Dodaj do ulubionych

Asekuracja Sp. z o.o. z Sopotu - windykator Skoku

06.10.14, 10:52
Witam,
jak w tytule, czy ktoś miał doczynienia z windykatorem SKOKU, firmą Asekuracja z Sopotu? Proszę o opinie.
Mój problem wygląda tak, że miałam pożyczkę w SKOKU 20 tys. Przestałam spłacać ją z powodu pogorszenia się sytuacji finansowej. Mój dług przejeła Asekuracja, która naliczyła odsetki, koszty itd i wyszło im 33 tys do spłaty + odsetki 8 tys. co daje 41 tys. Wysłała to do Komornika, któremu spłacam po 700zł mies. Chcialam się dogadać z Asekuracją ale u nich można rozłożyć kwotę na max. 24 miesiące na co mnie nie stać. Dlatego niestety spłacam u Komornika po te 700zł... Najgorsze jest to że biją mi odsetki od tej kwoty, 15 zł dziennie, wiec de facto 450zł miesięcznie płace odsetek a na dług zostaje 250zł...długa droga przedemną. Pytanie: czy oni mają prawo liczyć te odsetki dalej? Czy nie powinno być tak że ta kwota się blokuje, te 41 tys. jest do spłaty i to spłacam? Już przecież są w tej kwocie odsetki. Czy to nie jest lichwa? Proszę o opinie i wskazówkę co można zrobić w tej sytuacji? Byłam u komornika to doradził mi pisać do Asekuracji o zmniejszenie odsetek lub anulowanie. Asekuracja napisala że nie ma takiej opcji, jedynie mogę z nimi sie dogadać na rozbicie kwoty na 24 mies. (bez Komornika już), na to mnie nie stać. Błędne koło... Jestem załamana...
Edytor zaawansowany
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 07.10.14, 00:03
    jaki komornik?
    jakie koszty?
    od roszczenia należą się tylko odsetki. na jakiej podstawie komornik egzekwuje? był nakaz czy BTE?
  • agaw106 09.10.14, 09:55
    Asekuracja przekazala sprawę do Komornika zeby ten ściągał wierzytelność.
  • Gość: agata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.14, 13:14
    agaw106!
    Mam identyczną sytuację, prawie kropka w kropkę :( Podaj swój email.
    Może nawzajem coś sobie podpowiemy :)
  • martakalinowska12 27.04.15, 19:13
    też mam taką sytuację tylko u mnie kapitał jest spłacony ale odsetki rosną, spłacam kilka lat i nic nie maleje tylko rośnie. jeśli możecie to poradźcie coś na priv marta_kalinowska@tlen.pl ...... z góry dziękuję
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 28.04.15, 01:52
    jak kapitał spłacony a odsetki rosną? odsetki liczy się od kapitału
  • uranos089 07.12.15, 21:11
    Witam czy ktoś z Was posiada nr kontaktowy do Asekuracji sp z o.o. z Sopotu .? Pilnie potrzebuje dzięki z góry
  • Gość: mak IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.06.16, 22:24
    58) 550 9730 to ich tel Sopot ul Władysława 4 22 81-743
  • Gość: rsak IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.06.16, 22:19
    WITAM z asekuracja sie pani nie dogada ich reprezentuje kancelarnia puniewski maz za 9 tysiecy musi oddac 44 tysiace najlepiej isc do adwokata fakt kosztuje ale jest skuteczny jesli bedzie pania reprezentował to zmiekna i podpisza ugode inczaej nigdy sie pani nie wyplaci bo odsteki rosna oi beda rosly
  • Gość: nikt IP: *.icpnet.pl 06.06.16, 23:08
    Mam podobna sytuacje asekuracja + komornik z Wałcza .Tez naliczają odsetki dzienne .Zasłania się jakimiś starymi wykrokami sądowymi.Odwołania i bieżące wygrane go nie interesują .sprawa sie ciągnie juz 3 lata.Chyba człowiek do końca życia będzie spłacał dług za nieboszczyka 3 tysiące,ale z ich dodatkowymi kosztami to dziesiątki tysięcy.
  • Gość: m IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 07.06.16, 04:43
    ale co to znaczy że wygrane go nie interesuja?
  • 0407czarnecka 13.06.17, 13:25
    mam z nimi do czynienia jak zlozylam skarge dna skok do komisji nadzoru finansowego sprzedali dlug tej asekuracji to lichwa jakich malo sw malzone wziol kredyt 28tys ja bylam zrantem skok skasowal 70 tys a lichwa asekurity chce 50 tys nie odczepia sie od ciebie znajdz naprawde dobrego prawnika
  • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 13.06.17, 16:56
    Jak czytam takie historie, to włos się jeży. Z 28 tys. do spłaty 70 i jeszcze żądają 50. A zanim spłacisz te 50 tys. to doliczą kolejne 30 odsetek z czapy. I tak za pożyczone 28 tys. zapłacisz 150 tys.
    To się nadaje do prokuratury, klasyczne wyłudzanie bandyckiego haraczu pod pretekstem spłaty długu. Zarówno przez SKOK jak i tą drugą firmę.
  • 0407czarnecka 27.06.17, 07:48
    mam podobny problem dlug splacony w skoku stefczyka kredyt byl na 28tys skok ukradl 52tys i zeby bylo smieszniej sprzedal asekuracji za 50tys walcze i nie odpuszcze bo za 28tys oddac zlodziejom ponad 100tys to sorawiedliwa Polska
  • zoil44elwer 11.07.17, 04:45
    Wziąłem w gdyńskim Skoku 10tys pożyczk[na37%+Prowizja}.e-Sąd-Lublin Zachód.Kosztysądowe1200/zastępstwo adwokackie 600.karne odsetki 8,5-PLN dziennie.Komornik przez 6lat zabierał mi z emerytury 720 miesięcznie.W sumie już zabrał mi ok50tys.Dziś Asekuracja{dawniej były inne hieny]Na dziś mam do^zwindykowania.....11tysPLN!!!Długi;srzedaż-kupno-windykacja,to dochodowy biznes.Lepszy niż DEALERKA.

--
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • astra1954 06.02.19, 02:26
    Oni nie są zainteresowani żadną ugodą. Nie ma możliwości negocjacji. Kupili dług za 10% wartości. To jest firma lichwiarska.
  • miki201106 12.02.19, 19:13
    Ja mam podobnie wziąłem kredyt na 36 tyś zapłaciłem 130 a oni chcą jeszcze 94. Ma może ktoś namiary do prawnika który z nimi wygrał. Proszę o pilny kontrakt

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się