• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

wizyta komornika Dodaj do ulubionych

• IP: *.magma-net.pl 10.11.10, 17:36
    Witam serdecznie , mam pytanie odnośnie wizyty komornika w domu mojej mamy, Mieszkam i jestem zameldowana z córką u mojej mamy , ona jest głównym właścicielem mieszkania, mam nie spłacony kredyt , jak narazie jestem bez pracy , i na przeżycie mam tylko alimenty. Moje pytanie? co może zabrać komornik z domu mojej mamy , skoro ona jest głównym właścicielem lokalu ?Bo komornik który był w domu , zrobił przegląd pokoi , i powiedział , że zabierze telwizor i inne rzeczy , mimo tego, że nie sa one moje. Czytam te pytania i odpowiedzi na różnych forach i jedni pisza że może zabrać , inni że znowu nie , że tylko co należy do mnie w miom pokoju to może zabrać .Bardzo proszę o aktualną odpowiedż , z góry dziękuję.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.10, 19:20
      Zabrać to nie zabierze ale może zrobić zajęcie na tym , to Towja mama musi udowodnić że one należą do niej i wtedy pisze do komornika pismo o zdjęcie spod egzekucji ale może się mylę ? sam mam masę dobrej klasy sprzętu w tym nową kuchnię i brata zadłużonego po uszy chyba ma 14 wierzycieli i powoli już go nękają bo stracił prace , rozpił się a mieszka ze mną w jednym domu ale na różnych piętrach tyle że nigdzie nie jest zapisane co jego a co moje
    • Gość: ghjgnvn IP: *.echostar.pl 10.11.10, 21:35
      Jeżeli jest głównym właścicielem lokalu twoja mama to nie może zabrać tego lokalu, ale może zabrać twoje dziecko jeżeli jesteś gównym właścicielem dziecka
      • Gość: Q IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.10, 09:43
        ghjcośtamcośtam twojemu ojcu to komornik jaja zabrał za długi i do żony ( twojej matki) knura dopuścił. I wyszło takie coś jak ty.
        • Gość: mnm123 IP: *.magma-net.pl 11.11.10, 14:37
          ty wiesz co ty wogóle piszesz człowieku ? jakiś nienormalny jesteś!!! , tylko osoby z taką osobowością mogą takie bzdety napisać!!! nie znasz konkretnej odpowiedzi to nie udzielaj się na forach !!!
          • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 16:37
            Dobrze by było jak by mama zaopatrzyła się w jakieś dowody zakupu sprzętu , wystarczy umowy kupna sprzedaży między np znajomymi zawarte np kilka lat temu / tak date wklepać / - taka fikcja ale skuteczna - to opcja jak nie ma faktur imiennych na RTV/AGD czy meble
            • Gość: mnm123 IP: *.static.tvk.wroc.pl 13.11.10, 14:36
              dziękuję ślicznie :)
      • Gość: soft IP: *.182.84.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.11.10, 16:18
        zabrac dziecko ale zes gosciu blysnal ,czasami czlowiek szuka pomocy a tu trafisz na takak wypowiedz ze zwala cie z nog
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.10, 14:12
      www.kredyty.aid.pl/majatek-osob-trzecich-a-egzekucja.htm
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.