Dodaj do ulubionych

Komornik Toruń Filipiak

19.11.13, 22:12
Mam pytanie poszukuje dobrego Komornika z Torunia, który potrafi odzyskać pieniądze a nie tylko jeszcze mnie oskubać. Słyszałem że ponoć dobry jest Dariusz Filipiak, znalazłem klika opini o nim że jest stanowczy i ma jaja i potrafi cwaniaków przydusić nie mówie o tych na prawdę biędnych co się i noga powineła ale tych g.....h co biorą towar ale zapominają że się za niego płaci. Prosiłbym o więcej opini na temat tego komornika, może dla kogoś odzyskał kasę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Psiędsiębiorca IP: *.play-internet.pl 23.11.13, 21:50
    Miałem okazję kiedyś skorzystać z usług tego pana i byłem bardzo zadowolony z szybkości a przede wszystkim z skuteczności działania. Pieniązki szybko trafiły do mnie do kieszeni a mina dłużnika bardzo się zasmuciła choć wcześniej był bardzo usmiechnięty że robi mnie w konia jak chłopca. Dla mnie jest to na pewno jeden z najskuteczniejszych komorników w naszej okolicy, któremu cały czas się chce jeszcze pracowa a nie tylko żyć z zaliczek od wierzycieli.
  • Gość: Cfaniak IP: *.static.chello.pl 25.11.13, 12:23
    Miałem u niego kilka spraw. Straszył, straszył aż wreszcie wszystkie umorzył.........
  • Gość: walczącaz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 17:38
  • 26.11.13, 06:36
    Jak widać, kryzys i recesja dotyczy każdej branży.
    Oby tylko chłopina w długi jakieś nie popadł :P
  • Gość: Tomek IP: *.play-internet.pl 17.12.13, 21:46
    Jak jesteś pusty jak bęben i oprucz długów nie masz nic to nic dziwnego bo na cwaniaków ma dobre sposoby i nie jednemu już pokazał jak się kończy cwaniakowanie i nie spłacanie długów. Powinno się tępić cwaniaków którzy chcą się dorobić na luckiej krzywdzie nie płacąc swoich zobowiązań wobec wierzycieli czy też alimentów.
  • Gość: Cfaniak IP: *.static.chello.pl 18.12.13, 08:52
    > Jak jesteś pusty jak bęben i oprucz długów nie masz nic to nic dziwnego bo na cwaniaków ma dobre sposoby i nie jednemu już pokazał jak się kończy cwaniakowanie i nie spłacanie długów. Powinno się tępić cwaniaków którzy chcą się dorobić na luckiej krzywdzie nie płacąc swoich zobowiązań wobec wierzycieli czy też alimentów.

Tomuś, ty się lepiej dorób słownika ortograficznego. Ukończyłeś przynajmniej podstawówke, czy twoja edukacja zakończyła się w przedszkolu ?
  • Gość: gość IP: 95.49.34.* 05.10.17, 12:04
    Mi się nie udało nic odzyskać. Na dodatek dostałem rachunek za czynności, których nie zgłaszałem. Nie polecam!
  • Gość: Rysiek IP: *.centertel.pl 08.10.17, 19:38
    Nie mam najlepszego zdania o komornikach, chodzi mi o tempo pracy i o skuteczność, Jak coś to uderzam do spółki windykacyjnej www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/ . Mają takie podejście , że mojej firmie wypłacił za robotę facet, który ogłosił niby upadłość swojej firmy deweloperskiej i kiwał mnie przez prawie pół roku, a jak groziłem mu sądem, to mówił, żebym go podał jak chcę, ale on i tak jest niewypłacalny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.