Dodaj do ulubionych

Katecheza 7 róbcie wesela w czasie pełni księżyca

11.10.19, 22:01
[b]Róbcie wesela wyłącznie w czasie pełni księżyca i róbcie je na dworze i bez świateł - tak dokładnie brzmi ta katecheza [b]
Pewnie zastanawiacie się dlaczego ja jako katecheta mówię wam na religii o księżycu i o weselu, co księżyc ma wspólnego z weselem? otóż ma ponieważ wesele powinno się robić wyłącznie podczas pełni księżyca, ale to nie wszystko!! Na weselu nie powinno być absolutnie żadnego oświetlenia a oświetlać wesele powinno wyłącznie światło pełni księżyca czyli Wesele powinno być oświetlane nocą wyłącznie przez księżyc!!! Wesela powinno się robić na dworze, Do robienia wesela nie powinno się używać żadnego sztucznego oświetlenia nawet świeczek.
My jako chrześcijanie jesteśmy zobowiązani do tego by się bawić mądrze a nie głupio czyli wesele po chrześcijańsku oznacza jednorazowe miski i talerzyki na stole, wykorzystanie wyłącznie światła księżycowego do oświetlenia wesela, wesela powinno się robić wyłącznie na dworze, Na weselu powinna być orkiestra dęta. Czyli ja jako katecheta powiem wam tak że uczę religii ale nigdy na żadnym forum jeszcze nie pisałem takiej katechezy to mój pierwszy raz jak piszę katechezę o księżycu i o weselu. Kolejna rzecz jest taka że wesela powinny się odbywać wyłącznie w porze letniej i nie powinny wypadać w dniu 7 sierpnia ponieważ 7 sierpień to dzień Boga Ojca (gloria.tv/article/83QwcPKNL3doADGiqPzvv44Xd)
Więc jak widzicie Wesele nie powinno wypadać 7 sierpnia, powinno być robione podczas pełni księżyca, nie można robić wesela w okresie Zesłania Ducha Świętego oraz najlepiej jak wesele jest robione w okresie letnim ponieważ wtedy jest najcieplej a wesela powinno się robić na dworze i bez sztucznego oświetlenia!! Ja jako nauczyciel religii Mogę wam wiele doradzić czyli jak robić wesele aby było zgodne z katolickimi zasadami. Gdzie jest Bóg tam nie może być miejsca na jakąkolwiek rozrywkę!!!
Edytor zaawansowany
  • kociak40 12.10.19, 00:18

"Na weselu powinna być orkiestra dęta." - koteczek555666

Najbardziej oplutymi instrumentami muzycznymi są instrumenty dęte.

--
    -----
    "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
  • kociak40 12.10.19, 00:27

"Gdzie jest Bóg tam nie może być miejsca na jakąkolwiek rozrywkę!!!" - koteczek555666

Będąc tam gdzie jest Bóg trzeba wiedzieć, kiedy się śmiać, kiedy płakać i kiedy być poważnym.

--
    -----
    "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
  • donmarek 12.10.19, 08:55
    >Gdzie jest Bóg tam nie może być miejsca na jakąkolwiek rozrywkę!!!
    Coraz ciekawiej. Jaką karę zadasz niejakiemu Jezusowi, twórcy twojej religii, który to był zamienił wodę w wino, by weselnicy bawić się mogli?
    ps
    zioło, amfa, księżycówa? A może jeszcze coś innego zażywasz?

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka