Dodaj do ulubionych

DT Partners

IP: *.dtpartners.pl 30.10.12, 12:52
kilka miesięcy temu dostałam informację, że bank sprzedał mój dług firmie DT Partners z Warszawy i przyznam szczerze, że na początku byłam przerażona, że zostanę nawiedzona w domu przez osiłków, domagających się spłaty zadłużenia. Zamiast tego otrzymałam wezwanie do zapłaty, a zaraz potem skontaktowano się ze mną telefonicznie, proponując ratalną spłatę zadłużenia. Dogadałam się na raty, które jestem w stanie faktycznie spłacić - windykator był bardzo elastyczny i nawet powiedziałabym wyrozumiały. Zatem - nie taki wilk straszny, jak go malują :)
Edytor zaawansowany
  • unhappy 30.10.12, 12:57
    Gość portalu: Basia napisał(a):

[ciach bzdety]

Zapomniałaś napisać, że w ramach podziękowania za spłatę zadłużenia podłączyli ci jeszcze komputer do Internetu :)

Już miałem spama skasować, ale tak naiwni spamerzy to już rzadkość. Niech zostanie to się jeszcze ktoś pośmieje. Basiu.

--
    Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
    douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
    (w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)
  • frediiii 30.10.12, 21:02
    Trochę przypomina mi to reklamę KRUKA ;)
    A teraz fakty, banki w 9/10 przypadków banki pozbywają się długów posiadających wady prawne, przeważnie przedawnionych, w innym przypadku sprzedaż dobrego długu za 10-20% wartości podstawowej długu byłaby co najmniej niegospodarnością ;).
    powiedzmy dług to 5000 PLN, firma windykacyjna kupiła za 500 PLN, więc jak odzyskają 600 PLN bez większych niż telefon nakładów są do przodu. Co najważniejsze dogadując się i nie daj boże wpłacając choćby złotówkę uznajesz dług a wtedy odzyskają zapewne nie tylko te 5000 PLN ale także i 5000 PLN odsetek, argument że miły windykator obiecał że możesz spłacać po 200PLN nie uzyska w oczach sądu uznania, jak FW będzie uzyskiwała nakaz zapłaty ( jest wezwanie do zapłaty, jest uznanie długu, sprawa pozamiatana), gdyby mieli nakaz rozmowa już nie jest miła, bo po co się wysilać, kasa, albo komornik. Jeśli dług ma więcej niż 3 lata ( dla banku) i nie nakazu zapłaty, możesz też powiedzieć miłemu Panu z FW żeby się bujał i jak chce niech pozwie cię do sądu (Z FW nie podejmuje sie dyskusji szkoda czasu).
    Następnie gdy dostaniesz z sądu nakaz zapłaty za 3,75 wysyłasz do sądu ( podałem dla e-sądu) pismo w stylu:

Sprzeciw pozwanego od nakazu zapłaty
    wydanego w postępowaniu upominawczym

Na podstawie art. 503 k.p.c zgłaszam sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez Sąd Rejonowy w Lublinie, XVI Wydział Cywilny, z dnia../.../2012r., doręczonego mi .../.../2012., sygn. akt. VI Nc-e XXXXXXX/12
    Wnoszę o:
    - oddalenie powództwa w całości
    - zasądzenie kosztów zastępstwa procesowego powodowi
    - zasądzenie kosztów opłaty sądowej 30,00 PLN powodowi *

Uzasadnienie:
    Sąd rejonowy w Lublinie XVI Wydział Cywilny, nakazem zapłaty z dnia ..../..../2012r., doręczonym mi .../.../2012r.,
    sygn. akt. VI Nc-e XXXXXX/12 nakazał mi zapłatę kwoty XXXXX,00PLN z odsetkami ustawowymi od dnia .../..../200..r
    oraz kwotę XXXXPLN tytułem zwrotu kosztów procesu.
    Zgodnie z art. 819 § 1 kodeksu cywilnego rozszczenie z dnia XXX/XX/XXXXr zostało przedawnione.
    * żądania zwrotu kosztów (w przypadku EPU sprzeciw nie wymaga opłaty) oraz zwrotu kosztów zastępstwa, chyba że reprezentuje nas radca prawny lub adwokat.

Podawanie podstawy prawnej również nie jest wymagane, ale podnosi prestige ;)
    Wybór 10 000 PLN dla FW czy 3,75 dla poczty należy do ciebie.

• Gość: windyk1984 IP: *.ip.netia.com.pl 02.11.12, 17:59
    a co jesli sprawa nie jest przedawniona skupowane są długi z BTE? czyli przedawninie 10 lat.
  • Gość: windyk1984 IP: *.ip.netia.com.pl 02.11.12, 18:00
    a poza tym warto uniknąć wpisu do BIG i mieć pozytywną historię w BIKu
  • unhappy 02.11.12, 22:12
    Gość portalu: windyk1984 napisał(a):

> a poza tym warto uniknąć wpisu do BIG i mieć pozytywną historię w BIKu

No masz. Ja mam lepsze: warto być młodym, pięknym i bogatym.

--
    douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
  • threesounds 11.06.15, 14:26
    Kolejny pracownik tych złodziei.
    Skąd Wy bierzecie tych nieudaczników?
  • Gość: aqq IP: *.range86-130.btcentralplus.com 01.07.15, 10:37
    A na co komu BIG czysty? Ktoś to jeszcze będzie sprawdzał?
    A do BIKu spraw za wątpliwe długi np. telekomunikacyjne nie wpiszesz.
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.mm.pl 30.05.19, 05:32
    Pierdolisz...
  • unhappy 02.11.12, 22:11

> a co jesli sprawa nie jest przedawniona skupowane są długi z BTE? czyli przedaw
    > ninie 10 lat.

Wprowadzasz ludzi w błąd z niewiedzy czy specjalnie? BTE - przedawnienie 3 lata.

--
  • Gość: windyk1984 IP: *.ip.netia.com.pl 03.11.12, 12:58
    Nie wiem dlaczego to Ty wprowadzasz w błąd Roszczenie banku może przedawniać się dopiero po upływie 10 lat. Sytuacja taka będzie miała miejsce gdy bank wszczął postępowanie mające na celu dochodzenie roszczeń przed sądem - składając powództwo lub wniosek o nadanie klauzuli wykonalności bankowemu tytułowi egzekucyjnemu. W takim przypadku zgodnie z art. 125 § 1 kodeksu cywilnego roszczenie stwierdzone prawomocnym orzeczeniem sądu przedawni się z upływem lat 10, a nie-3.
    Cesja wierzytelności nie wpływa na okres przedawnienia
  • unhappy 03.11.12, 13:11

> W takim przypadku zgodnie z art. 125 § 1 kodeksu cywilnego roszczenie stw
    > ierdzone prawomocnym orzeczeniem sądu przedawni się z upływem lat 10, a nie-3.

BTE NIE JEST roszczeniem stwierdzonym prawomocnym orzeczeniem sądu. BTE to automat, sąd wyłącznie przyklepuje to co bank sobie wymyślił. BTE wystawia BANK, a nie sąd. Stąd ochrona mniejsza.

> Cesja wierzytelności nie wpływa na okres przedawnienia

No popatrz. Pamiętaj tylko, że BTE przysługuje wyłącznie bankowi. Kupująca dług firma musi uzyskać oddzielny nakaz zapłaty :)

--
  • threesounds 11.06.15, 14:28
    To jest ich pracownik - jeden z tych tępaków nie mających pojęcia o prawie, a próbujących wszystkim wokół wmówić, że są pracownikami kancelarii prawnej. Szkoda tylko, że zamiast prawników zatrudniają łamignatów po szkołach uzawodowionych.
  • Gość: tori IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.15, 11:46
    Twoja wypowiedz jest bardzo pomocna. DT partners zgłaszało się do mnie wcześniej - byłam dość nierozsądna,zeby sie dogadać. Dług 3800 (a faktycznie taki miałam w banku) urósł do 7000 a potem jeszcze chcieli 11000. Zapłaciłam te 7000 za pierwszym razem, bo autenczynie byłam dość głupia, żeby uznać, ze "trudno odsetki". W tej chwili zgłosili się z kolejnym długiem i z kwoty 3, 7 tys skoczyło w przeciągu tygodnia od "dogadania się" (chciałam uzyskać z banku informację na temat rzekomego długu) na 4,1 tysiąca. W tej chwili nie podejmuję rozmów z firmą. Pan osiłek zadzwonił, że się ze mną spotka. Odmówiłam. Powiedziałam, ze sie nie spotkam. Nie wiem za bardzo co zrobić, ale wygląda na to, że zaraz po rozmowie z bankiem zgłoszę na policję próbę wyłudzenia.
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 18.12.15, 14:48
    powiedz panu że zapraszasz gorąco, pogada sobie z twoim rottweilerem :)
  • Gość: Stach IP: 193.200.51.* 13.01.16, 18:38
    Witam mam taki problem wypowiedziałem polsatowi umowę wszystko odbyło się legalnie wypowiedzenie umowy 3 miesięczne płaciłem abonament przez trzy miesiące tylko nie oddałem dekoder?w w terminie polst przysłał pismo że ponoszę kare za nie oddanie dekoder?w w terminie dzwoniłem donich parokrotnie itak nic nie wskurałem po jakimś czsie dzwoni firma transcom z Wrocławia i muwi mi że mam zaległoś u polsatu za nie terminowe oddanie dekoderów 542 złote ja się tłumaczę tym że nie wiedziałem że mam je oddać tak czy siak wpłaciłem im 240 zł i ich olałem po ponad 8 miesiącach dostaję od firmy dt partners sms że mam się znimi skontaktować w sprawie długu od cyfrowego polsatu dostałem terz sms źże oni go kupili sprawa rozgrywa się w latach 2014,2015,2016
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 14.01.16, 15:43
    wybór masz prosty: albo płacisz co chcą albo nie płacisz
  • Gość: ewelina0997 IP: *.centertel.pl 17.03.16, 21:01
    bardzo nieprzyjemni ludzie. przez 3miesiace napastuja mnie bym oddala dlugi ex meza,w dodatku chcieli namowic mojego obecnego partnera by je splacil. 3 razy dziennie dzwonia. koszmar! moge ich zaskarzyc o stalking? ktos moze pomoc?
  • mordimer.madderdin 18.03.16, 03:55
    Gość portalu: ewelina0997 napisał(a):
    moge ich zaskarzyc o stalking? ktos moze pomoc?

Możesz próbować.
    Pomóc może policja, jeśli ta Cię spławi - idź do miejscowego rzecznika konsumentów czy UOKiK, opowiedz o problemie i o tym, że policja zignorowała sprawę.

I. Pamiętaj - policja ma OBOWIĄZEK przyjąć Twoje zawiadomienie. Po zbadaniu mogą odmówić wszczęcia postępowania, ale przyjąć zawiadomienie - MUSZĄ.
    II. Pamiętaj - nikt nie zrobi tego za ciebie, pierwszy krok musisz zrobić sama.

Póki nękani nie będą się zdobywać na ten pierwszy krok, póty takie typy będą się czuły bezkarne.
  • meg-ann 15.11.12, 08:27
    Witam,
    a jak wybrnąć z sytuacji, gdzie PKO sprzedało tej firmie przedawniony dług na firmowym koncie / debet 900 zł/ , firma ta poszła z tym do sądu poza miejscem zamieszkania dłużnika i dostała nakaz, gdzie teraz odezwał się komornik?
    Dodam, że żadne dokumenty ,że sprawa jest w sądzie o nakaz zapłaty do dłużnika nie dotarły, przez co wyrok się uprawomocnił...
    Jak tą sytuację rozwiązać?
  • Gość: Wanda IP: *.183.178.61.dsl.dynamic.t-mobile.pl 15.11.12, 15:45
    Wniosek o wznowienie postępowania - o ile nie minął termin przedawnienia.We wniosku wskazac silne dowody na to że nie otrzymałes sądowej korespondencji. Wanda
  • frediiii 15.11.12, 21:43
    dowiedz się od komornika nr sprawy, następnie pójdź do SR i tam uzyskasz wgląd w papiery, dowiesz się kiedy i gdzie szła korespondencja, jeśli okaże się że było doręczenie zastępcze, a wtedy:
     ZAŻALENIE NA POSTANOWIENIE O NADANIU TYTUŁOWI EGZEKUCYJNEMU KLAUZULI WYKONALNOŚCI
     WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE TERMINU DO ZŁOŻENIA SPRZECIWU OD NAKAZU ZAPŁATY
     SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY
    pośpiesz się masz tylko 7 dni
  • Gość: meg-ann IP: *.play-internet.pl 19.11.12, 02:05
    A jeśli jest już po terminie ?
    całość została sprytnie załatwiona, bo nakaz zapłaty jest z sądu z Wołomina, nie moje miejsce zamieszkania.Czy są jakieś przepisy mówiące,że rozprawa powinna być w sądzie najbliższym miejscu zamieszkania dłużnika"?
    Ja jestem niepełnosprawna, nie miałabym jak dostać się tam na rozprawę, inna rzecz, że o niej w ogóle nie wiedziałam...
    DT zatrudniło komornika, ale do mnie też wysyłają informacje o egzekucji... kwota nie jest duża, bo ponad 1000 zł ale ja nie jestem w stanie w tej chwili niczego spłacać, bo dochodów nie mam, nie pracuję od 2-ch lat.W domu też tylko podstawowe sprzęty :(
  • Gość: xxx IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.11.12, 08:04
    to d..pa mokra, nakaz uprawomocniony, mogą ścigać cię do końca życia, chyba że łaskawie rząd coś zmieni w przepisach
  • szarkama53 20.11.12, 12:14
    Wczoraj odezwal sie do mnie DT PARTNERS.
    Kupili moj dlug z BPH.
    Ten dlug byl juz u komornika,ktory sprawe umorzyl z braku sciagalnosci.
    Mam tez inne dlugi,ktore prowadzi jeden komornik.Jakas kwote (niewielka)juz mi z wyplaty sciaga(ten z BPH byl wlasnie u niego).
    Babce z windykacji dt partners powiedzialam,ze jestem niesciagalna i zaden komornik nie pomoze.
    Stwierdzila,ze oni maja "swojego komornika" i ten napewno sciagnie!?
    Zapytalam czy ma na mysli,ze wyrwie mi nerke!
    Odpowiedziala,ze ja sobie nie zdaje sprawy co mnie czeka.
    Odpowiedzialam,ze w takim razie czekam "co mnie czeka".
    I tu moje pytanie-czy mozliwe jest,ze oni maja swojego komornika?
    Mam na mysli,ze jezeli przysla mi komornika,to chyba musi to nakazac Sad prawda?
    W innym przypadku bedzie to chyba zwykly windykator?
    Jesli nawet odbedzie sie jkas sprawa,przyjdzie komornik,nic nie zajmie,to sprawe przejmie moj obecny komornik?
    Mam zajecie na pensji,to inny komornik juz nie moze zajac mi tej reszty co pozostaje(800zl)?
  • Gość: nie dam się bandyt IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.14, 10:23
    Ta firma to jakaś mafia i bandyci.
    Nie interesują ich przepisy, nagminnie łamią prawo i próbują ściągać nieistniejące długi.
    Wydzwaniają codziennie i wysyłają smsmy z kilku różnych numerów telefonów. Nagminnie łamią prawa obywatelskie. W rozmowach telefonicznych wprost podkreślają, że nie interesuje ich czy dług jest zasadny czy nie i czy w ogóle jest prawdziwy. Interesuje ich tylko zdobycie pieniędzy!
    Zgłaszam sprawę na policję! Pewnie takich spraw jest więcej, bo tacy złodzieje zawsze działają tak samo. Próbują nakraść jak najwięcej zanim zrobi się wokół nich szum.
  • moni_ka_k 25.03.15, 20:12
    UWAGA! Ta firma to oszuści - wysyłają smsa z różnych numerów telefonu wmawiając dług, którego nie ma. Mnie próbowali wmówić rzekomy dług odkupiony od firmy Orange. Oczywiście dowiadywałam się w siedzibie Orange, że żadnego długu u nich nie mam i nigdy nie miałam. Mam zresztą telefon na kartę a nie abonament. Zatem ewidentna próba naciągania. Nie oddzwaniajcie na podawany numer telefonu 22 276 66 88 Ja również zgłaszam sprawę na policję.
  • Gość: aqq IP: *.range109-148.btcentralplus.com 27.03.15, 13:49
    Maja przy tym poczucie humoru. Pisza w sms np. ze oferuja kredyt :)
  • zara550 27.03.15, 20:24
    A ja jestem wrecz NIEPOCIESZONA,ze DT Partners
    juz od kilku miesiecy nie kontaktuje sie ze mna!
    Pogniewali sie czy co?
    Panowie windykatorzy! Wrecz wam wspolczuje,ze "nie dogadaliscie"sie ze mna!
    Moze macie z tego powodu depresje?
  • Gość: ktoś IP: *.net.pulawy.pl 08.06.15, 23:31
    KTO ZAPŁACIŁ ZA TEN TEXT ???????????????????????? moje doświadczenie z tą firmą jest zupełnie odmienne. Pracownicy tej firmy za przyzwoleniem szefostwa (mam nagrania-lub na polecenie) są nie przygotowani do rozmowy z klientami. Dzwoniąc nie potrafią powiedzieć o co im tak naprawdę chodzi szukają zaczepki by zmusić kogoś do uznania zobowiązania.Mam jednego faworyta którego imienia i nazwiska dziś nie zdradzę (on i paru kolegów wie o kogo chodzi), ale pracując w mordorze potrafi wytknąć kalece jego ułomności, poprawiać wypowiedzi rozmówcy powołując się na swoją znajomość słownika języka polskiego oraz wykształcenie, sam popełniając błędy na poziomie SP. Jego elokwencja jest porażająca -zalecił mi obejrzenie filmu "DŁUG" -KTOŚ ICH WIDOCZNE TAK SZKOLI -ale chyba nie zrozumiał o co w tym filmie chodzi(pewnie szefowa która nie zdobyła się na przeprosiny za osobę którą firmuje swoim nazwiskiem a okazała się ...........też nie zrozumiała tego filmu) . Straszą przysłaniem windykacji terenowej (od 5 miesięcy)- rozmowa z nimi ma być "bardzo nie przyjemna" -dopytując o co chodzi z tym brakiem przyjemności - nie otrzymałem odpowiedzi którą można zacytować( brak sensu w treści wypowiedzi) . ale moim HITEM jest wypowiedź mojego faworyta ulubieńca szefowej (nazwiska mi znane) co należy robić przed robotą( cytuje dosłownie - przed robotą należy rozgrzać dłonie i wziąć się roboty) - o co chodziło temu panu????????????????????????? - szefostwo pozwala mu na takie teksty ( rozumiem wolność wypowiedz ale proponowanie takich rzeczy wzbudza we mnie niesmak- i to wraz z przełożoną uważają za profesjonalną obsługę.) mój cytowany ulubieniec ma kilka świetnych wypowiedzi (posiadam nagrania wraz ze słowami jego szefowej) ale poza "rozgrzanymi rękoma nie posiadam zgody na publikację" chciałem zapytać gdzie opublikować to nagranie ale ........ Pozdrawiam zwierzchniczkę konsultantów i mojego faworyta, KTÓRY WEDŁUG WŁASNEGO OŚWIADCZENIA "POSIADA SPRZĘT KTÓRY " MOŻE BYĆ UŻYTY DO GWAŁTU" p.s. a może za to tak bezkrytycznie patrzy na niego jego szefowa.
    ukłony dla właścicieli za nadzór nad kadrą kierowniczą.
  • threesounds 11.06.15, 14:22
    To bardzo ciekawe bo ode mnie ta firma próbuje wyłudzić pieniądze na podstawie fałszywej faktury. Nawet zgłosiłem ich do prokuratury i mimo wyroku mówiącego jasno, że niczego nie jestem winien nadal wysyłają mi smsy. Co ciekawe odmawiają wysłania pisma bo miałbym wówczas dowód nękania i mógłbym wytoczyć im proces, a smsmów w tym niecywilizowanym kraju nikt nie uznaje.
    Tak czy siak radzę omijać szerokim łukiem bo wszelkie pochlebne opinie są pisane przez pracowników tych złodziei. Co istotne, nie jest to żadna kancelaria prawna ani nie zatrudnia ani jednej osoby mającej w kwestii prawa choć nikłe pojęcie.
    Reasumując, firma DT Partners to wykorzystujący luki prawne złodzieje.
  • threesounds 11.06.15, 14:23
    To bardzo ciekawe bo ode mnie ta firma próbuje wyłudzić pieniądze na podstawie fałszywej faktury. Nawet zgłosiłem ich do prokuratury i mimo wyroku mówiącego jasno, że niczego nie jestem winien nadal wysyłają mi smsy. Co ciekawe odmawiają wysłania pisma bo miałbym wówczas dowód nękania i mógłbym wytoczyć im proces, a smsmów w tym niecywilizowanym kraju nikt nie uznaje.
    Tak czy siak radzę omijać szerokim łukiem bo wszelkie pochlebne opinie są pisane przez pracowników tych złodziei. Co istotne, nie jest to żadna kancelaria prawna ani nie zatrudnia ani jednej osoby mającej w kwestii prawa choć nikłe pojęcie.
    Reasumując, firma DT Partners to wykorzystujący luki prawne złodzieje.
    Najlepiej od razu zgłaszać na policję!
  • bogucjusz 10.06.15, 13:58
    To już rosyjskie trolle internetowe potrafią pisać cwaniej i bardziej przekonująco. DT Partners gratulujemy poziomu marketingu sieciowego :-)
  • karolina7957 25.06.15, 22:01
    Witam,
    Niestety mam do czynienia tez z ta firma,scigaja mnie o dlug,ktorego nie mam i strasza sadem.Wiele razy powtarzalam ,ze nie maja do mnie dzwonic to teraz nie dzwonia juz na komorke tylko na telefon stacjonarny mojej mamy dodam do tego ,ze o 21:45.DZwonilam do mojej sieci komorkowej i powiedziano mi ,ze oni nie sprzedaja dlugow.Jestem bezsilna bo te telefony sa naprawde meczace:(nie wiem co dalej,moze ktos mi pomoze?
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 26.06.15, 12:22
    pilnuj poleconych z sądów, w razie nakazu zapłaty musisz wnieść sprzeciw.
    co do telefonów - spróbuj na komisariacie art. 190a kk oraz art. 107 kw. ze stalkingiem łatwo nie będzie, może zlośliwe niepokojenie coś da
  • karolina7957 28.06.15, 12:17
    Dziekuje za informacje,mam nadzieje,ze w koncu odpuszcza...
  • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.16, 15:52
    Najwyższa pora aby o działaniu tej firmy poinformować media ja już kontaktowałem się z faktem myślę że w końcu rozwiąże się problem nękania i ściągania nieistniejących długów.
  • Gość: JWJ IP: 213.146.52.* 29.06.15, 20:37
    Jestem bardzo ciekawa jakie opłaty dodatkowe do głównej należności doliczył e-sąd. Jeśli możesz podać to b. proszę. Czy DT Partners faktycznie kieruje sprawy do sądu czy tylko straszy?
  • 4anna23 30.06.15, 11:50
    dodatkowe opłaty to odsetki 860 zlotych plus koszta zastepstwa procesowego tj.600 zl plus 41 oplata sadowa.Ta firma juz wniosła pozew do e sadu i wystawili nakaz zapłaty.Ale niewiem czy ten dług nie uległ przedawnieniu bo sprawa z upc byla w 2012 roku
  • Gość: sir IP: *.centertel.pl 19.10.15, 23:55
    Oddają do sądu. Dostałem coś takiego od nich. długa historia nie chcę opisywać. Jednak dzisiaj zadzwonili do mnie i facet zasugerował wizytę u mnie to zmienię zdanie. W środę zgłoszę sprawę w prokuraturze. To jest już zastraszanie karalne.
    sir
  • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.16, 15:56
    Chciałem uzyskać taką odpowiedź to usłyszałem"Nic panu nie przyślemy a dzwonić będziemy codziennie o której jutro zadzwonić o siódmej czy o ósmej. Najwyższy czas aby tą sprawą zajął się prokurator.
  • 4sushi 02.03.18, 14:48
    To są oszuści!oni biorą kasę a tak naprawdę działają na rzecz firmy Altus wplacilam im połowę długu bo go kupili od Orange a w trakcie spłaty Altus wystąpił o nakaz zapłaty wyższej kwoty dostał ten nakaz o którym nic nie wiedziałam po czym Altus wynajął komornika od którego się o wszystkim dowiedziałam ale mimo to sprzedali dług firmie EGB tak więc totalne MATACTWO żeby nie można bylo się zorientować w sprawie ale będę się odwoływać do Sądu o prawidłowe doręczenie Nakazu żeby wnieść sprzeciw itd
  • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 03.03.18, 00:07
    Zapamiętaj sobie raz na zawsze, że OSZUSTOM SIĘ NIE PŁACI.
    Dług spłaca się tylko pierwotnemu wierzycielowi.

Życzę powodzenia w sądzie. Skonsultuj to z jakimś prawnikiem, bo to chyba klasyczne wyłudzenie. Jeleń płaci, to skubiemy go maksymalnie.
  • dr-metall 08.01.16, 12:57
    Witam,
    Pominę debilizm "Basi" i skupię się na czym innym.
    DT Partners zaczęło do mnie dzwonić jakieś 4 lata temu i po długim czasie wyciągnąłem od nich, że mają tylko jakąś niezapłaconą fakturę z Netii (internet w firmie, którą netia wykupiła). I teraz uwaga - z 2005 roku :)
    4 lata temu zadzwoniłem nawet do Netii i dowiedziałem się, że żadnego długu nie mam, wszystkie zobowiązania były płacone na bierząco i w związku z tym nie było problemu z rozwiązaniem dwóch zawartych z nimi umów.
    Po kolejnej rozmowie na jakieś dwa lata był spokój ale teraz to już jakiś armageddon.
    Udało mi się na dzień dzisiejszy zablokować chyba wszystkie ich numery, bo zaczęli dzwonić do pracy informując "taki i taki, firma DT Partners" i to chyba już wykazuje znamiona przestępstwa. A już rozbrajającym był tekst "jutro też do pana zadzwonimy do pracy".
    Macie jakieś pomysły?

--
    Lepiej być zerem niż kaczym kuperem.
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 09.01.16, 07:07
    dr-metall napisał:
    . A już rozbrajającym był tekst "jutro też do pa
    > na zadzwonimy do pracy".
    > Macie jakieś pomysły?

na początek - nagrywanie rozmów i komisariat, art. 107 kw
  • zwindykowana 15.01.16, 21:56
    komisariat nie za bardzo pomoże... postraszysz ich przez chwilę, a postępowanie zostanie i tak umorzone jako brak znamion czynu zabronionego. Aczkolwiek możesz spróbować złożyć pozew o ustalenie nieistnienia roszczenia, bo niestety bazowanie na przedawnieniu nie daje nigdy gwarancji tzn świętego spokoju. A firmy, które skupują dług na ogół nie dysponują dobrą dokumentacją aby wykazać Twoje zadłużenie. szanse na wygraną są dość spore
  • Gość: anty DuPe Pampers IP: *.awist.pl 01.02.16, 12:47
    A przecież nie ma obowiązku podejmowania rozmowy,jeśli nie mamy na to ochoty.
  • Gość: beznick IP: *.itcomp.pl 24.02.16, 20:43
    Witam
    ostrzegam przed tą pseudo Firmą, która od 4 lat dzwoni do mnie, a ja kazdorazowo informuję, że pod tym numerem telefonu nie ma osoby, z którą chcą się skontaktować...BEZSKUTECZNIE. Podczas rozmowy są aroganccy, poziom rozmowy na najniższym poziomie. Na koniec Pani poinformowała, że skoro nie chcę podać nr tel. do osoby z którą chca sie skontaktować to ona od jutra zwiększy częstotliwość kontaktu od 7 rano do późnych godzin wieczornych...Sami oceńcie, bo mi brak słów. Ze swojej strony dodam, że skoro od kilku lat nie mogą skontaktować się...to tym bardziej długu nie ściągną. Radzę ignorować i nie podejmować rozmowy...tak naprawdę są bezsilni co niewątpliwie wpływa na poziom stosowanych przez nich środków
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 25.02.16, 14:37
    już dawno powinieneś odwiedzić komisariat z doniesieniem z art. 107 kw
  • Gość: jacekdarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.16, 21:21
    A ja dostałem taką kartkę pocztową od nich:
    "Zadzwoń proszę!
    587 659 922
    Paulina"
    Dopiero nieco później wpatrzyłam się w pieczątkę:
    "DTP BIS Z O.O.
    ul. Wołeska 9
    02-588 Warszawa"
    Myślę sobie co to do za Paulina z W-wy, przecież żadnej takiej nie znam... dzwonię... a to windykacja...
  • Gość: Adam100Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.16, 22:29
    W ramach zemsty dodałem ich numer telefonu do niemal wszystkich stron z ogłoszeniami pisząc, że oddam coś fajnego gratis: począwszy od zabawek dziecięcych, przez szczenięta, meble, sprzęt elektroniczny z powodu pilnej przeprowadzki za granicę.
    Teraz oni będą mieli armagedon zamiast mnie :->>>
  • Gość: ANTYDUPEPAMPERS IP: *.awist.pl 07.04.16, 13:49
    A po co w ogóle zawracać sobie głowę takimi CIUŁAMI ? Skoro dzwonią to nie mają szansy wygrać w sądzie, sami się ośmieszają,więc i ich można ośmieszyć. Jak rozmawiają ze mną to zawsze pierwsi się rozłączają,wysiadają po paru epitetach..
  • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 07.04.16, 16:10
    A po co tracić na nich czas. Ja mam dwa sposoby:
    - blokuję numer, jeśli dzwonią zawsze z 1-2 numerów,
    - jeśli dzwonią z różnych numerów wciskam zieloną słuchawkę i odkładam telefon. Po 2-3 przestają dzwonić.

W ten prosty sposób pozbyłam się również dzwoniących sprzedawców. Wykreślają mój numer z bazy.
  • kifaf 03.05.16, 16:04
    A dali Ci na piśmie umowę ugody? Jeżeli nie, to będzie to niekończący się dług !!!
  • Gość: Realista72 IP: *.internet.lu 19.05.16, 21:02
    Jasne, artykul sponsorowany albo lokowanie produktu, ha haha
  • Gość: Marol IP: *.146.68.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.06.16, 11:35
    DT partners skupuje przedawnione lub nieistniejace wierzytelności i nękaniem stara się zmusić ludzi do ich spłacenia. Wykorzystuje przy tym sposoby, które wyczrpuj? znamiona przestępstwa stalkingu - art. 190a par. 1 k.k. Dzwonia w nocy, strasza wizyta "na adresie" (co za wiocha...), itp. To jest stalking jak w morde strzelił. Nie chodźcie na policje bo ona wszystkich spławia. Zgłaszajcie od razu na piśmie do prokuratury, dodajcie screeny smsów i płyty z nagraniami rozmów. W rozmowach tych nie stawiajcie się, musi być słychać wasze "poczucie zagrożenia". Jeśli to umorza macie zażalenie do sadu, a ten na pewno je uwzgledni. Nie odpuszczajmy chamom i naciagaczom.
  • darius_ss 22.07.16, 19:49
    współczuję wszystkim tym co wpadną w sidła DT Partners po 8 latach zostałem powiadomiony przez komornika że jak w ciągu 7 dni nie spłacę zadłużenia to będzie on zmuszony zrobić zajęcie u mnie w domu. z początku myślałem że to jakiś żart i zadzwoniłem do kancelarii komorniczej pana Pieńkosia W-wa Mokotów. oczywiście nie chciał ze mną rozmawiać tylko stwierdził dzwoń pan do wierzyciela (DT Partners) więc zadzwoniłem. okazało się że nie wpłaciłem 2 rat za nawigacje. Ok przyznałem rację bo faktycznie tak było więc spytałem się ile tego długu mam? To co usłyszałem to był szok 5600zł. Miły pan z DT Partners zaproponował mi ugode po 200zł miesięcznie, zgodziłem się wpłaciłem 1000zł do DT Partners a komornik przysłał mi pismo z datą zajęcia w mieszkaniu na nic zdały się maile do komornika z dowodami wpłat firma DT Partners nie przysłała mi umowy ugody . Działanie kancelarii komorniczej pana Pieńkosia i DT partners to jedno wielkie oszustwo i działania nie zgodne z prawem dlaczego przez 8 lat nikt mnie nie informował że miałem dług??? Nie wiem co robić ?? Wpłacam pieniądze nie wiem komu, komornik zapowiedział następną wizytę na prawnika nie stać mnie ponieważ jestem rencistą po wylewie i 4 udarach
  • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 23.07.16, 16:42
    Komornik do rencisty to może sobie przyjść na kawę. Prawnik na pewno ci się przyda. Jako rencista masz prawo do bezpłatnej pomocy prawnej. Prawnicy na koszt gminy udzielają porad prawnych. W gminach jest to różnie zorganizowane. Dowiedz się w MOPS lub gminie, jak to działa na twoim terenie.
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 29.07.16, 13:57
    napisz do mnie - shark001@orange.pl
    zobaczymy co da się zrobić. na 99,99% niestety ten tysiąc zł przepadł...
  • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.16, 15:39
    Pan Pieńkos jest powiązany z tą firmą. Radzę poinformować o tym media.
  • Gość: Darek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.16, 15:32
    Witam mam ten sam problem z tą firmą czyli uporczywe nękanie telefonami. Zastanawiam się nad złożeniem pozwu zbiorowego. Wszystkich poszkodowanych i nękanych przez tą firmę proszę o kontakt pod nr. tel. 510-054-681 Darek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka