Dodaj do ulubionych

Katecheza 8 Czym jest monokutura

12.10.19, 08:47
Dzisiaj rozpoczynamy katechezę przez treść o mono kulturze czyli My chrześcijanie nie możemy żyć monokulturą. Gdybym was po prosił o to żebyście zrobili zrzutkę na fabrykę Buddyjskich telefonów to mam do was pytanie czy jedna osoba by się na to zgodziła żeby taką zrzutkę założyć? Co wy o tym myślicie żeby bardziej rozpowszechnić Buddyzm. Dlaczego ludzie nie chcą praktykować Buddyzmu ja po prostu tego nie rozumiem czy ludzie nie rozumieją tego że życie monokulturą jest złe? Człowiek który praktykuje samo chrześcijaństwo nie różni się od rolnika który na tym samym polu sieje samą pszenice. NIE MOŻNA ŻYĆ SAMYM BOGIEM!!! NIE MOŻNA ŻYĆ SAMYM CHRZEŚCIJAŃSTWEM ALE NALEŻY TEŻ PRAKTYKOWAĆ BUDDYZM!!! Czy chcecie być niewolnikami własnej religii czy chcecie być wolni i praktykować jednocześnie i chrześcijaństwo i Buddyzm? wybór należy wyłącznie do was. Ja jako katecheta radził bym wam praktykować też Buddyzm ponieważ Budda zasłużył sobie na to żeby go czcić.
teraz pokażę wam mantry Buddyjskie i Hinduskie
www.youtube.com/watch?v=ApJ7JL74XMY
www.youtube.com/results?search_query=mantra+buddyjska
www.youtube.com/watch?v=vmNjc_EzQx8
www.youtube.com/watch?v=pJLbtIXsHSc
www.youtube.com/watch?v=vkcGyZTbz0c
www.youtube.com/watch?v=dRe7D8HcpBg
www.youtube.com/watch?v=owzxOUBRC1w
Mantry należy słuchać na słuchawkach.
Edytor zaawansowany
  • kociak40 12.10.19, 11:51

"Mantry należy słuchać na słuchawkach." - koteczek555666

Przed założeniem słuchawek należ poczytać "Sennik Egipski" i wybrać, co ma się nam przyśnić.

--
    -----
    "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka