Dodaj do ulubionych

kotły kotly piec piece termiko co c.o.

16.10.12, 18:23
Witam, jako że zaczął się sezon grzewczy, a szykowała mi się wymiana pieca, po szybkim zorientowaniu się w terenie chyba najciekawsze oferty wg. mnie ma firma "Termiko" z Jarocina. Mam dom jednorodzinny z poddaszem, i stosunkowo niewielką kotłownię, więc potrzebny był kocioł o kompaktowych rozmiarach i mocy grzewczej ok. 10~12 kW. Parametry spełnia kocioł o nazwie "Drex", tani w zakupie i porządnie wykonany. Na wyposażeniu jest dmuchawa i sterownik. I teraz moje pytanie, czy ktoś ma ten kocioł dłużej, i wie jak mu się sprawuje? Ja mam go niecały miesiąc, i muszę przyznać, że grzeje się nim idealnie.

Pozdrawiam, i czekam na odpowiedzi, Szymek.

dla ciekawych strona firmy:
www.termiko.eu
Obserwuj wątek
    • romek503 Re: kotły kotly piec piece termiko co c.o. 22.10.12, 23:18
      Witam. Ja mam model Viper ok pół roku, i chyba troszkę się różni. Wrzucam do niego ok 22 kg opału - na ok. 180 m2 powierzchni wystarczy mi na prawie dobę. Do wyboru są u nich różne sterowniki - ja mam Proton, i jestem naprawdę zadowolony. Piec jest na tyle wydajny że przy pompie nie włączonej wcale woda gotuje mi się w chwila moment. A, czyszczę go raz na miesiąc:)

Pozdrawiam, Roman:)
    • zenek626 Re: kotły kotly piec piece termiko co c.o. 30.10.12, 22:15
      Po przeczytaniu waszych wypowiedzi mogę się jedynie pod tym podpisać. Kocioł przywieziono (w cenie), zainstalowano fachowo (dodatkowych parę groszy). Krótko czekałem, ok 2 tygodni. Ręce w kieszeni, piec założony i problem z głowy!

tak poza tym, ja mam akurat większego atosa, ładuje w niego śmieci, kartony, wszystko. Pali się nim super

Pozdro zenon

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka