pomoc w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty w Dodaj do ulubionych


proszę o pomoc w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Czy to może być coś takiego typu, bo nic konkretnego mi do głowy nie przychodzi. Wyrok za nie zapłacone faktury z ERY. Faktury wystawione w lutym 2002 rok.

SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY WYDANY W POSTĘPOWANIU UPOMINAWCZYM

Od nakazu zapłaty z dnia ............., wydanego przez Sąd Rejonowy Lublin-Zachód, doręczonego mi ............., wnoszę sprzeciw z wnioskiem o:

1. zaskarżenie nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym w całości kwoty 600 PLN oraz kwotę 600 PLN tytułem kosztów procesu

Uzasadnienie:
Powód żąda w pozwie zapłaty kwoty 600 PLN za faktury wystawione przez wierzyciela pierwotnego czyli Polska Telefonia Cyfrowa Sp.zo.o.

Polska telefonia Cyfrowa Spzo.o. świadczyła mi usługi telekomunikacyjne okresowe i w związku z tym całkowita kwota którą żąda ode mnie Powód uległa przedawnieniu zgodnie z Art. 117 i 118 Kodeksu Cywilnego.
Z tych względów sprzeciw jest uzasadniony.


Czy trzeba coś jeszcze dopisać bo nie wiem, więc proszę o rady i wskazówki.
pozdrawiam,
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.