Dodaj do ulubionych

Katecheza 9 Warto stawiać zmarłym kwiaty lotosu

12.10.19, 09:04
To już dziewiąta katecheza i też będzie ciekawa bo będzie ona o zmarłych bo już za niecały miesiąc wszystkich świętych, ja jako doświadczony katecheta powiem wam tak że warto zapewniać zmarłym różne rzeczy związane z kwiatami lotosu zobaczcie świeczniki w kształcie kwiatu lotosu czy nie są idealne na cmentarz? archiwum.allegro.pl/oferta/5636-22-i-u-swiecznik-kwiat-lotosu-8cm-i7022350220.html
sklep.prapelnia.pl/swiecznik-kwiat-lotosu-jasny-roz-maly
Można też poszukać sztuczne kwiatki lotosu, bo do prawdziwych nie będziecie mieć w Polsce dostępu. jako zwykłe żywe kwiaty wystarczą chryzantemy ale warto zrobić z papieru kwiatki lotosu sklep.prapelnia.pl/swiecznik-kwiat-lotosu-jasny-roz-maly
lubietworzyc.blogspot.com/2016/04/kwiat-lotosu-origami.html Czyli takie kwiatki są idealne żeby ozdabiać groby zmarłych Ale warto też na grobach zmarłych palić podgrzewacze najlepiej o zapachu kwiatu lotosu. Ja jako katecheta mam do was prośbę żebyście robili kwiaty lotosu z papieru i stawiali je na grobach ale nie tylko na grobach żebyście kwiatami lotosu ozdabiali imprezy sylwestrowe itp.
Edytor zaawansowany
  • kociak40 12.10.19, 11:56

"Można też poszukać sztuczne kwiatki lotosu, bo do prawdziwych nie będziecie mieć w Polsce dostępu." - koteczek555666

Tylko te sztuczne muszą tak dobrze udawać prawdziwe, że będą więdnąć jak ich nie będziemy podlewać.

--
    -----
    "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka