Dodaj do ulubionych

katecheza nr nnn...: kończ waść wstydu oszczędź...

16.10.19, 08:21
...powiedział pan Kmicic do Imć pana MamAmbicjęAbyZaoraćForumReligia.

PS. nnnnn... największa możliwa liczba naturalna, która nie istnieje, ale tu jest forum religia, więc zasady matematyki nie obowiązują
Obserwuj wątek
    • kociak40 Re: katecheza nr nnn...: kończ waść wstydu oszczę 16.10.19, 19:12

Bardzo dziękuję za propozycję ale mnie żadna religia nie interesuje. Mnie interesuje nauka rzeczywista, a dokładniej nauki tz. ścisłe. Do nauk ścisłych trzeba mieć otwartą głowę, nie ograniczoną dogmatami.
      Doceniam Twój zapał i poświęcany czas na tym forum, czytam Twoje posty i nawet krótko odpisuje i to w formie
      żartobliwej. Na tym forum nie jestem dla religii tylko dla rozrywki podczas przerw w pracy na komputerze (programy inżynierskie do projektowania i dokumentacji technicznej). Jestem specjalistą konstruktorem (wydz. SiMR i wydz. MT Politechniki Warszawskiej). Przy pomocy "Skypa" i "teamViewera" łączę się z konstruktorami, także w USA i pomagam w obliczeniach wytrzymałościowych i projektach technicznych różnych urządzeń. W związku z tym bardzo dużo czasu spędzam przy komputerze (mój przyjaciel kot leży wtedy na kolanach), a ja w przerwach oczekując odpowiedzi piję herbatę i od czasu do czasu wchodzę na forum religijne dla rozrywki, bo tam można pisać co tylko się chce, nikt tego nie sprawdzi. To tyle. Jeszcze raz dziękuję za Twoją propozycję ale ona mnie nie interesuje.
      Ze swej strony nie mam nic do zaproponowania dla Ciebie, chyba, że pomoc w rozumieniu mechaniki klasycznej,
      mechaniki relatywistycznej (teoria względności) ale jak sądzę z kolei Ciebie to nie interesuje.

--
      -----
      "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
    • pocoo Re: katecheza nr nnn...: kończ waść wstydu oszczę 16.10.19, 23:33
      koteczek555666 napisał:

> Zgadza się bo ja jestem katechetą i nie jestem zwykłym katechetą ale nowoczesny
      > m który uczy lepszych rzeczy bo dążenie za nowoczesnością nigdy nie jest złe.

Jedno zdanie.

> Masz rację że jest to nowatorskie dawniej ludzie nie mieli możliwości żeby prakt
      > ykować Buddyzm ponieważ instrumenty Buddyjskie są bardzo drogie ale teraz czasy
      > się zmieniły są symulatory instrumentów Buddyjskich w aplikacji Buddhist instr
      > uments, są mantry Buddyjskie i Hinduskie które mogą wiele pomóc, kościół nie po
      > tępia Buddyzmu tylko w niektórych rzeczach się z nim nie zgadza a słuchanie man
      > try Buddyjskiej czy Hinduskiej nie jest przez kościół zabronione a pomaga w wie
      > lu rzeczach.

Drugie zdanie.

Wydaje się tobie, że jak zmienisz nick katecheto od siedmiu boleści , to będziesz nową osoba?
      Czas mija, a ty od zawsze masz problem z budową zdań i to jest twój znak rozpoznawczy.
    • feelek Re: katecheza nr nnn...: kończ waść wstydu oszczę 17.10.19, 20:59
      sorry, ale teraz, po wywaleniu 345 wątków pn. katecheza... mój wątek- apel tu nie pasuje- czytający kompletnie nie wie do czego piję
      a ja tylko chciałem zaapelować do p. Koteczek'a, aby wszystko wkładał do 1 wątku, a tu go wywaliło, było to jego działanie upierdliwe, fakt
      a ja tylko chcia...
      • kociak40 Re: katecheza nr nnn...: kończ waść wstydu oszczę 17.10.19, 21:33

" ja tylko chciałem zaapelować do p. Koteczek'a, aby wszystko wkładał do 1 wątku" - feelek

Dla mnie to bez różnicy. Mam tak nieświeży światopogląd, że od bardzo wielu lat wietrzę głowę i bez rezultatu.
        Żadna religia mnie nie interesuje.

--
        -----
        "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka