy 200 metrów
  i jej koszt wyniósł ponad 55 milionów $. Widać zasłużył na takie wyróżnienie.

  --
  -----
  "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka