• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

komornikstop Dodaj do ulubionych

• IP: 212.160.172.* 05.09.12, 10:44
    Mam pytanie, pojawiła się oferta ze strony tego portalu, że są w stanie mi pomóc, czy korzystaliście z ich usług? jakieś opinie?
    Jednocześnie chciałam zapytać o ogłoszenia drobne typu: "pomogę każdemu/oddłużenia/ zadłużonym" potrzebuję pilnie pomocy.
    Zaawansowany formularz
    • 05.09.12, 12:28
      Trzymaj się z daleka od nich. Zajmują się głównie zaśmiecaniem internetu swoimi postami. Sam tutaj usunąłem któregoś dnia ze 150 spamerskich wpisów ich autorstwa. Nieliczne wpisy niereklamowe, miały zerową czy wręcz ujemną ( szkodliwą ) wartość merytoryczną.

TO NIE SĄ PROFESJONALIŚCI.

Tutaj masz dobre info nt. tejże firemki:
      forum.gazeta.pl/forum/w,726,138384723,,Ostrzezenie_publiczne_przed_ROLEX_vel_Komornik_S_.html?v=2

Co o drugiego pytania - takie ogłoszenia są kierowane do ludzi zdesperowanych, prawie zawsze pod zastaw hipoteki. Poszukaj na forum, trochę jest o tych hienach.
    • 05.09.12, 13:57
      Gość portalu: kirc napisał(a):

> Mi pomogli w ugodzie i nie mogę powiedzieć o nich złego śliwa.Zadzwoń lub napis
      > z do nich to będziesz miał własną opinię o nich.Ilu ludzi tyle opini .

Ty przestań reklamować na wszystkie sposoby ten złodziejski interesik. Oszuście i złodzieju! Idź robić te swoje roletki dachowe. A najpierw uzupełnij stronę o prawdziwe dane podmiotu świadczącego i wykasuj te bzdury o prezesach zarządu.
    • Gość: xxx IP: 212.160.172.* 05.09.12, 16:14
      na ich stronie są same pozytywne opinie i podziękowania. Chyba pozostaje mi walczyć samemu ewentualnie moze jakiś prawnik specjalizujący się w tematach zadłużeniowych.
      • 05.09.12, 18:13
        Gość portalu: xxx napisał(a):
        > na ich stronie są same pozytywne opinie i podziękowania. Chyba pozostaje mi wal
        > czyć samemu ewentualnie moze jakiś prawnik specjalizujący się w tematach zadłuż
        > eniowych.

Są same pozytywne, bo sami je piszą.
        Mojej negatywnej opinii o ich metodach działania nie zechcieli zamieścić, ani ustosunkować się do nich drogą mailową.
        Podobnie jak w przytoczonym wątku - na zarzuty nie odpowiedział żaden przedstawiciel firmy.

Posty z bieżącego wątku, co do których mam podejrzenie, że są spamem autorstwa ROLEXA - idą do kosza.
    • Gość: Wanda IP: *.183.161.253.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.09.12, 18:05
      A co to za problem pozbyć sie komornika? Wystarczy spłacic swoje zobowiazania które wynikaja z prawomocnych wyroków. Innego sposobu pozbycia sie komornika nie widze oczywiście jeżeli w odzyskanie swoich należności wierzyciel jest bardzo zaangażowany. Wanda
      • 07.09.12, 18:36
        Gość portalu: Wanda napisał(a):

> A co to za problem pozbyć sie komornika? Wystarczy spłacic swoje zobowiaza
        > nia.......

Faktycznie to jedynie słuszne i najprostsze wyście,POPIERAM..
        • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 07:40
          Jest jeszcze inny sposób. Pisałem o tym ale chyba kogoś w oczy szczypało i usunął wpis.
          Ale przypomnę: wystarczy zrobić z siebie gołodupca, tak na papierze. I komorniczek może nacs cmoknąć.
          POLECAM. Proste w wykonaniu i stosunkowo niedrogie.
          Pozdrawiam
          • 09.09.12, 08:39
            Gość portalu: Cfaniak napisał(a):
            > Jest jeszcze inny sposób. Pisałem o tym ale chyba kogoś w oczy szczypało i usunął wpis.

Post poleciał, bo zawierał pośrednie odniesienia do postów zaśmiecaczy z Rolexa. Usunięcie tamtych czyniło go wyrwanym z kontekstu.
            • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 11:08
              Dzięki za wyjaśnienie :)
          • Gość: Wanda IP: *.183.173.77.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.09.12, 15:54
            A kiedy najlepiej zrobić z siebie gołodupca? Przed zaciągnięciem zobowiazania czy tez po ? A co to znaczy ''na papierze''? Słyszałes o wyjawieniu majątku? A takim gołodupcem to masz zamiar byc dokońca swoich dni ? A twoi wierzyciele to nie mają sposobów żebny namierzyc cię i podac komu trzeba na tacy?
            P.S. A czy ty naprawdę uwazasz że twoje fantasmagorie ktokolwiek potraktuje poważnie? Wanda
            • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 16:28
              A jaki majątek mam wyjawić ? Zegarek na ręku, bielizna, sweterek..........:) Moim dzieciom nikt niczego nie zabierze.
              A wierzyciele? No cóż mogą sobie dzwonić, wysyłać pisemka, latać po komornikach...... Namierzać mnie nie muszą - od 30 lat mieszkam w tym samym pięknym domu z ogrodem i ukrywać się nie mam zamiaru.Wszystko w odpowiednim momencie przepisałem na dzieci i nic nie posiadam.Skarga Pauliańska moich czynności nie dotyczy.Minęło ponad 5 latek.....:) Rozumiesz? Gdybym był twoim dłużnikiem co mogłabyś zrobić ? Gwarantuję, że NIC. Zupełnie nic Wandziu........
              • 09.09.12, 16:40

> Gdybym był twoim dłużnikiem co mogłabyś
                > zrobić ? Gwarantuję, że NIC.

Gdyby to była okrągła sumka, a pożyczkodawcami parabanki lub fizyczni to najbardziej obawiałbym się noża między 3 i 4 żebrem, np. w tłumie na bazarze.
                • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 16:49
                  Moi wierzyciele to tyko instytucje (banki, ZUS itp). A więc kosy się nie obawiam i korzystam z życia.............:)
                  • 09.09.12, 18:41
                    Jeśli świadomość bycia oszustem i złodziejem, bo do tego w sumie się przyznajesz, Ci nie przeszkadza, to oczywiście masz racje. Instytucje są tu bezradne. Ale zawsze może trafić Ci się jakiś spadek czy interes życia, a Twoje papiery uniemożliwią Ci działanie. Różnie to bywa z tym "cfaniakowaniem".
                    • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 19:24
                      Nie znasz mojej historii więc nie oceniaj. Coś w życiu poszło nie tak i takie są konsekwencje. Żadnej "prywatnej" osoby nie skrzywdziłem. Mam czyste sumienie.
                      Nie dam rady wyjść na prostą a przyszłość moich dzieci jest dla mnie ważniejsza niż kasa dla banków.
                      Pozdrawiam
                      • 09.09.12, 19:30
                        Załóżcie osobny wątek, jak chcecie się bawić w przepychanki słowne, bo robi się bałagan.
                        • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 19:34
                          Ja już żegnam. Dobranoc :)
                    • Gość: Ja IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.09.13, 16:29
                      do trola-złpodziejem to jest nasz rząd który kradnie nasze pieniądze w oficjalny sposób paliwo z 3,forum.gazeta.pl/forum/s,726,138672608,138771229.html?rep=1&from=23 na,6zł----frank szwajcarski z 2,2 na 3,7. i banki--jakoś w niemczech ministerstwo finansów zakazało oferowania kredytów we frankach (ochrona obywatela).a u nas ja najbardziej te same banki zdobyły mnóstwo ofiar! o czym ty kobieto!!! mówisz o uczciwosci!Kto pzrewidział w 2007 taki skok franka .Do dzis mam artykuły z wypowiedziami najwiekszych autorytetów ekonomii ,ze nie mamy sie czego bac! a gazeta jest z 2009r ,Rzeczpospolita ,"WPROST"-jesli to kogos interesuje.To jak my zwykli obywatele mielismy to przewidziec w 2007r-kiedy zaciągalismy kredyty!Takze pani wypowiedz ma wiele wspólnego z pani nickiem.
                      • 11.12.14, 18:45
                        to są oszuści z daleka od nich
                  • Gość: Wanda IP: *.183.173.77.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.09.12, 19:00
                    No tak . A czy nie pomyslaleś o tym że twój dług bank , zus , itp sprzeda WYJĄTKOWO SKUTECZNEJ FIRMIE WINDYKACYJNEJ . A wtedy twój dług będzie TA FIRMA chciała odzyskać / np. ..dziwny pan pokaże ci zdjęcie bliskiej ci osoby...?/ w KAŻDY MOZLIWY SPOSÓB. Ktos tu pisał o...'' kosie ''między 3-4 .
                    Jeżeli będziesz interpretował swoje chore teorioe na swój dziwny sposób to ..dopadna cie ALBO DOPADNIE CIE juz wkrótce. Wanda
                    • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 19:18
                      Wandeczko. Nie powinnaś oglądać filmów po 22-giej.
                    • 13.09.12, 17:24
                      Wandziu, ZUS nie sprzedaje długów firmom windykacyjnym, on ma od tego aparat państwa. Dodatkowo przypomnę ci że śmierć dłużnika nic nie daje wierzycielowi, o ile rodzina nie będzie na tyle głupia aby przyjąć spadek
                      • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.12, 18:38
                        Moje potomstwo już teraz zrzekło się spadku po mnie. I dzieciaki w świetle prawa są traktowane tak jakby nie dożyły mojej śmierci. I co ważne - dotyczy to też ich zstępnych.......
                        Jestem wyluzowany............:)
                        • 15.09.12, 09:12

> Moje potomstwo już teraz zrzekło się spadku po mnie. I dzieciaki w świetle praw
                          > a są traktowane tak jakby nie dożyły mojej śmierci. I co ważne - dotyczy to też
                          > ich zstępnych.......
                          > Jestem wyluzowany............:)

Praktycznie jak to wykonać..?przed sądem(trzeba założyć sprawę),czy wystarczy u notariusza.?
                          Pytam bo chcę tak samo zrobić.
                          • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.12, 10:06
                            www.blizejprawa.pl/articles/134/n/76
                            Każdy notariusz. Piękna sprawa w naszym ustawodawstwie....:)
                            • 15.09.12, 10:25
                              Dzięki za link...teraz będę działał w tym temacie
                              • Gość: Cfaniak IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.12, 10:58
                                :)
    • 10.09.12, 04:57
      Gość portalu: [...] napisał(a):
      > Zapraszamy wszystkich do serwisu [...] palantów odsyłamy z kwitkiem.

Rozumiem. Wybiegasz z krzykiem z pokoju, gdy tylko się zauważysz, że w nim jesteś.
      Przyjmij wyrazy.
    • Gość: dzbity życie IP: *.play-internet.pl 13.09.12, 16:31
      A ja polecam nie brać kredytów i po sprawie.
    • Gość: Brydzia IP: *.deblin.vectranet.pl 23.07.13, 19:57
      tak,korzystalam z pomocy tej firmy,to sa naciagacze jak wiele innych,prosze im nie wierzyc,mne nabrali i naciagneli na 400 zl,a pomocy zadnej.
      • 28.07.13, 06:34
        Gość portalu: Brydzia napisał(a):
        > tak,korzystalam z pomocy tej firmy,to sa naciagacze jak wiele innych,prosze im
        > nie wierzyc,mne nabrali i naciagneli na 400 zl,a pomocy zadnej.

My - wierzymy, a nawet wiemy, że to oszuści - może niekoniecznie w rozumieniu kk, ale oszuści i naciągacze.
        Problem w tym, że Ty i Tobie podobni nie chcieli nam uwierzyć...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.