Dodaj do ulubionych

Kto chce zdjąć krzyż z sali sejmowej

04.01.20, 12:26
Zdecydowana większość Polaków uważa ze krzyż s sejmie powinien pozostać tam gdzie jest -65% ankietowanych! Za zdjęciem krzyża jest 24% a reszta nie ma zdania w tym temacie . Najciekawiej jednak sytuacha się przedstawia w podziale na elektoraty partyjne. Najwiecej osób które chcą zdjąć w sejmie krzyż wcale nie jest na lewicy lecz w platformie a szerzej w Koalicji Obywatelskiej! (Zieloni i inicjatywa dla polski ). Wiedziałem ze platforma to większe i gorsze zło niż komuchy...
Obserwuj wątek
    • kociak40 Re: Kto chce zdjąć krzyż z sali sejmowej 04.01.20, 13:17

"Wiedziałem ze platforma to większe i gorsze zło niż komuchy..." - oszo-lom-z-rm

Sejm reprezentuje świeckość państwa i powinien być bez znaków religijnych.
      Sam możesz sobie powiesić krzyż na szyji, namalować na czole, gdzie chcesz, masz do tego
      prawo i chodzić tak na ulicy. Będziesz bardzo "mądrze" wyglądał. Będziesz się tym wyróżniał.

--
      -----
      "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
    • feelek Re: Kto chce zdjąć krzyż z sali sejmowej 04.01.20, 13:42
      Tytuł wątku brzmi jak pytanie:
      Kto chce zdjąć krzyż z sali sejmowej ?

Ja - nie,
      uważam, że w sali sejmowej krzyż wisi sugerując, że NIE reprezentuje poglądu wszystkich, którzy się tam zbierają:
      nie wisi centralnie, a z boku.
      W ten sposób ci, którzy NIE utożsamiają swych poglądów z krzyżem są uhonorowani.
      Gdyby krzyż wisiał centralnie, jak orzeł, wtedy byłoby inaczej.
      feelek, członek PO.

PS. NIe uważam poglądów O'szołom za "...większe i gorsze zło niż komuchy...."
      To zło jest inne.
      Ale Polska sobie i z tym poradzi.

PS2: a przed wojną: orzeł nie miał krzyża - to dopiero było zło "...gorsze niż komuchy..."...wiadomo: "Sanacja - masoni..."
    • privus W to której parafii 04.01.20, 16:27
      te statystyki sporządzono? Glemp też grzmiał jak grom z jasnego nieba, że Polska jest skatoliczona w 98%.
      Jak zwykle ze statystyk kościelnych płynie taka sama prawda jak i z głoszonych nowin czy innych akcji :)

oszo-lom-z-rm napisał:

>
      > Za zdjęciem krzyża jest 24% a reszta nie ma zdania
      > w tym temacie .
      • pocoo Re: Wszyscy rozsądni chcą zdjąć krzyż 04.01.20, 18:14
        virks napisał:

> Wszyscy rozsądni i normalni chcą zdjąć krzyż z sali sejmowej. Symboli religijny
        > ch w sali sejmowej chcą tylko niebezpieczni ekstremalni religijni fundamentaliś
        > ci.

Dla jednych krzyż...no bo...no bo to krzyż.
        Dla drugich jest uwiarygodnianiem wszystkich sejmowych łgarstw , chamstwa , wyzwisk i wulgaryzmów.
        Bóg, ho...ho...ho...ho...co? Ja nie wiem.
    • pocoo Re: Kto chce zdjąć krzyż z sali sejmowej 04.01.20, 18:18
      oszo-lom-z-rm napisał:

> Zdecydowana większość Polaków uważa ze krzyż s sejmie powinien pozostać ...

Tak, tam jest jego miejsce, wśród pisowskich kłamstw, draństw i złodziejstwa.
      Ciebie to nie oburza? Widocznie jesteś tak samo zakłamany jak oni. Ten krzyż sam spadnie i jak pierdyknie między oczy...to nawet zakwakać nie będzie miał czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka