Dodaj do ulubionych

Katecheza 10 - pełnia myśliwych to czas na wesele

12.10.19, 09:44
Wczoraj uczyłem was na religii żeby robić wesela wyłącznie wtedy kiedy jest pełnia księżyca a 13 października będzie pełnia myśliwych czyli idealny czas na robienie imprezy, Imprezy należy robić w czasie pełni księżyca ( wyjątkiem jest Sylwester i komunia oraz chrzciny i osiemnastka) Sylwestra należy zawsze obchodzić bez względu na to jaki jest księżyc czy w pełni czy w nowiu ale pozostałe imprezy należy robić wyłącznie w czasie pełni księżyca i imprezy powinny się odbywać nie w mieszkaniu i ciepłym pokoju a na dworze ja 13 października zrobię imprezę pod winogronem a oświetlać ją będzie wyłącznie światło księżyca. Bo ja jestem pełnym chrześcijaninem czyli takim co dba o środowisko, obowiązkiem katolików jest dbać o środowisko czyli urządzać imprezy w czasie pełni księżyca Wyjątkiem jest osiemnastka, komunia, Sylwester i chrzciny. Poza tym my musimy kochać siebie dlatego robienie imprez w czasie pełni księżyca jest takie ważne!!! Czyli musimy robić takie imprezy z których będziemy zadowoleni!!! Jeśli macie narzeczonego lub narzeczoną to zrezygnujcie z wesela w restauracji czy w namiocie i zróbcie wesele na dworze bez żadnego oświetlenia np: podczas pełni myśliwych ponieważ pełnia żniwiarzy zdarza się bardzo rzadko.
Ja jako katecheta zrobię dyskotekę podczas pełni myśliwych i zrobię ją pod winogronem i wam radzę zróbcie to samo.
Edytor zaawansowany
  • kociak40 12.10.19, 12:04

"Jeśli macie narzeczonego lub narzeczoną" - koteczek555666

Burzliwa miłość przed ślubem, ma to do siebie, że pioruny uderzają dopiero po ślubie.

--
    -----
    "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka