Dodaj do ulubionych

Pedofilia w KK.

29.11.19, 11:49
KK to jedyny instytucjonalny kult zniewolenia i grabieży na świecie, który od 2 tys lat statusowo i finansowo wynagradza gwałcicieli dzieci pieniędzmi wyłudzonymi od otumanionych rodzin ofiar, przy pełnej wiedzy i poparciu rządów.
Obserwuj wątek
  • mim1652avo Re: Pedofilia w KK. 30.11.19, 18:34
   Ogromny skandal wstrząsnął w 2018 roku K.K. USA. Archidiecezja St.Paul w Mineapolis - jak podaje adwokat ofiar Jeff Anderson - będzie płacić ponad 210 milionów dolarów (210,290,724 $) odszkodowania 450 ofiarom nadużyć seksualnych ze strony księży K.K. Arcybiskup Bernard Hebda wyraził podzękowanie ofiarom za odwagę jaką wykazały ujawniając przerażające gwałty.Arcybiskup dodaje: ” Zdaję sobie sprawę, że gwałty zabrały ich ofiarom, w sposób nieodwracalny, ich dzieciństwo, niewinność, odczucie bezpieczeństwa, zaufanie i w wielu przypadkach też wiarę.Strona inernetowa BishopAccountability.org. która rejestruje przypadki gwałtów seksualnych ze strony księży K.K. podaje że archidiecezje i diecezje katolickie teraz ryzykują bankructwo. Thomas Abbott przewodniczący Rady finansów archidiecezji St.Paul w Minneapolis powiedział: “ Udaliśmy się wszędzie aby zebrać fundusze na zapłatę odszkodowań ”.
   Największe odszkodowanie zostało zapłacone w 2007 przez archidiecezję w Los Angeles, 660 milionów dolarów dla 508 ofiar pedofilii.
   Źródło wiadomości: www.laregione.ch LaRegioneTicino 01.06.2018 – 14:21

   • pocoo Re: Pedofilia w KK. 01.12.19, 01:08
    Tatusiów gwałcących swoje dzieci trudno złapać. O skali tego zjawiska już nie mogę pisać. Tym dzieciom tatuś nawet kieszonkowego nie da.
    Najgorszymi bandytami są ci, do których dzieci mają największe zaufanie. Co to kurwa jest z tym gwałceniem dzieci? Od zarania dziejów tak samo.
    • kociak40 Re: Pedofilia w KK. 01.12.19, 13:44

     "Tatusiów gwałcących swoje dzieci trudno złapać. " - pocoo

     Od starych znajomych, gorsza jest tylko rodzina.

     --
     -----
     "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
    • mim1652avo Re: Pedofilia w KK. 02.12.19, 12:03
     pocoo napisała:

     > Tatusiów gwałcących swoje dzieci trudno złapać. O skali tego zjawiska już nie m
     > ogę pisać.
     Lub odwrotnie.Geneza (13,10) Po ucieczce z okolic Sodomy Lot mieszkał w pieczarze z córkami. Te, chcąc zapewnić ojcu potomstwo lub z obawy, iż są jedynymi ocalałymi ludźmi z katastrofy, jakiej byli świadkami i chcąc w ten sposób utrzymać rodzaj ludzki, upiły go i obcowały z nim, dając mu synów Moaba i Ben-Ammiego, protoplastów Moabitów i Ammonitó
  • mim1652avo Re: Pedofilia w KK. 01.12.19, 14:51
   Pedofilia.Diecezja w Sawonie została skazana na 5 milionów Euro odszkodowania ofiarom gwałtów.Po skazaniu w 2012 roku ks. Nello Giraudo, 5 jego ofiar zaskarżyło do sądu - poprzez stowarzyszenie Rete l’Abuso (Sieć Gwałtów) - diecezję za ukrycie gwałtów o których wiedziała.Prokurator Fiorenza Giorgi tak mówi ” Jedyną troską Kurii była obrona dobrego imienia diecezji a nie ochrona zdrowia fizycznego i psychicznego małoletnich ”.Ksiądz był przenoszony z jednej parafii do drugiej bez żadnej ingerencji Kościoła, wręcz odwrotnie, w 1992 roku pozwolonomu na otworzenie w Feglino ośrodka dla dzieci pozbawionych opieki rodziców.Cały artykuł jest dostępny na: www.ilfattoquotidiano.it>2019/06/24>pedofilia
     • kociak40 Re: Pedofilia w KK. 02.12.19, 12:38

      "Wszelkie dewiacje seksualne dotyczą owieczek i pasterzy" - pocoo

      Zbyt często patrzymy przez palce na tych, którzy powinni patrzeć przez kraty.

      --
      -----
      "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
  • edico Re: Pedofilia w KK. 14.12.19, 22:11
   Warto przypomnieć, że z perspektywy nauk Jezusa zawartej w Nowym Testamencie, wszelkie sposoby tuszowania przestępstw seksualnych w kościele (np. przenoszenie funkcjonariuszy kościoła katolickiego na inną placówkę są rażąco niezgodne ze stanowiskiem Jezusa.

   O ile tzw. katolicy są rzeczywiście zwolennikami testamentowego prawa boskiego, powinni jednoznacznie głoszone przez siebie nakazy moralne odnosić przede wszystkim do siebie samych - co obserwowana na co dzień praktyka poddaje niestety w wielką wątpliwość. Rozpowszechniane od lat twierdzenie, że prawo boskie jest prawem uniwersalnym, to tym obejmuje ono również wszystkich urzędników kościoła katolickiego. Przeszło 2000-letnia historia i fakty zdecydowanie przeczą temu bez konieczności odwoływania się do XX wieku czy trwającego przez 150 lat polowania na Waldensów, dopóki nie ubito ostatniego. Zresztą Watykan do dnia dzisiejszego nie uznał uchwalonych przez ONZ Paktów Praw Człowieka. Czy Watykan nadal ma decydować o tym, kto jest człowiekiem w jego pojęciu a kto nie i jakie ma prawa?

   Jeśli więc katolicy nie chcą popadać w coraz większą hipokryzję (a nawet śmieszność w swych wywodach), to prawa boskiego nie powinni zawężać i stosować selektywnie. Takim przykładem może być odniesienie do spraw bioetycznych, wśród których kler upodobał sobie szczególnie sprawy związane z życiem seksualnym czy aborcją. Katolicka wiarygodność wymaga stosowania prawo boskiego także w odniesieniu do kapłanów-pedofilów a tu jest wręcz katastrofa zarówni prawna jak i ideologiczna. Tradfycja traktowania przestępstwa pedofilii w Kościele katolickim jako zaledwie niezbyt szkodliwego naruszenia celibatu kładzie się głębokim cieniem na rzeczywistość mierzenia się z problemem pedofilii.

   Wypowiedzianą wojnę przez papieża Franciszka z pedofilią wśród księży najlepiej charakteryzują jego słowa: „Użyję kija przeciw księżom pedofilom”. Jak na dzisiaj Franciszkowe gadanie o „waleniu kijem” ma się dobrze. Po cóż i komu potrzebne są te propagandowe słowa, skoro na pierwszych stronach Biblii Jezus mówi w Kazaniu na Górze:
   „Nie każdy, kto mi mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios […] W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A ja im wtedy powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie”. (Mt 7, 21-23).

   --
   Gdy zabraknie historii, zastępują ją bajki.
   (Charles-Louis de Secondat de Montesquieu)
   • awariant Re: Pedofilia w KK. 14.12.19, 22:41
    edico napisał:
    > Tradycja traktowania przestępstwa pedofilii w Kościele katolickim jako zaledwie niezbyt szkodliwego
    > naruszenia celibatu kładzie się głębokim cieniem na rzeczywistość mierzenia się z problemem pedofilii.

    No cóż - naruszenie celibatu to ciężki grzech przeciwko Duchowi Świętemu,
    a pedofilia to zwykły grzech przeciwko jakiemuś tam nieistotnemu dziecku.
    Trzeba znać miarę! Bóg jest W Trójcy Jedyny, a dzieciaków całe mnóstwo.
    • edico Re: Pedofilia w KK. 20.12.19, 12:24
     Nie wiązał bym tego z tak jednoznacznie tradycją apostolską tak nagłaśnianą w Kosciele katolickim jako swoją, chociaż nie wykluczan istnienia pierwowzoru usilnie hołubionego przez późniejszych papieży. Wsód nich byli bohaterowie wielu skandali seksualnych:

     -Jan XII zamienił Pałac Laterański w dom publiczny

     -Jan XII był najmłodszym papieżem, został wybrany na to stanowisko mając zaledwie 18 lat. Nie interesowały go zbytnio sprawy kościelne, wolał zabawiać się z prostytutkami, uprawiać hazard, przegrywając majątek Kościoła, a kiedyś z nudów wykastrował kardynała.
     Cesarz Otton napisał do niego: „Wszyscy oskarżają waszą świątobliwość o zabójstwo, krzywoprzysięstwo, cudzołożenie z własnymi siostrami oraz wzywanie, jak poganin, Jowisza, Wenus i innych demonów”.
     Papież został pobity przez zazdrosnego męża pewnej kobiety i trzy dni po tym zajściu zmarł.

     - Benedykt IX był aż trzykrotnie papieżem. Podczas pierwszego pontyfikatu prowadził bardzo rozwiązłe i burzliwe życie, co bardzo nie spodobało się wiernym. Po próbie zamordowania przez przeciwników politycznych uciekł do Rzymu, gdzie „kradł, mordował i dopuszczał się strasznych czynów”. W 1045 roku powrócił na tron papieski. Po dwóch miesiącach sprzedał urząd swojemu następcy i znów zajął się ciekawszymi sprawami, niż zajmowanie się Kościołem. Po raz trzeci powrócił jako papież w 1047 roku po nagłej śmierci Klemensa. Po ośmiu miesiącach został wypędzony przez Henryka III i nigdy więcej nie powrócił.

     - Bonifacy VIII popierał pedofilię głosząc, że sypianie z młodymi chłopcami jest czymś normalnym.

     - Sykstus IV, wybrany na papieża w 1471 roku, miał szóstkę nieślubnych dzieci, z czego jedno z własną siostrą. Nie przeszkodziło mu to w opodatkowaniu prostytutek oraz zmuszeniu księży do płacenia podatku od kochanek. Na wielką skalę stosował nepotyzm - aż sześciu jego siostrzeńców mianował na kardynałów. Inni członkowie jego rodziny otrzymali lukratywne posadki. Niestety, zamiast pracować, prowadzili wystawny i rozwiązły tryb życia. Po śmierci Sykstusa wszystkich jego nepotów wygnano.

     - Następca Sykstusa IV, Innocenty VIII, był pierwszym papieżem, który uznał swoje nieślubne dzieci. Przyznał się do ojcostwa ośmiu dzieci, jednak wiadomo, że miał ich znacznie więcej. Lubił przepych i wygody, a jego rozrzutność doprowadziła do spustoszenia skarbca papieskiego. Bardzo niepokoiły go czary i czarownice i wydał bullę Summis desiderantes affectibus, która pozwalała inkwizytorom na odpowiednie zajmowanie się osobami podejrzanymi o czary i konszachty z diabłem.

     - Aleksander VI był członkiem rodziny mafijnej oskarżanej o wiele przestępstw, patologii i zabójstw. Przekupił kardynałów i został papieżem w 1492 roku. Aleksander uwielbiał organizować i brać udział w orgiach, miał wiele kochanek i przynajmniej 9 dzieci z nieprawego łoża. Mówi się również, że miał syna ze swoją córką Lukrecją, którą de facto traktował jako posag małżeński dla wielu klejnych jej krótko żyjących małżonków. Zmarł wraz synem po wypiciu zatrutego wina przygotowanego dla kardynałów.

     - Juliusz II znany jakonajbardziej brutalny papież tamtych czasów - "choleryk, nadaktywny, gwałtowny i apodyktyczny". Odziany w białe szaty i zbroję ruszał na pola bitwy razem z żołnierzami, aby poszerzyć terytorium Kościoła. Z tych wypraw przywiózł nie tylko chwałę i uznanie ale również syfilis, którym zaraził się od prostytutek.

     Znany watykanista Gian Franco Svidercoschi twierdzi, że "Pedofilia w Kościele to grzech zbiorowy". Podkreśla, że "problem pedofilii istniał w Kościele nawet nie od wieków, ale od zawsze". Sakralizacja funkcji księdza z odczłowieczaniem jego osoby powoduje wśród wiernych, że każdy z nich postrzegany jest jako "wielka osobistość reprezentująca Chrystusa".

     Nie mniej w Twoim zestawieniu grzechu celibatu z grzechem pedofilstwa wśród ksieży Krk wydaje się być słuszne i jesy chyba coś na rzeczy.

     Więcej ciekawostek z życia papieży można wyczytać w Księdze Papieży Kazimierza Dopierały wydanej w roku 1996 przez PALLOTINEUM.

     Pozdrawiam jednocześnie z okazji nadchodzących słowiańskich Świąt Przesilenia Słońca trwających od 24 grudnia do dzisiejszego święta Trzech Króli.

     --
     To zdumiewające, że bogactwo ludzi kościoła wzięło swój początek od zasady ubóstwa.
     (Montesquieu)
  • mim1652avo Re: Pedofilia w KK. 21.12.19, 14:29
   Drogi edico, wspaniałe to co piszesz!

   Dodaję:

   We wtorek, 18 grudnia tego roku, Papież obalił secret pontyfikalny związany z przestępstwami seksualnymi na nieletnich zapewniając jednak minimum konfidencjalności.
   https://stacja7.pl>zwatykanu>papiez-znosi-tzw-sekret

   Jeszcze dodaję:

   Gwałty w 2019 roku, 1000 zgłoszeń do Watykanu
   https://wiadomosci.wp.pl>watykan-tsunami-zgloszen

   matki i ojcowie jesteście w stanie wyobrazić sobie co ci przestępcy w czarnych sukniach robili waszym niewinnym dzieciom !!!
   • edico Re: Pedofilia w KK. 27.12.19, 18:12
    O ile można przyjąć, że tzw. Prawdziwy Bóg istnieje, to na pewno nie jest tak głupi, jak go przedstawiają mafiozi z mafii watykańskiej.

    --
    Niepotrzebne prawa osłabiają te, które są niezbędne.
    (Montesquieu)
   • privus Re: Pedofilia w KK. 02.01.20, 21:13
    Wierzysz w bzdety treści słów płynące z Watykanu? Przez 2 tys. lat dużo mówią a jedynym efektem jest zbierana kasa i wieczne umartwienia dla wiernych z tą religią.
  • janprzytarczyca Re: Pedofilia w KK. 21.12.19, 19:37
   www.youtube.com/watch?v=KAjw-RPL4Rg

   www.youtube.com/watch?v=UjTP7NJ_1XA
   www.youtube.com/watch?v=46FJMqenXVQ
   www.youtube.com/watch?v=OIgYOvoU42k
   www.youtube.com/watch?v=XYlOHlsYK9g
   www.youtube.com/watch?v=Dr3cX1Jvlck
   www.youtube.com/watch?v=OgKSti3R4js
   • edico Re: Pedofilia w KK. 27.12.19, 19:16
    Mroczna prawda o chronionym zakonie "Demona z Watykanu". (www.tvn24.pl)
    tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/raport-legionu-chrystusa-ujawnia-ogromna-skale-pedofilii-w-zakonie,995313.html
    --
    To zdumiewające, że bogactwo ludzi kościoła wzięło swój początek od zasady ubóstwa.
    (Montesquieu)
    • kociak40 Re: Pedofilia w KK. 27.12.19, 20:31

     "To zdumiewające, że bogactwo ludzi kościoła wzięło swój początek od zasady ubóstwa."

     Zapomnieli, że nawet ci, którzy żyją w luksusowych pałacach, po śmierci nie mają nadmetrażu.

     --
     -----
     "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka