• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

PNOS Ożarów Maz. nie płaci!!!

• 30.01.13, 14:14
    Uwaga na tą firmę. Nie płacą, prowadzą do upadłości, a dyrektor finansowy ma wielki ubaw z firm starających się odzyskać pieniądze. Wyjątkowo bezczelny!!!
    Wiem , że wciąż zamawiają towar , nie polecam nikomu współpracy, bo nie sądzę aby można coś odzyskać, zwłaszcza że nawet ich klienci się od nich odwracają.
    Wszelkie umowy z PNOS S.A. to tylko niepotrzebne stosy makulatury.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: MIROSLAWA IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.04.13, 15:48
      ZNISZCZYLI FIRME PNOS Z NAJWIEKSZA RENOMA W KRAJU ZNISZCZYLI PRACE TRZECH POKOLEN POZBYLI SIE DOSWIADCZONYCH WIELOLETNICH PRACOWNIKOW ZNISZCZYLI DOROBEK POLSKOSCI.TAM RZADZA SLUPY JAK W AMBER G
      • Gość: skrzynek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.13, 21:50
        te z pracuje w Firmie której nie zapłacono za dostawy WIELKIM ŁUKIEM OMIJAJCIE DOSTAWCY TĄ FIRMĘ
      • Gość: krist IP: *.centertel.pl 08.04.14, 23:01
        Solidna Polska Firmę celowo zniszczyli, PAN JUST BYŁY DYREKTOR ZARZADZAŁ JAK TRZEBA !!!, handlowcy z PNOS mowią, ze jakis cudoniszczyciel od browarnictwa co po ZACNYM DYREKTORZE zarzadzał celowo doprowadza do zniszczenia naszej Polskiej Firmy nasiennej super dobrej kiedys, synonim jakosci itd. to opinia nie moja w całosci, innych, ktorzy mowia pisza, teraz Plantico mała chyba dobrze zarzadzana firma...
    • Gość: Tomek IP: *.nstream.pl 14.11.13, 15:13
      Potwierdzam nie współpracujcie z PNOS Ożarów Maz.Próbuję odzyskac pieniądze za dostarczony towar w 2012r Towar oczywiśćie sprzedany w całośći Nic to nie daje Beszczelność osób odpowiedzalnych i odbijanie piłki od dyrektora do dyrektora.Aż ogłosili upadłość żeby nikomu nie zapłacic Może trzeba się zebrac w grupę i dochodzić swojich należnośći
      • Gość: 30zplusem IP: 94.42.92.* 17.11.13, 21:51
        Może, jestem kolejną której nie zapłacili.
    • Gość: jack owl IP: *.piratenpartei-nrw.de 24.02.14, 22:59
      Zainteresujcie się dokładniej spółką PNOS S.A. w ożarowie mazowieckim (www.pnos.pl).

Prezes Krzysztof Jarmul (specjalnie z małej litery) - szemrany typ - przyszedł kilka lat temu, na fali zmian, w teczce przywiózł dwójke dyrektorów finansowych (jedna z zarzutami, udodownionymi wyprowadzenia pieniędzy z innej spółki, któej imć jarmul był również prezesem) Zaraz po zbnkutowaniu poprzedniej spółki, przyszedł zniszczyć kolejną (nie wiadomo kto pozwolił facetowi z zarzutami z prokuratury pełnić funkcje prezesa spółki skarbu państwa). Jarmul zadłużył PNOS, zatrudnił kolesi na kluczowych stanowiskach, zabrał się za restrukturyzację. Wyprzedał majątek i najcenniejszy skarb firmy - sklep ogrodniczy na al. krakowskiej w warszawie, działający prawie 60 lat.. Cięcia robił wszędzie,poza jego działką. Na zastępce zatrudnił - a jakże - dyrektora handlwego Włodzimierza Słowikowskiego - kolege, nie mającego pojęcia ani o handlu ani o biznesie nasiennym. Tak tak, to ten sam Włodzimierz Słowikowski, który zniszczył wielką Zieloną Budkę.

Dziś ci dwaj złodzieje doprowadzili do bankructwa kolejne przedsiębiorstwo - kryci przez kolesi ze służb, chcą za psie pieniądze przejąc od syndyka nasienny biznes, który tak pieczołowicie przygotowywali przez te lata do bankructwa - wespół z przywiezionym w walizce dyrektorem finansowym - Markiem Sidorczukiem.

Włodzimierz Słowikowski - tum*n i nieuk - lubi sie przedstawiać jako dyrektor handlowy, krzysztof jarmuł prezes, spółki skarbu państwa na którym ciążą zarzuty prokutratoskie.
      Zapamiętajcie te nazwiska, żeby nikomu z Was nie przyszło do głowy zartrudniać tych kr*tynów w swojej firmie...

• Gość: duranek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.14, 23:11
        prosze również pamiętać iż wspomniany dr. fin. jest byłem oficerem SB ( jak kilku innych). celowo nie wymieniam nazwisk bo nie chce spotkać seryjnego samobójcy....
        • Gość: jack owl IP: *.eecs.umich.edu 24.02.14, 23:58
          aż taki mądry nie jestem, nie znam osobiscie.zaszczyt ominął... gdzie tam pany z ożarowa bedą wiesniaków przyjmować... ino po polach i wsiach słowiki wyćwierkują od dawna że bardzo chora jest głowa firmy i sie pnos sie sypie i (nie) wiadomo co dalej będzie. wiszą ludziom kupe pieniedzy i jako dostawcy mamy przerypane. zapłąć zus i vat od wystawionej a niezapłaconej faktury... sporo ludzi już pobankrutowało. uważajcie
          • Gość: duranek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.14, 00:05
            ja też tylko z ćwierkania, ale kto miał nieprzyjemność poznać ową klikę ten bedzie wiedział co to za typy. A że ludziom wiszą....toż to ich nie obchodzi, wyrwą co się da i zajmà sie kolejną spółką skarbu państwa gdzie zasiądą na tych samych stołkach z namszczeniem łaskawie nam panujących .
          • Gość: cnos IP: *.centertel.pl 08.04.14, 23:13
            ludnosc na Mazowszu, Polsce i Zmudzi mówi, ze to straszny przekręt na Panstwowej Spółce ! jestem mało uczony ale cos tu jest...
            • Gość: ech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.14, 11:45
              a co tu może być? jeśli firma jest z udziałem sk. pañstwa, przychodzą tacy panowie jak wyżej wymienieni, doprowadzają do zaistniałej sytuacji, bogacą się, ich mocodawcy dostają działę , a szaraki na bezrobocie... w końcu łatwiej kontrolować biedne społeczeństwo niż bogate. A potomkowie służb prl muszą przecież nowe jachty sobie pokupować. a że dostawca zbankrutował?!?! jego ryzyko, jak mu komornik wszystko odbierze po niespłacaniu kredytów to może zacząć wszystko od nowa na posadzie w "biedronce".
              I tak jest w PKP, LOT-cie, Poczcie polskiej, stocznie i huty już pozamiatane itd itd itd.
      • Gość: marmolada IP: *.icpnet.pl 28.02.14, 03:19
        Niestety w tym państwie czołowe stanowiska ciągle zajmują takie persony, które świetnie przemieszczają się z jednej firmy do drugiej. Pan Jarmul jak i jego "zacna" świta winę za upadek firmy widzą nie w sobie tylko "w długiej zimie i w tym, że spadł samolot".
        Ciekawe do którego z Panów lub krewnych należała firma stawiające centra ogrodnicze- namioty, w miejscach z góry narażonych na fiasko? Wie ktoś?
        • Gość: ziuta IP: *.nip.su 28.02.14, 19:42
          To jest ustawka prosze panstwa. Ta cholota oszukala nas wszystkich.gowno odzyskamy od tych zasranych esbekow.doprowadzili mnie do bankrucrwa,a wredny pedal dyrektor finansowy sidorczuk smieje mi sie w sluchawke. Jak tak mozna?!granda w bialy dzien. Sku...syny. Jarmul slowikowski i sidorczuk to bandyci smieja sie zbankrutowanym dostawcom w twarz i maja to w dupie.na pohybel!
          • 16.03.14, 15:02
            Witam. Pewnie dostanie mi się po łapkach za ten post, ale już nie mogę zdzierżyć inwektyw pod adresem mojego partnera Marka Sidorczuka. Słowo pisane/ mówione bardziej boli i zapada w pamięć niż przemoc fizyczna... Chciałabym poinformować , że w 2009 roku zapadł precedensowy wyrok ,w którym sąd skazał na karę 15 tys złotych za nazwanie kogoś mianem " pedał", może warto się nad tym zastanowić? nawet w internecie nikt nie jest anonimowy! . Gdyby to była jeszcze prawda, ale to bzdura wyssana z palca!!! zresztą ,jak wiele innych w tym wątku. Telefon, laptop w łóżku i pełna dyspozycyjność... ciekawe kto by się zamienił ...? Tydzień temu wróciłam ze szpitala, to był stan zagrożenia życia ... Miałam z swoim partnerem kontakt telefoniczny, bo w firmie wszystko się wali... Z pustego nawet Salomon nie naleje. Też jestem dostawcą ,choć w innej branży i płacą mi z opóźnionym terminem płatność . Tak naprawdę odstawiam i nie wiem czy mi zapłacą? takie jest ryzyko w tej branży. Pozdrawiam ciepło .
      • Gość: krist IP: *.centertel.pl 08.04.14, 23:06
        tak się niszczy POLSKĘ NASZĄ
    • Gość: o jejku jaki hejt IP: *.torproxy-readme-arachnide-fr-35.fr 03.03.14, 17:07
      słowiki pomiędzy sobą cwierkają, że jest sprzedajnym pachołem na usługach tego kto aktualnie płaci, za słowa którego wstydzi się jego własny ojciec.
      • Gość: szef sidorczuka IP: *.torproject.afo-tm.org 03.03.14, 22:05
        Dostawcy nie martwmy się. i tak w obecnym układzie nie dostaniemy kasy.nawasem mówiąc, zaraz nie będzie miał kto nam tej kasy policzyć... wąsaty bałwan chodzi i opowiada że syndyk odwróci upadłość jak będzie dobrze szło... hehe, ciekawe. bo prawnie nie ma takiej możliwości.

antychrysty. sidorczuk-starszy w wierze, to nawet nie kryje że kasy nie odda, geszeft musi zrobić.przehandlować 60 lat tradycji za pare srebrników. a reszta robi dobrą mine do złej gry żebyśmy dali im jeszcze towar.

Nie dawajcie im towaru, sidorczuk ze słowikiem zaplanowali przejęcie dokłądnie. gó... dostaniemy a nie zapłatę. Byłem ostatnio w polsze, na hurtowni, załoga zastraszona boi się puścić bąka, żeby nie załapać bezpodstawnej notabene dyscyplinarki.
        • Gość: ghost IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.14, 22:49
          sbek sbekiem pogania.
          jak to spółkach skarbu państwa.
          ale niech dziady nie myślą że im sie upiecze, jeszcze się doigrają.
          • Gość: szefowa bufetu IP: *.members.linode.com 03.03.14, 23:12
            Kto im co zrobi?poczekamy zobaczymy.u nas w bufecie zawijamy sledzie i dorsze w dokumenty na ich temat.wszystko gnije po szafach.ale kiesys ujrzy swiatlo dzienne.
    • Gość: Czesław IP: *.customer.m-online.net 06.03.14, 23:59
      No proszę proszę. Panowie z zarządu, za nasze pieniążki organizują sobie emeryturki w firmie ktora ma rzekomo przejąć PNOS. Oczywiście kosztem PNOS, pracowników którzy za chwile pójdą do odstrzału żeby nie wiem jak wierzyli że będzie inaczej, no i nas wszystkich - podatników. Wszystko pod wodzą niezawodnego "Olsena" Sidorczuka, który kunsztem gospodarowania długami, przerasta nam jaśnie panujących...

Ale zaraz... czy ten przypadkiem nie wykiwa pozostałych "członków" zarządu? Po co mu takie "zdolne" kule u nogi? Czy gang Olsena przetrwa tą próbę? Czy tym razem górę weźmie strach przed karą za ich przeszłość? Tego dowiecie się państwo w odcinku 198454 noweli "byłem agentem, zostałem prezydentem".

Tak tak, mówcie panowie słodkie pierdoły, "bedzie dobrze", "cuda bedo". tylko jak to zamierzacie zrobić, skoro ów inwestor jest goły jak świety turecki - w zasadzie jest bankrutem takim samym jak PNOS? Wielki udupiony "inwestor", ma odmienić losy spółki i "cofnąć" likwidację. Buhaha, ciekawe na mocy jakiego prawa?

Olsen i spółka: ODDAWAJCIE KASE. Wasze bajki o ratowaniu firmy i innych spółkach-pierdólkach, inwestorach i pilnych potrzebach to brednie powtarzane od paru lat. Czemu niby obecna sytuacja jest lepsza do naprawy niż 3 lata temu? Czym różnicie się od siebie sprzed choćby roku, kiedy błagałem o JAKIEKOLWIEK pieniądze, bo nie miałem na buty dla moich dzieci???? Otóż, niczym. Chyba że tym, że definitywnie nie musicie oddawać kasy. Po prostu chcecie wyruchac wierzycieli bez wazeliny i przy okazji zajumać za bezcen kawał POLSKIEJ HISTORII. Na szczęście od lat ciągnie się za wami smród rzygowin i świerzego gówna, który zostaje na wszystkim czego dotkniecie.
      • Gość: horteks IP: *.centertel.pl 08.04.14, 23:23
        zniszczyliscie Polską dobrą firmę nasienna ..., teraz Hajfa, Honselejesdijk ..
    • Gość: Dostawca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.14, 13:36
      A ja rozważam złożenie doniesienia do prokuratury z art. 286 par1 kk. Napiszcie co myślicie
      • Gość: jurekogorek IP: *.ip-5-39-84.eu 25.03.14, 12:21
        Polecam to zrobic szybko bo zaraz bedziesz szukac wiatru w polu.
      • Gość: dom chłopa IP: *.centertel.pl 08.04.14, 23:16
        jestem z branzy, likwidatorzy specjalni branzy nasiennej, dobrej Polskiej firmy
        • Gość: xxx IP: *.net02-g1.isko.net.pl 20.04.14, 15:09
          Nie tylko dostawcy są rozczarowani także pracownicy posiadający dużą wiedzę na temat nasion i hodowli. Wiedzę, której nie ma Zarząd. Sami mieliśmy nadzieje ale byliśmy głupi tutaj ręka rękę myje i dla tej firmy nie ma już szans. Powróci stary zarząd i wyciągnie z firmy pieniądze, które jeszcze da się wyciagnąć. Wyssa do cna na zaliczki, których nie spłaci, wyjazdy zagraniczne i osobiste imprezy. Aż mi się nie dobrze robi jak myśle o obecnym zarządzie.
      • Gość: Dymek IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.14, 20:38
        Też jestem dostawcą i czekam na kilkadziesiąt tysięcy za nasiona. I dokładnie nad tym samym się zastanawiałem. W papierach muszą się znajdować informacje na temat, iż mimo wiadomej niewypłacalności ktoś nadal zamawiał towar i nie wypłacał pieniędzy. Jestem z okolic Kutna i zastanawiałem się nad pozwem zbiorowym i nagłośnieniem sprawy bo inaczej to popłyniemy... Ktoś podziela moje zdanie?
        • Gość: MGB IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.14, 22:48
          Witam.
          Widzę, że wszyscy sie poddali i temat umarł śmiercia naturalną.
          Może jednak warto powalczyć?
          PNOS-u już nie odratujemy, ale uniemożliwimy cwaniakom skasowanie innych firm lub co najmniej uniemożliwimy im dostatnie życie za kasę uzyskana z kasacji PNOSu.
      • Gość: wladyslaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.14, 19:51
        Tez jestem oszukany przez Pnos.Popieram Pana.Sprawa staram zainteresować Panią Jaworowicz.Niech świat zobaczy jeszcze jedna aferę.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.