zajęcie komornicze konta bankowego Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam ,
    zwracam się z prośba o pomoc , mam zajęcie komornicze konta bankowego z tyt Zus oraz niezapłaconej fv. Problem polega na tym ,ze od ponad roku na koncie zablokowana jest kwota 20 tys zł , zobowiązania nie są przekazywane , ponieważ komornicy nie moga się ze sobą porozumieć - tak twierdza w banku . Co w związku z zaistniała sytuacja mogę zrobić aby uruchomić te pieniądze i zacząć spłacać swoje zobowiązania. Dodatkowo paradoksem jest fakt ,ze u komornika spłaciłem już jedno zobowiązanie przeszło pół roku temu ale należność do ściągnięcia nadal wisi w blokadach na koncie . bank twierdzi ,ze nie otrzymał żadnego pisma od komornika o zakończeniu sprawy , a komornik twierdzi ,ze dokonał wszytkich czynności zgodnie z prawem .

jacek_s

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.